reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Peter dziękuje za zachwyty na temat ślipków i pyta czy może rwać na te ślipka :-D :laugh2: :laugh2: wasze córeczki??????????? :laugh2: :laugh2:

zalapała, się na trzecie miejsce podium.

lece sie ubierać i na zakupy, potem trochęposprzątać, szybki obiad i godzina wrzasku gratis - bo przyjezdża na 15 rehabilitantka.

miłego dnia
 
reklama
kaska - dalej tak płacze Piotruś:-(

miłego dzionka, ja lece dokończyc sprzątanko, obiadek juz gotowy czeka na połówkę, Kuba druga drzemke pomału zalicza a potem mykamy w odwiedzinki

papa:-)
 
A my właśnie wróciłyśmy z 2 godzinnego spacerku, w większej części spędzonego z miłą panią-babcią :-) Fajnie tak spacerować w towarzystwie.

Kaśka nie mam nic przeciwko rwaniu przez Petera Karolci:-D , tylko jakoś okazji do tego mało :baffled:

Kubusiowa też muszę troszkę posprzątać, co prawda wczoraj już to robiłam ale tak jakoś ciągle śmieci na podłodze nie wiem skąd się biorą :confused: ;-)
Jak puszczam małej piostenki dla dzieci to zauważyłam że czasem podryguje sobie :-D może muzykalna będzie:-D
 
hej !!!!!

wieczorkiem popiszę bo zaraz Liwia mi sie obudzi i musze konczyc zupke :-p ciesze sie ze sie podobają to wklejam jeszcze :-D Kubusiwa odezwe sie na gg :happy:
 
Kubusiowa Liwia zawsze miała zatwardzenia i teraz od kilku dni takie luźne kupki ale raz dziennie i sama nie wiem z czego !! z tyłu idzie ząb wiec moze to ale wczesniej ząbki wychodziły bez cyrygieli :confused: sama nie wiem ! poczekam co dzis i najwyzej w pon do lekarza !

Izka 2 godz spacerku łał !! u nas beznadziejenie i pada ale przed południem tatuś z Liwuśką spacerek zrobili i to bez wózka :szok: a potem Liluśnik padł do spania ze amen ! sama szła na nózkach az Paweł sie sam zdziwił !!

no wiec olała moją zupę i śpi w dalszym ciągu !! musze juz ją budzic bo zas bedzie urzędowac do 23 :baffled:
 
ooooo teraz jak sobie powiększyłam zdj Liwii to jakies takie krateczki widac :szok: to w ramach wyjaśnien to w oryginale nie ma tego to chyba przez to zmniejszenie sie tak porobiło :-)
 
Justyna ...... właśnie buszuję po waszej stronie i sie napatrzeć nie mogę jakie cacuszka robicie :-)
Nawet Jarek przybiegł popratrzeć .... co się żadko zdarza i też jest zachwycony :-)
 
Hej.

My dziś z małym byliśmy w kosciele :-) przespał całą mszę :-D i po kościółku byliśmy troszkę na spacerku bo fajnie było. Potem mąż pojechał do pracy a my z Kamilkiem sami w domciu. Teraz mój malutki spi a ja weszłam na bb :-D :-)

Karolinna - ładna fryzurka;-) wogóle fotogeniczna jesteś:-)

Justyna - śliczne zdjęcia takie naturalne ;-) Szkoda, ze mieszkasz w Pszowie to bym się z malym kiedyś wybrała na sesję do waszego warsztatu :-D

Iza - a co to za starsza pani skad się pojawiła:confused: :confused: :confused: Mnie w sklepie też zaczepiaja czasem starsze panie i mowią ze ślicznego mam syna ;-) :-D

Kubusiowa - nie byłam wczoraj z małym u lekarza bo nie było naszej pani doktor :-( ale dzisiaj widzę, ze maly już nie ma wysypki :-) ale ma troszkę szorstką tą cerę.

Byliśmy wczoraj w sklepie i wstąpiliśmy do SMYKU i fajne były wyprzedaże ciuszków i niespodziewanie kupiliśmy Kamilkowi bluzę z ogrodniczkami jeansowymi na rozm.80 (będzie miał fajne na wiosnę) i koszulę w kratkę też rozm.80. Kamilek nosi teraz rozmiar 68 i już są w sam raz prawie wiec niedlugo będzie mial 74 a następnie 80 ale te dzieci szybko rosną :-)
 
Iza: no fakt, trza sie poprawić.

Kubusiowa: wyje, pyskuje "wawawawawawa" (ja na to mówię, że szczeka :confused: ), wymusza kaszlanie

Justa: a Pszów to gdzie?????????

Basia: ale Kamilek duuuuuży. piotrek to jeszcze wchodzi w body 68 z C&A, a większość ciuszków ma na 74, a długi jest na 73cm

a na wyprzedażach to ja kupiłam Titkowi portki z odpinanymi nogawkami.
 
reklama
witam

justyna - piekne foteczki czekam na cynk na gg, moze sie umówimy na sesje:confused: ja własnie takie sielankowa atmosfere lubie:-D okazja na spotkanko hihihihi
 
Do góry