reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
brawo brawo dla nowych umiejętności !!!!

Izka to fajnie ze Karolcia tak ładnie je ! Liwia tylko to co ugotuję tych ze słoików to tylko na początku te zupki warzywne i nic innego !!

Kubusiowa i co ? było coś fajnego ??? bo jak ja na roczek szukała to kompletnie nic :dry: zlatałam sie jak nie wiem po sklepach !!
 
reklama
Witam!

Anian Twoja Patrycja baaardzo dużo już umie, brawo dla Niej!!!:-)

Justyna Karolcia też nie chce słoiczków od kąd jej gotuję, dlatego wczoraj byłam takim szoku że zjadła słoiczek i to w dodatku szpinaku :szok: którym wcześniej pluła że hej!
Dzięki za link, zapoznam się :tak: Pszów daleko ale mamy rodzinkę więc wszystko możliwe...
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO W NOWYM ROKU !!!!!



Dziękuję za życzenia . Też nie miałam sie kiedy urodzić , nie?

OLIWKA trzymaj sie i słuchaj sie lekarzy . Teraz musisz być silna .
Trzymam za Ciebie kciuki


Ale ta dzieci rosną i rozwijają się . Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków !!!!

Marzenka ma dopiero półtora miesiąca a też widze że jest coraz silniejsza. Prubóje sie podciągać za palce , a obracanie sie z boku na bok to żaden problem tak jak z brzuszka na plecy . Jak ją położe na brzuchu to podnosi głowe i sie rozgląda . Wog€le głowe trzyma już od jakiegoś czasu prosto . Fajnie tak patrzeć na te małe sukcesy naszych brzdąców , nie ??

Mam cały tydzień wizyt u lekarzy . Wczoraj neonatolog , dziś bioderka a jutro szczepienie . Horror .

Na razie . Pa .
 
Shinue brawo dla Marzenki! Pilnuj żeby leżała w różnych pozycjach a nie np. tylko na brzuszku. Moja Karolcia też od urodzenia jest bardzo silna i bardzo wcześnie dźwigała główkę, lubiła leżenie na brzuszku i za dużo na nim leżała, stąd miała później nieprawidłowe napięcie mięśniowe, ale na szczęście ćwiczenia pomogły i już jest ok.
A te urodzinki to fajnie masz :-D

Chwila nieuwagi i Karolcia powyciągała całą masę mokrych chusteczek, dorwała je i wyciągała jedną po drugiej :-D

Wcześniej zapomniałam i Shinue mi przypomniała, Oliwka trzymaj się, na pewno wszystko będzie ok. Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki!!!
 
hej !!!!

no nie ma co ale sie poprawiłyście z tym pisaniem :-D ;-)

Izka jesli chodzi o dzieci to jedna sztuka (15x21) 25zł a jeśli z jednego ujęcia 3szt to 40zł !! Z dziećmi to jest tak ze my sie wygłupiamy i robimy duzo zdjęc a potem sobie klient wybiera na komp które ujęcia mu sie podobają !!!

Kubusiowa dzieki za gg :tak:

Shinue Marzenka silna kobietka :-)
 
witam po przerwie

wczoraj wieczorem padł mi dysk i mąz dopiero teraz naprawił.Dobrze że robił jakies kopie wiec wiekszośc rzeczy przetrwało.
Moje poszukiwanai ciuszków na allegro dla Kubusia na roczek musze niestety zacząć od nowa bo sie wszystkie linki wykasowały :wściekła/y: a troche tego miałam:wściekła/y:

Gratki dla nowych umiejetności milusińskich!!!!!!!!!!!!!!!

justyna - no ładne te zdjatka robicie, u nas w Żorach jest fotografak młoda dziewczyna i robi tez przepiekne fotki maluszkom i tez jesteśmy umówieni na sesje z Kubusiem po rozcku:-)

a reszta gdzie jest??????:-(
 
Justyna dzięki :-)

Kubusiowa to dobrze że już z kompem ok :tak:

Czy któraś z Was oglądała ten nowy serial na jedynce:confused: Miałam oglądac i zapomniałam :sick:
 
reklama
Do góry