reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Kubusiowa a nie jest to na osiedlu i nie nazywa sie Ania Kołodziejska ???


a u nas tyle co goście wyszli, przyjechała klientka Pawła z Holandii akurat była w Polsce i nas odwiedzila :happy: ale bardzo fajna babka i pośmialiśmy sie, pogadaliśmy i oboje z męzem po 40-stce a dogadać super sie szło i winko tez wypiliśmy :-D


A jak tam nasze brzuchatki ?????

No i Liwie dzis tak przeczyściło ze szok, i nie wiem czy to ząbek bo jezdzi palacami z tylu dziubka czy raczej to jakis wirus :confused: kurcze obawiam sie ze to drugie bo jakoś tydz temu byliśmy u znajomych i okazało sie ze ich mały gorączkuje :wściekła/y: i nic nam nie powiedzieli zebysmy z Liwią nie przyjeżdzali i juz drugi raz takie coś bo jak Liwia miała jakoś 5 m-cy to byliśmy tam a oni jakby nigdy nic ze małemu kończy sie zapalenie oskrzeli :no: i długo nie trzeba było i Liwia dostawała zastrzyki i chyrlała jak gruźlik ! Jacyś nietomni - juz chyba tam nie bede jezdzić !!
A dzwonimy zapytac sie dzis czy mały cos chorowal dalej, miał biegunke itp bo nie wiemy co z Liwią - to dogadać sie nie szło i tylko powiedział ze dostal antybiotyk i mu przeszło :wściekła/y:
 
reklama
witam:-)

ja oczywiscie melduje sie z kawusią:tak:

justyna - tak to Kołodziejska, a co znasz ją:confused: :happy: a co do tych znajomych to chyba nieodpowiedzialnie sie zachowuja:no: ja własnie z powodu choroby odwołałysmy z koleżanka spotkanie Sylwestrowe:tak: fajnie że spotkanko udane ze znajomymi, ja tez mam dosyć duze grono straszych od siebie znajomych po 40 nawet blisko 50 i super z nimi mam kontakt (kiedys śpiewałam w chórze i znajmomości te pozostały, właśnie w ta niedziele wybieramy sie na spotkanie chórzystów więc bedzie spiew i tańce )

iza - mój mąż ogląda ten film, a ja wczoraj pierwszy raz zerkałam nawet fajny:-) a w kompie jeszcze duzo namieszane ale pomalutku dojedziemy do wszystkiego. A niekapek wczoraj poszedł w odstwakę przez Kubę za chiny ludowe nie chciał z niego pic :wściekła/y: zobaczymy co dzisiaj bedzie:tak:

oliwka -pewnie odpoczywasz:tak: pozdrowionka!!!!

Kubus teraz ogląda Teletubisie:-D.
Zapomniałam Wam wspomnieć na święta zrobilismy sobie prezent i zakupilismy dekoder z twardym dyskiem N-telewizje (telewizja nowej generacji) i wybralismy dla Kubusia pakiet Bajeczka, i strzał w 10 jak on lubi oglądać te bajeczki (bajki te sa od 0 do 3 lat) to sa naprawde bajeczki dla takich szkrabów jak Kubuś i dużo uczą dzieci np. omawioane sa części ciała, łazienka itp. POLECAM!!!!!!!!!! a i my z mężem mamy cos dla siebie:-)
i co sama musze pić kawę:confused: o rany własnie spojrzałm na kalendarz równo za 2 m-ce pierwszy dzień w pracy po przerwie:szok:
 
Witam! Dziś druga :-) Karolcia ładnie mi pospała w nocy, jak ją nakarmiłam po 22 to spała do ponad 5 :-)

Kubusiowa fajnie że macie tą telewizję :tak: a z tego też chyba jest internet:confused: A co do kubeczka to Kubuś pije z butelki jak nie chce z niego pić:confused: Może spróbuj nie dać mu z butli i już, jak będzie mu się naprawdę chciało pić to wypije z kubka (tak jak ostatnio ;-) ) Z butli nie ma wysiłku a z kubka jednak trzeba pociągnąć, mały leniuszek ;-) :-D
 
Witam po dlugiej przerwie :-) :-D :-) Już mam internet :-) Zostałam przy starym bo wyczytałam w umowie, że umowę trzeba wypowiedziec 3 mce wcześniej:zawstydzona/y: Ale dowiedziałam się, że ta firma szykuje nowe pakiety i byc może będzie taniej niz 60 zł.

