reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Dziewczyny, zdjęcia bombowe:-D :-D :-D A jacy modele ... i mali i duzi;-) oczywiście, superowi.

Nie ma na nic siły, mnie bierze przezibienie, skończyła mi się laba z @ a Pati zasnąć nie może...może ją tak dziąsła bolą, bo trzy nowe zęby już na wierzchu prawie w całości i czekamy teraz na górną jedynkę:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

Miłej nocki:-)
 
reklama
Nareszcie coś więcej do poczytania! Brawo! To i tak nie to co kiedyś ale zawsze coś :happy:
Karolinka dziś wstała przed 6 więc ja również musiałam :baffled: ciekawe czy wytrzyma do kaszki o 10 :confused:

Karolinna miło że zajrzałaś, aż trudno uwierzyć że kiedyś byłaś tu kilka razy dziennie :dry: a teraz:confused: Forum idzie w odstawkę no nie:confused: ;-) Super fryzurka :tak: bardzo ładnie CI w tym kolorze, ślicznie wyglądacie Ty i Lenka :-)

Justyna jak zwykle zdjęcia pierwsza klasa :tak: już się nie mogę doczekać następnych:cool2:

Anian dużo zdrówka!

Kubusiowa tak tak dzieciaczki potrafią czasem dać w kość :tak: coś o tym wiem, ja mam tylko jeden kwiatek na podłodze, jest w pokoju gościnnym w którym moja córcia rzadko przebywa ale zdążyła już kilka razy wsadzić do niego swoje rączęta :-D

Kaśka Piotrek faktycznie ma ładne oczka, oj przystojniaczek CI rośnie :-) :tak:

Karolcia buszuje na podłodze, ładnie się jak na razie bawi :tak:
 
Dawno nie wklejałam fotek, więc dziś z rana mała porcyjka, ostatnie dwa dni życia mojej córci:
Tak sobie stoję :happy: ;

Ciekawe jak smakuje ta bąbka? ::-D

Przy choince :-)

Co by tu zbroić :D

Mam gazetkę, trzeba się zastanowić co by tu kupić :)

Siedzę sobie :)

Ulubiona zabawa – stanie przy meblach :)



Przy stoliku: :happy:

I przy tapczanie :)


 
witam:-)

No az lepiej na serduchu jak można poczytac wiecej poscików:-D

Foteczki przepiękne!!!!!!!!!!

justyna - bardzo podobają mi sie te dwa twoje ostatnie, może prześlesz mi jeszcze w tym stylu poogladac bo ja do Pszowa mam nie daleko:happy: :confused: jak by co to przesle ci mój maile przez gg:tak:

kariolnka - fryzurka super, kolor swietny!!!!!:tak:

Lece bo wódź mały wzywa jeki apacza:-D narka wpadne z kawusią hihi
 
reklama
jestem z kausia i oczywiście z Kubusiem który rządzi na podłodze :-)

justyna - zapominam zawsze sie zapytac a co z tymi kupkami Liwi nie tak :confused: robi duzo i luźne:confused: my z kubusiem wybieranmy sie w nastepnym tygodniu do alergologa bo wyniki ma niezaciekawe ma duzo odczynników alergicznych i teraz trzeba zobaczyc konkretnie na co i właśnie u niego objawia sie dziwnymi kupkami
 
Do góry