reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
olak tylko że Lena nie znosi leżeć na brzuszku!!! :mad: od razu płacz,wrzask itp. ::) mnie to Lena zazwyczaj zmniejsza czcionkę ;) robi się wtedy tak mikroskopijnie mała że nic nie widać ;) u mnie wystarcza że wyłączę stronę i znów włączę i rozmiar czcionek jest ok :D

iza1 Lenka nosi teraz w przedziale 68-74,myślę że wiele zależy też od producenta jak znakuje rozmiar,ale ma jeszcze dużo ciuchów z 68 a tylko kilka na razie pasuje 74 :) fajnie że tak od początku przyzwyczajacie małą do taty,my popełniliśmy w tej kwestii błąd :p

chciałam napisać że ta pogoda mnie dołuje ale się powstrzymam ;)
 
reklama
Iza- ja mam odwrotny problem: musze zmniejszyc obrączkę ;D

Karolina- ja tez nie napiszę, ze mnie ta pogoda dołuje. Bardzo!!!
 
Karolinna - en komplecik jest 74 więc pewnie bedzie dobry :) fajnie.
Mokkate - to CIebie ciąża odchudziła? Fajnie się masz :) ja to takie słoniątko teraz jestem, ale mam nadzieje że szybko strace kilogramki ;)
 
Witam wszystkie mamuśki ze Śląska!!
Ja jestem z Gliwic, spodziewam się dzidziusia, termin mam na 22 września. Obecnie jestem na etapie poszukiwania szkoły rodzenia. Bardzo proszę drogie ekspertki o pomoc ;), czy możecie mi polecic jakąś szkołę w Gliwicach??
Pozdrawiam gorąco wszystkich, miłego dnia ;D
 
Witam Cię Lucy79
kwiaty9jt.jpg


Cieszę się, że jest nas coraz więcej. Niestety nie znam żadnej szkoły rodzenia w Gliwicach, ale może Chochliczka nasza droga coś Ci poleci :)
 
Witam ja również jestem ze Śląska. Moja mała - duża ma trzy lata. Czytałam sobie o smoczku i mogę powiedzieć, że my też dawaliśmy sporadycznie ale jak bardzo am to ułatwiło życie na badaniach w szpitalu. Mała zasypiała potem wyciagalismy i był spokój. Po roku zabralismy i nawet się nie upominała.
Lucy 79 ja rodziłam w szpitalu w Gliwicach trzy lata temu. Szkoły Rodzenia nie polecał mi mój ginekolog tam pracujący. Może coś się zmieniło. Wtedy działała ona bez integracji ze szpitalem. Natomiast ja wcześnie szpital oglądałam dowiedziałam się tego czego chciałam.
 
reklama
Witam Cie również Martaglo!
kwiaty14gc.jpg


Napisz proszę coś więcej o sobie (Lucy79 - Ty również :) ). Mam nadzieję, że Twoja Córeczka ma się dobrze i sprawy szpitalne zostały w niepamięci??? Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!!!!
 
Do góry