Shinue - to twoja mała bardzo szybko robi przewrotki jak mój miał jakieś 3 tyg to też parę razy udało mu sie zrobi przewrotki a teraz już nie.

Kubusiowa - mój Adam też patrzył na ten film na pierwszym wczoraj :-) Mówił, że fajny;-)

Justyna - ale nieodpowiedzialni ci znajomi :-(

Oliwka - trzymaj się zdrowo:-)
 
A ja dziś trzecia!:-) (jednak nie :-( ;-) )

Martynka natomiast sypia gorzej. Nie wiem czy to nie przypadkiem drugi atak "zębowy".

Kubusiowa- z niekapkiem u nas jest tak samo. Raz ładnie się napije, raz nie chce. Postanowiłam to przeczekać, ale ja jeszcze małą karmię, to wiem, że się nie odwodni.

Justyna- "cudowni" znajomi.:wściekła/y: Mnie tez trafia, jak mam taką sytuację. Albo jak do wózka podchodzą znajome z kaszlącymi, zakatarzonymi dziećmi:wściekła/y: :wściekła/y: i dotykają Martynki łapek.

Daria idzie dziś na urodziny do koleżanki (wczoraj zamiast spaceru miałam wyjazd do sklepu po prezent:-p ) Ma być dyskoteka i w ogóle....:-)
Znowu się zaczęło, a tak nam fajnie było razem w domku:tak: Zastanawiam się nad wypisaniem jej ze szkoły :laugh2: ;-) (żarcik;-)!)

Martynka próbuje już stawiać kroczki, ale oczywiście trzymając mnie za ręce lub przytrzymując się mebli. I fajnie raczkuje!!!:-)

A co do fajnej daty urodzin- to mój ojciec urodził się 1 stycznia, wiec drugiego dnia roku zaczyna następny rok życia....:-)

Miłego dnia!!!
 
Hej babeczki !

coś cichutko u was ... zapadłyście w sen zimowy czy jak :-D

Ja ciągle w dwupaku i chyba się toche przeterminujemy. Mam szyjkę jak u żyrafy i nic nie wskazuje, bym miała urodzić w najbliższym czasie.
Jeremi się już strasznie rozpycha i wierzga nóżkami, niestety czasem oberwie mi się po żołądku, co powoduje moje bliskie spotkania z panem kibelkiem :baffled:
W nocy za to jest bardzo grzeczny i wogóle mamusi nie budzi, oby mu to tylko zostało :-D

Ciągle myślę o porodzie i mam bardzo mieszane uczucia .... raz się nie mogę doczekać i wydaje mi się to takie naturalne i łatwe do przejścia, a zaś innym razem ... boję się tego bólu :baffled:
Ostatnio nawet śił mi sie poród. Widziałam Jarka, który stał koło mnie, trzymał mnie za rękę i mówił, że dam radę i że już niewiele zostało. A mnie cholernie bolało i już miałam ździebko dość i krzyczałam "A na ch..j mi to było" :-D :laugh2: :-D

Czytała trochę różnych opisów porodów i najbardziej w nich podoba mi się ta AMNEZJA bólu i pozostające tylko szczęście i radość z bliskości dziecka.
 
MariaOla - rozumiem cię;-) Ja też do konca mialam szyjkę jak zyrafa i będąc w szpitalu to mi sie obniżała po zastrzykach a w końcu wyladowałam na cc a też przed terminem śnił mi sie poród itd.
 
reklama
Karolcia właśnie zasypia :-) ciekawe ile pośpi :confused:

Baska fajnie że już jesteś :tak:
Mokkate gratki dla Martynki! Niedługo będzie dreptać :tak: Karolcia też juz próbuje robić kroczki przy meblach, ale często ląduje na pupce :-D

MariaOla trzymaj się! Już niedługo będziesz tulić swojego synka :tak: Fajny sen miałaś:-D
 
Do góry