reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej !!!!!!!

gratulacje nowych umiejętności dla miluśińskich !!!!!!!!!

Oliwka odpoczywaj !!! oj biedna Olisia !!! Dobrze ze juz wszystko ok !!! Trzymaj sie dzielnie i zaglądaj tu czasami !!!

no właśnie ja tu kukam i tu wiecznie nic :-( jak nie miałam kompa to pisałyście jak szalone a teraz sie lenicie - ale z Was złośliwe ciotki ;-)


A mi dzis sie sniło ze urodziłam przez cesarkę chłopczyka, taki malutki był ale sliczny :-) :confused: hmmmm a zawsze myślalam ze drugie dziecko to tez bedzie córcia :-) :-D

u nas pogoda do bani co chwila jakiś deszcz a poza tym Liwia miała jeszcze troszkę goraczki wczoraj wiec kisimy sie w domu :happy: ale wygląda na to ze tak tylko postraszyło tą gorączką !!!
 
reklama
czarnula fajny ten wózeczek no i za takie pieniędze :szok: ty to interesy robisz :-D To co teraz dwie lale do wózia i w drogę ;-)


a co do gg to ja nie mam Waszych :wściekła/y: :-( wpisywac mi sie tu zaraz na mój nr 6379500 Mam tylko od Karolinny i MMM !!!!
a tak w temacie to ja jakoś wolę tu na forum niz na gg :happy:

dobra ide sie kapać i myć włosy bo wyglądam jak kocmołuch a Liwia mi sie zaraz obudzi i bedzie klops :-)
 
karolina - a może i masz racje z tym bb:ninja2: ale tak nie idzie zrezygnowac z gg :no: ;-) i co wybawiła sie Lenka z wujkiem:confused: to twój brat:confused:

oliwka - życzę zdrówka i duuuuuuuuuużo odpoczywaj:tak:

justyna - ale miałaś sen:-D a to fajnie że chłopczyk, bo juz córcie masz:-D może sen sie kiedys spełni:laugh2:

iza - Karolinka tak jak Kubus ma miękkie lądowanie na pupe z pampersem:-D. Zmobilizowałaś mnie do nauki Kubusia picia z niekapka i wyobraź sobie że ten mój mały cwaniak umie pić tylko mu sie nie chce. Chciało mu sie pić i ja mu dałam z niekapka a on go bach za siebie i ryk a ja powtórka niekapek i tak było kilka razy aż sie poddał i wypił z niekapka:-D DZIEKI:-)

baska - wracaj szybko!!!!!!!!!!!!

czarnulka - no to interes zrobiłas exstra !!!!:-) Dziewczynki beda zadowolone:tak: a jak sprawa złóżeczkiem turystycznym:confused: jedziesz do mamay:confused:

TO CO DZIEWCZYNY SKŁADAMY MOCNE POSTANOWIENIE POPRAWY CO DO NASZEGO WĄTKU???????????????????????
 
hej !!!!!!!

Liwia ogląda baje to mam chwilkę :-) a tu znów puszto :baffled:

Kubuisiowa brawo dla Kubuisa za okiełznanie niekapka !!
Liwia rzadko pije z niekapka bo ona w ogóle mało pija i z niekapka to troszke piła a jak daje jej z butli z takim ustnikiem to potrafi wypić duzo wiecej wiec niekapek jest na wyjazdy autem itp
 
justyna - dzięki za gratki dla Kubusia:-)

a ja troche buszuje po allegro może jakies ciuszki znajdę dla Kubusia na roczek:-) i bede miała porównanie jak pojedziemy do Geanta lub Silesi

wpadne potem może ktos bedzie:happy:
 
cześc dziewczynki

Kubusiowa: jak kukanie za ubrankami????????????

Tito dziś opatentował otwieranie jednej szafki. a zrobił to przy okazji prób podciągania sie do stania. potem olał totalnie wstawanie - wziął się za grzebanie po szafce.

muszę porozglądać sie za prezentem na roczek i wynaleźć fotografa, który ma cierpliwośc do robienia zdjęć takim bablom, bo chcielibysmy zrobić mały albumik z okazji roczku.
 
Kubusiowa GRATKI dla Kubusia!!! Super że pije z kubeczka, brawo! A robi to sam czy TY mu dajesz. Karolcia jeszcze sama nie umie, próbuje ale nie może zajarzyć że trzeba ten kubek przechylić :-D
No i właśnie podobnie jak Kasia pytam jak tam kukanie za ubrankami:confused: :-)

Kaśka GRATKI dla Piotrka!!! Karolcia robi dokładnie to samo, wstaje przy meblach i przy okazji udaje się jej otworzyć szafkę, a drzwi szafy przesuwanej w której jest (o zgrozo) piec CO otwiera koncertowo.

