reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam w niedzielę! Rosołek już zjedzony :tak:

Sandros całe szczęście że nic się Wam nie stało!!!

Ewcik gratuluję umowy!!! Oby ten rok był cały taki udany!
Dzięki za komplementa pod adresem mojej księżniczki:-)

Baska popieram zdanie koleżanek! Ta Twoja bratowa nie ma nic do powiedzenia!

Shinue niezły klocuszek z Marzenki! A karmisz ją piersią :confused: A narzeczonego ma fajnego, wcześnie zaczyna Twoja córeczka ;-) :-D
 
reklama
hej !!!!

cieszę sie ze zdj sie podobają !!!!

tyle popisałyście ze nie wiem czy czegoś nie ominę :eek: :eek:

Kaśka Pszów jest niedaleko Wodzisławia Śl, Rybnika

Shinue Nie to nie tam,nasz zakład jest zaraz koło kościoła ! a ten chłopak to nie Szogun :confused: :laugh2:

Kubusiowa no to zapraszam na spotkanko i na sesję (jak sie zdecydujesz) mozemy nawet sie spotkać w wekend !

Izka dzieki za gg Twoje juz sobie ściągnełam ostatnio bo obok nazwy jest :-)


 
a wczoraj niespodziewanie zrobiliśmy wypad na pifko ze znajomymi :-) oni tez z zaskoczenia wzięci i było super !!!! Liwia została pod opieką dziadków tylko ją położyli i spała jak aniłek ale o 24 zrobiła mały ryk i wzywali sos ale jak przyjechaliśmy to juz spała :happy: na szczęscie i tak juz sie zbieraliśmy ! Kurcze nie pamiętam kiedy gdzies tak sie wyrwaliśmy !!!!!
 
Baśka nie przejmuj sie głupim gadaniem !! przecież kazda babcia jest szczęsliwia ze moze dzieckiem sie zając a teściowa ze moze pomóc synowej :-) a ona to chyba zazdrosna poprostu !!!
 
dzisiejsze porządki w płytkach Taty - TAta przeszczęśliwy :no:
1006410oc1.jpg


układam płytki po mojemu
URL]

a tu co jest?
1006431nb1.jpg


nie mogę usiąśc - tam jest za dużo do wyciągania
1006433rx3.jpg
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy bo wczoraj to mi szwagierka normalnie ciśnienie podniosła a mąż też był wkurzony na nią także ją wczoraj nieżle ochrzanił, że się rozłączyła. Ona wszystkim nam by układała życie i robili tak jak im pasuje. Wyobrażcie sobie, że oni mieszkają kolo Szczecinka i jak przyjechali kiedyś tu na Śląsk do teściow to nas chcieli odwiedzic o 7 rano:szok: :szok: :szok: oczywiście nie zgodziliśmy się wtedy bo kto to widział tak wcześnie przyjeżdżac do kogoś.Raz ich tak przyjęliśmy rano wpadli na pół godziny i pojechali dalej i powiedzieliśmy sobie z mężem że to był pierwszy i ostatni raz tak żeby oni wszystkim decydowali.Ona tak zmieniła jego brata, że szkoda gadac...

Sandros - całe szczęście, że nic wam się nie stało.

Iza - to nie moja bratowa tylko szwagierka a to jest bratowa Adama ;-)

Shinue - dużą już masz dziewczynkę ;-) a jaką ona ma czuprynkę :-)

Justyna - moje gg to 2347471
 
reklama
justyna moje Gg To 6955675

Mały śpi A Ja Tylko Na Chwilke Do Was Zagladnełam...planuje Dzis Sobie Pospac. Zazwyczaj Chodze Bardzo Pozno Spac.

Dzis Bylismy W Auchanie I Naprawde Za Niewielkie Pieniadze Mozna Kupic Cos Fajnego Dla Dziecka. Np Kupilismy Pizamke Dwu Czesciowa Bawełniana Za 10zł, Body Po 2,50 Za Sztuke , Fajne Spodnie Sztruksowe Za 15zł
Jednym Słwoem Filipek Znow Skorzystał....ale Tak Jest Zawsze:-) :-) :-) :-)
 
Do góry