reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hejka
justyna co przeżyliscie to przeżyliście w tym szpitalu :szok:zdrówka dla Liwki:tak:
monysia do ciebie nikt nie przyjdzie a na wizytę musisz iśc jak mała będzie miała 3 tyg do zdrowych dzieci. .Nie martw sie mała nie zachoruje u nas tez tak jest z tymi poradniami są obok siebie .
 
reklama
no ale Monysia poczekalnia jest jedna ?????
a bakterie są wszędzie nawet Twój mąż może przynieść z pracy czy Ty ze sklepu i tak parząc to nie powinnaś w ogóle wychodzić z domu a w progu waszego mieszkania każdego dezynfekować !!
 
Ale ja tylko spytałam :-( i sama nie przesadzam z nadmierną czystością wszędzie
nie chcę tylko żeby się czymś zaraziła
 
Witam !!

Mam na imie Agnieszka i mieszkam w Tychach. Wlasciwie to dzisiaj dolaczylam do tego forum :-) Na Śląsku mieszkam od 3 lat, pochodzę znad morza. Mam prawie roczną córeczkę Olę i w tej chwili, do kwietnia przyszlego roku zajmuję się jej wychowaniem. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do grona :-)
 
Aga 78 witaj i pisz duzo! Pokaz nam jakies swoje foteczki i malenstwa ;-) oczywiscie juz jestes przyjęta do naszego grona ;-) Ja również mam na imię Aga ;-)
 
witam

Aga78... witaj w klubie.... ja jestem Kasia i mieszkam w Wodzisławiu....

Czarnulka.... fajne zdięcia.... pewnie fajnie się bawiłaś....

Justyna... co do bakterii całkowicie się z Tobą zgadzam.... jak tam Liwutek? już lepiej?

a myśmy wczoraj jednak zaliczyli wizytę u lekarza bo Olusiowi gorączka się utrzymywała... ale na szczęście to tylko przeziębienie i trochę gardziołko zapalone... ale niestety bez antybiotyku się nie obyło.... a co do czystości w domku.... to ja ostatnio nie świecę przykładem bo jak wracam z pracy to Olek cały czas na kolankach chce mi siedzieć ... biedulo... i ledwo zdążę jakiś szybki obiadek upichcić... a jak zasypia to ja zasnęłam razem z nim.... ostatnio jak na złość... nie dość że Olek do przedszkola nie chodzi, co jest chyba naturalne z jego zdrówkiem, to jeszcze hurtowo zasępstwa mi piszą.... i jeszcze konferencję mamy.... brrrrrrr zamiast w domku z olusiem siedzieć to cały czas gdzieś kursuję. żeby tego wszystkiego jeszcze mało to mój dom zamienia się w melinę bo nie dość że nie mam kiedy posprzątać to jeszcze Przemo mały remoncik z jednym pokojem robi i mam wszędzie pełno pyłu... brrrrr...
Dobrze że tydzień się kończy i przynajmniej sobotę i niedzielę będę miała całkowicie dla Olka no i posprzątać wkońcu muszę bo za chwilę zarośniemy.....
 
reklama
Witam,

Aga witam, ja rowniez jestem z Tychow i mam coreczke Sonie

Czarnulka
z fotek widac, ze fajnia zabawa. Mieli nietypowy tort - fajnie. A Ty wygladdasz co zdjecie to lepiej ;-)

Pozdrawiam,
 
Do góry