reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karolina- prawdziwa dama ;D
Prześlicznie wygląda w tej opasce na głowie!!!
I coś mi się wydaje, że jest podobna do Ciebie.

Iza- gdzie zamawiałaś tort?
Ja mam pod nosem cukiernię, ale nie wiem czy nie zamówic w "Kłosie",
bo tam na pewno będzie dobry.

Sandros- ja też jestem ciekawa jak tam Twoje "randkowanie" ;) ;) ;)

Mmm- ja tez mam górę prasowania i nie wiem jak nabrac chęci do niej. :(
Najgorsze jest to, że ta góra to się praktycznie nie zmniejsza. :( :(
Jak znasz jakis patent "żeby się chciało" to kupuję ;) ;)
 
reklama
karolinna no nie pięknie wygląda Twoja córcia w tej sukience aż Grześ zaniemówił,. a dziś marudny jak żadko :D jak będziw ciepło w następnym tyg to przyjezdzam na lody :)

iza, mokkate ale mi smaka zrobiłyście na ten tort :D

mokkate
mokkate pisze:
Mmm- ja tez mam górę prasowania i nie wiem jak nabrac chęci do niej. :(
Najgorsze jest to, że ta góra to się praktycznie nie zmniejsza. :( :(
Jak znasz jakis patent "żeby się chciało" to kupuję ;) ;)
ja szukam patentu żeby się samo prasowało ;) ;D ;D ;D
 
Witam,

Z randkowaniem nie wydalam, dzis juz po randce z synem Zygmunta - Zygmuntem ;), a wieczorkiem jestem umowiona z dwoma na raz - Stefan i z Francuzem - Henryk ;D
Jak narazie to gdyby nie staje sie smakoszem kawy (Karolina mnie wczesniej kawa nie smakowala, dziala usypiajaco, a odkad mamy ekspres, to.... mam nadzieje, ze sie nie uzaleznie). Panowie prowadzili burzliwe zycie... troche sie juz zaczynam gubic ::)

Karolina Lena super wyglada, jak mala dama. Oczywiscie szybkiego powrotu do zdrowka, mam nadzieje, ze sie w nic powaznego nie rozwinie.

Pozdrawiam,
 
sandros mam nadzieję że dobrze się bawisz na dzisiejszej randce :p tylu facetów ::)

a mnie z góry prania do prasowania zrobiła się górka ;) idę walczyć dalej :)
 
Witam,

MMM jak sie tak rozpedzilas, to moze i u mnie poprasujesz, nie wiele tego pare koszulek od Soni ;)

Juz po randkach. HEnryk szybko uciekl... chyba mu sie nie spodobalam ;) Mnie za to spodobal sie Stefan, taki waleczny, potezny, zaradny... ;)
No, to dwoch najfajniejszych za mna, teraz przebrac jakos do Stasia i jego zawodu milosnego do Kasi, podobno nigdy sie w niej nie odkochal.... ::) co zreszta bylo widac w jego polityce :mad:

Wszystkim cieplej nocki i miej pobudki

 
mokkate - zamówiłam w tej cukierni przy supermarkecie Elea, mam nadzieje że będzie dobry bo nie miałam jeszcze nic stamtąd.

mmm- dla pocieszenia powiem Ci że też dziś miałam górę prasowania  :p i musiałam się z nią uporać

sandros - miłego i owocnego randkowania ;)

karolinna - Lenka słodko wygląda w tej sukience, śliczna z niej dziewczynka :) i już taka duża, pamiętam jak "wprowadziłam"  się na to forum to Lenka chyba była taka jak moja Karolinka a teraz już taka pannica :)

A ja zdjęcia w sukience chrzcielnej też wklejei pododobnie jak Mokkate dopiero po chrzcinach, bo teraz jakoś nie chce mi się Karolinki w to ubierać, poza tym licze na to ze mała się troszkę będzie większa do niedzieli i będzie na niej lepiej leżeć ;) bo jak ją mierzyłam kilka dni temu to była troszę za duża zwłaszcza butki.

DO JUTRA MAMUŚKI!
 
sandros pisze:
MMM jak sie tak rozpedzilas, to moze i u mnie poprasujesz, nie wiele tego pare koszulek od Soni ;)
no to czekam na maila :p odeślę szybko :)

iza1 duże pocieszenie! Te małe ciuszki fajnie się prasuje gorzej te w większym rozmiarze ;)

Dobrej nocki
 
cze

ale mała mi dała wczoraj popalić :p po 19.00 leciałam z nóg :p Dalej marudna,katarek i coś w gardziołku(chyba ten spływający katarek :p ) dziś dzwonię do pediatry ,niech mi doradzi ::)

Lenka dziękuje za komplementy :-* :)

iza :D nie wiem czy karolcia aż tak podrośnie do niedzieli ;) fakt,te nasze dzieciaczki tak szybko rosną :o dopiero co ty byłaś w ciąży a już twoja córcia taka duża :) stres już jest przed chrzcinami? ;)

sandros najłatwiej sie uczyć jak nam się podoba dany materiał ,a widzę że ty czerpiesz z tego duuuzo przyjemności ;)

mmm u mnie też dużo prasowania ale mam to na razie gdzieś ;) a cieszę się że Lena spodobała się Grzesiowi ;D

mokkate patent na chcenie się...chyba nie ma ;D już niedługo impreza przed wami,a raczej przed martynką ;) a czy daria będzie już w domu?

oki,lecę układać fryzurkę ::)
 
karolinna pisze:
mmm u mnie też dużo prasowania ale mam to na razie gdzieś ;) a cieszę się że Lena spodobała się Grzesiowi ;D
:D :D :D
po tym prasowaniu to mam większy bałagan, bo stwierdziłam że zrobię sobie porządki z ciuchami ::) , no ale Grześ bardzo chciał spać z mamą i nie skończyłam, czego efektem jest dzisiaj big bałagan :p

Ale się przestraszyłam ten mój kawaler włożył sobie całego smoczka do buzi ::)

Pogoda do bani !!!
 
reklama
mmm ja też tak mam,powyciągam rzeczy z szafy żeby poukładać a potem jest większy bajzel niż był wcześniej :p ;) tak a propo to przypomniało mi sie że powinnam powyciągać resztę ciuchów wiosennych z szafy i przełożyć do szafki z której korzystam ::) z tym smoczkiem co to Grześ włożył całego do buzi to my z mężem też się ostatnio zastanawialiśmy,Lena wkłada prawie całego do buizi a przecież mamy nr.2 smoczka,czyli taki smoczek do 1,5 roku (chyba że uda nam się wcześniej Lenę oduczyć ;) ) ona go chyba wtedy połknie! :o

mała chyba zaraz kimnie :) a tak w ogóle to zjadła 80 ml kaszki ryzowej z mlekiem :) zaraz piszę mężowi tą radosną wieść w smsie ;D
 
Do góry