Czarnulka super wózeczek :tak:

A ja byłam dziś w szoku, Karolcia zjadła szpinak z ziemniakami ze słoiczka :szok: była głodna a zupka właśnie się gotowała, trochę dłużej zeszło nam na spacerku i stąd opóźnienie, a dziecko głodne :baffled: więc wygrzebałam z lodówki ten słoiczek który kiedyś kupiła moja mama, a ona tak patrzyła jak podgrzewałam :szok: czekała z niecierpliwością a potem wcięła cały :-D :szok: póżniej dałam jej jeszcze brokułki i gotowaną marcheweczkę, też wcinała :happy: na serio nie poznaje jej :no: . Jak była młodsza to próbowałam z tym szpinakiem i pluła dalej niż widziała :-D
Ponadto do perfekcji opanowała już pa pa co bardzo mnie cieszy:tak: tylko jakoś nie umiem jej nauczyć - gdzie jest lampa :sick: :laugh2:
 
Kaśka pomysł z fotografem na roczek super, też miałam takie plany ale zmroziła je teściowa :baffled: :wściekła/y: stwierdziła że szkoda pieniędzy, jej dzieci nie miały zdjęć tylko dopiero w komuni :wściekła/y: :dry:

Spadam do wyrka. Do jutra cioteczki!
 
TO CO DZIEWCZYNY SKŁADAMY MOCNE POSTANOWIENIE POPRAWY CO DO NASZEGO WĄTKU???????????????????????

obiecuję, że postaram się coś napisać raz dziennie:-) ale nie na 100%, bo za niedługo mam koniec semestru i trochę pracy mnie czeka:-)

kubusiowa gratulacje dla Kubusia:tak:

oliwka, kobieto dbaj o siebie i Maleństwo :-)

karolinna, Ty nie klachaj na gg tylko tu pisz. Pamiętam jak wiele kiedyś pisałaś, a teraz:confused: :confused: :confused:

iza1 pogratuluj Twojej pannicy;-)

Kasia, no to Piotrek już szaleje:happy:

justyna nic tylko życzyć SPEŁNIENIA SNU:cool2:

A u nas...chyba pochwalę się umiejętnościami mojej Patrycji: siada, raczkuje i podnosi się jak szalona:-p Ulubiona zabawa - uciec z pokoju do przedpokoju i móc otwierać szafki (w pokoju się nie da:no: ). Pokazuje gdzie jest lampa, zegar, Mikołaj:-D . Potafi machać pa pa (z okan na 1 piętrze mnie wypatrzy i zawsze mi macha jak idę do pracy), wskazywać rączką co chce i wydawać przy tym dźwięki:happy: , pokazać jak zeegar tika (macha rączką - ciocia ma zegar z takim wahadłem:tak: ), jak ją trzyamam pod pachami to przejdzie się parę kroków:eek: , klaska w dłonie, daje rączkę na cześć, przybija piątkę, nadstawia główkę do "bara, bara buc" i ... nachyal czółko do pocałunku:szok: . Dziś u siostry pokonała 2 schody...:laugh2:
Udaje jej się co jakiś czas zjeść jakiś obiad, ale musi to być takie "dorosłe" a nie żadne papki:tak: . To chyba wsiio:-p

A teraz...znikam do wyrka, bo jeszcze tylko 2 razy muszę gnać do szkoły a potem weekend.
Pa
 
reklama
hej wieczorkiem !!!

ja juz poprasowalam :baffled: Liwia dopiero co zasneła ale szło sie tego spodziewać bo wygniła sie w ciągu dnia :-D
No i za szybko cieszyłam sie ze nic jej nie jest juz bo walneła dwa luźne kupska i znów 38 :-( kurcze boję sie tylko zeby to nie był znów ten wirus :sick:

A co do zdjęć to z racji zawodu naszego to Liwia ma ich masę ale i tak bym nie oszczędzała na takiej pamiątce znowu TAKI majątek to to nie jest !!! Ostatnio u nas nawet była babka z synkiem 6-miesięcznym zeby zrobić dwa zdj i stwierdziła ze woli zrezygnowac z kolejnej zabawki i innej pierdołki i zrobić mu taką pamiątkę !!!!!!! Zresztą mamy duzo klientów co praktycznie co rok robia po jednym / dwa zdj na pamiątkę !
a tu nasz link (zeby nie być gołosłownym:laugh2: ) co prawda trzeba uaktualnić zaniedługo ale zawsze cos (taka mała reklama;-) )
dzieci.png
 
Do góry