reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witam wieczorkiem:-)

ale dzisiaj jestem okropnie zmęczona:-( Kubuś jest coraz bardziej ciekawy każdego kąta w domu, każdy kwiatek który jest w zasiegu reki jest atakowany :szok: o rany ale mi daje w kość, nawet sie tego nie spodziewałam:dry: ale teraz już spi jak aniołek:-D a ja zaraz do jedej ręki gazetka a do drugiej lampke czerwonego winka dla rozluźnienia nerwów:tak:

mariola - no sen miałaś niezły:-D a mały juz taki ruchliwy bo poamłu nudzi mu sie w brzuszku:tak: trzymaj sie i powodzenia :-D

mokkate - Martynka juz próbuje dreptac no no goni w umiejętnościach kubusia jednym słowem depcze mu po pietach:-) za niedługo Daria wychodzaca na dyskoteke w sobote bedzie normalką:-D tak ten czas leci:szok:
iza - Kubus to masz racje leniuszek jak sie patrzy:tak: te pomysły juz popróbowane:dry: ale po mału i do celu:tak:

baska - jak u lekarza?

karolina - obiecałas poprawe :cool2: a dzisja ani mru mru:-(

Mariola ma racje chyba dopadł niektóre zimowy sen:-(

miłego wieczorka do jutra oby było co czytać:-) bo jak nie to wypisuje sie z tego gangu;-) :-D
 
reklama
.Hej kobitki.

.Dziś tylko na chwilkę bo dostałam burę od kubusiowej :zawstydzona/y:.

.Gratuluję wszystkim dzieciaczkom nowych umiejętności:tak:.

.Mariaola trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie.

.Ja byłam u fryzjera(podcięłam) a i mam już brązowe włosy(P.mi pomalował).Oto dowód,popatrzcie bo niedługo to wykasuję;-).Jestem zadowolona z nowej fryzki i dobrze się w niej czuję ,choć trochę ciemniejsze włosy mi wyszły niż planowałam:-p.
.
tojaog2.jpg
.


 
Widzę, że to forum dzięki Kubusiowej jeszcze żyje, bo ja też dostałam dziś burę ;-)

Karolinna ..... świetna fryzurka
 
hej !!!!

Liwia dzis cały dzień nic a jak przed chwilą kupsko walła to myślałam ze w masce cza bedzie przebierać :-D juz nie wiem co o tym myśleć !!
Dzieki za zyczonka zdrówka

Marialola dwupak :laugh2: :laugh2: nic sie nie martw nie sobie siedzi jak mu dobrze przecież kiedyś wyjdzie ;-) ale wiem wiem ta końcówa jest okropna i dłuży sie jak diabli !!!!

Karolinna pięknie wyglądasz !!!

Izka no no ale dreptaczek :-)

Mokatka no to brawo dla Marti

Kubusiowa tak znam Kołodziejską :happy: A Liwia tez lubi bajki oglądać uwielbia madagaskar na dvd a tak to puszczam jej mini mini i tam jest Elma świat i ulica sezamkowa i to jest super bo tez właśnie tak uczą !!

Baska fajnie ze juz jesteś
 
.Dzięki kobitki za komplementy:zawstydzona/y::tak:.

.justysia czasem te kupki dzieci potrafią dać po nosie:rofl:.Tak w ogóle to patrząc na te fotki i na te z twojej stronki(super) to mam coraz większą ochotę wybrać się na taką sesję:-),szkoda że Pszów jest tak daleko... ale możesz masz kogoś godnego polecenia z Katowic:confused:,może namówię męża...:happy:.( a wasz fotki suuuuper:cool2:)

.Dobranoc życzę
mi347kaspidf0.gif
.
 
Karolka: bardzo ładna fryzurka. a kolor to się przecież z czadem "spierze".

Justa: bardzo ładne zdjęcia

a tak dziś moje chłopaki rządziły w domu

1006407kb0.jpg
 
reklama
Do góry