reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Shinue ... wrzuć fotki do Pańta i rozciągnij o jakieś 50 to się zmniejszą, albo prześlij mi na maila to ci to zrobię. Też chętnie zobaczę Marzenkę

Anian .... ojej ... MAMA ... ja też bym juz chciała. Śliczne foteczki z zoo.

Krzesełko ..... dzięki babeczki, jesteście kochane

Co do ryku w wózeczku to ja przeczekuję, ale patrzą na mnie jak na wyrodną matkę :baffled: Dziadkom mówiłam, ale oni nie mają sumienia słuchać płaczu i się szybko poddają :sick: Do spacerówki to jeszcze chyba za wcześnie, Jeremi jeszcze nie siedzi, choć rwie sie do tego jak szalony :tak: Sama nie wiem ... mówią , żelepiej by leżał na płaskim. Choć w gondoli można zrobić oparcie i jest wtedy w pozycji prawie siedzącej. Też próbowałam, czy o to mu chodzi, ale raczej nie do końca, bo i tak rycy. A jak rycy to zaciska oczęta i i tak nic nie widzi.

Dziękujemy za komplemenciki :tak:
 
reklama
:-) :-) :-) cześć dziewczęta :-) :-) :-)

I znowu szybkiem sniadanko przed kompem........a Mała koncerci w łóżeczku - zastanawiam się skąd ona ma tyle pary w płucach żeby tak piszczeć, krzyczeć czy śpiweać :baffled: :confused:

Rano załatwiłyśmy już przegląd auta a teraz czekam na telefon, że mi wykładziny przywożą..........brrrrrrrrrrrrrrrrr nie cierpię takich dni:no:

Zapomniałam wczoraj złożyć GRATULACJE DLA OLIWKI :happy: i jej mamy za cierpliwość;-)

shinue ja zdjęcia dodaję w fotosiku, a potem się mnie pyta (fotosik) czy ma zmniejszyć zdjęcia.

Miłej sobotki
 
Witam! Ja już dziś poza podium :baffled: :-D

Karolcia wstała dziś dopiero o 8.45 :laugh2: wiec raczej się dziś wyspałyśmy obie :-D

MIŁEJ SOBOTKI!!!
 
Marzenka panienka :-) i zdolna mamusia :-)

Anian, ale jak potem będzie cudnie stapać po nowej wykładzinie ;-)
 
To pierwsze zdjęcie i to co teraz wyśle to nasza trójka dzień po podwójnej imprezie.
Kolejne zdjęcia to moje diablątko ( na jednym z babcią )
 
Shinue super że udało Ci się wkleić fotki!!! Marzenka jest śliczna!!! Bardzo fajne fotki, zwłaszcza to przy kwitnącym drzewku, aż mi się zachciało takich fotek :cool2:

A my chcieliśmy jutro wybrać się do zoo ale podobno ma być kiepska pogoda :wściekła/y: :baffled: :sick: :-(
 
Dzisiejsza sesyjka Karolci- jak sama wlazła na krzesełko, dosłownie 10 minut temu :-D Zobaczcie jaka dumna na tym ostatnim :-D
 
reklama
witam !!!
zdjęcia suuuuper !!!

wieczorem popisze wiecej bo nie mogę teraz :wściekła/y:


Liwia ma mega katar od wczoraj !! nawet nie wiecei ile takim małym nosku sie mieści !!! :szok:

A ja nawet nie przypuszczałam jaki mam zdolne dziecię, otóz dzwoniac pod domowy numer po trzech sygnałach usłyszałam głos Liwii "haljo !!" i okazało sie że jest nagrana na sekretarkę :eek: :laugh2: Nikt z nas w domu nie wie kiedy ani jakim cudem to sie stało :confused: no i mamy dowód że szpera przy telefonie u dziadków a wie że nie moze :happy: Ale jak to jej sie udało że niedosc że sie nagrała to jeszcze załączyła żeby sie zgłaszała :szok: :laugh2:
 
Do góry