reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
justyna ktos musi robic ruch na forum:))

ja akurat mam chwile bo mieszkanko ograniete a mala spi:)

czesc karolinna:))

a co do tego spotkania to super sprawa,ja bym sie chetnie wybrala,wiemze jestem tu od neidawna,ale chcialbym poznac forumowe mamusie ze slaska:))
 
reklama
gwioleta witam:))
moze synusiowi faktycznie cos szkodzi i nie moze spac??
wiemz reguly ze to czesto sie zdaza u laergikow,moja ma alergie ukaldu pokarmowego od urodzenia i wiemze jak czegos nie strawi to zle spi i ogolnie ejst niespokojna
 
Ja w siemianowicach mieszkam od niedawna więc nie znam tu nikogo a nie pracuje więc chętnie zaglądam na forum bo zawsze moge z kimś pogadać i jest mi lepiej a dziś nawet słonko tak pięknie świeci
 
reklama
Witam,

My wczoraj z Rafem mielismy niezly sajgon. Poklocilismy sie jak zadko. Coz, zreszta jak sie nie zdenerwowac, skoro przyjezdzam specjalnie na rozmowe, umawiam sie z nim, ze ma zobaczyc jaki jest dojzad autem, bo to dosc daleko i bysmy zdazyli, a on na dworcu mowi, ze nie ma auta, bo jest w warsztacie, cos sie z wycieraczkami stalo... Tlumacze, ze nie dostaniemy sie tam komunikacja w godzine, to nie on chce udawadniac. Ostatecznie zmarznieci wrocilicmy do domu, a na rozmowie nie bylam, nie bylo szans by zdazyc. Trudno... Zalezalo mi na tym, ale tak to jest z facetami.

Gwioletta mam nadzieje, ze Dorota to tylko chwilowe bole, a nic powazniejszego. A najmlodszy.... Coz, a moze zabki... Moze jakies przezycie... Nie wiem.

Iza wzielo Cie na wklejanie zdjec - ciesze sie, jak zawsze Twoja Karolina na usmiech na twarzy :-)

Pozdrawiam,
 
Do góry