reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam wszystkie mamusie :)

dziekuje za troske! Napewno teraz będe sie oszczędzać :) Bo sama az sie przeraziłam !

karolinko Radziowi bardzo spodobało sie imię Lenka i chyba nasza druga córeczka będzie imienniczką twojej ;)
 
Karolinna- a nie wiesz może czemu nie mogę obejrzec zdjęć Karolinki od Izy?
Pisze, ze nie mam dostepu do tego wątku :( :( :(

Gratulacje dla Lenki.
Moja Martynka tez nie lubi leżec na brzuszku (chyba, że mamusi lub tatusia ;D)
I nie ćwiczy podnoszenia główki. Ostatnio zamiast podnosic głowę- zasnęła.
Bo z kolei spać na brzuchu uwielbia.
I kto zrozumie dzieci? ;D

Czarnulka- mojemu mężowi też się bardzo podoba imię Lena.
Martynka ma na drugie Magdalena, żeby mógł ją tak skracać ;D

Kaśka- powodzenia w szukaniu ciuchów na chrzest

Zdjęcia z sukienką do chrztu wkleję dopiero po chrzcinach, bo teraz albo coś załatwiam poza domem, albo mała śpi.
Wczoraj spała 6 i pół godziny w dzień, a po godzince padła na następne 4. ;D
Chyba zapada w sen wiosenny ;)
A dziś idę zamówic tort, a tu taka pododa - chmury, chmury i jeszcze raz chmury.
Teraz na chwilę mamy słońce, to malutka oczywiście śpi :D
 
mokkate może z tymi zdjęciami chodzi o przeglądarkę ? jakiej uzywasz? ja firefoxa.Albo może macie załączone jakieś blokady antywirusowe i przez przypadek to też blokuje.Pomyślę jeszcze nad tym :) A Lenka to faktycznie piękne imię ;D a i moja córcia jak była mała to też chętnie spała na brzuszku,oczywiście w dzień i pod moim okiem,ale teraz to jeden wielki ryk :p Ale Ci fajnie śpi Martynka :) i mniam,zrobiłaś mi smaka na torcik ;D

co by tu dziś na obiad... chyba jakiś sosik z makaronem albo ryżem...mięsko już wyjęte z zamrażarki a po wypłacie trzeba będzie obskoczyć jakiś market ::)

co to za maj ??? Lencia ma tyle ładnych sukienek a pogoda jest ... :-X
 
hej hej !!!

ta pogoda to mnie tez doprowadza do białej gorączki !!!!! jak Lilutek wstanie to pzejdziemy sie na spacerka !! najgorsze to wietrzysko bo tak to by było ok !!

a bajeczki ja juz od dawna Liwii czytam i kupuje rózne - nie zadługie :) Te z mam dziecko są takie akurat na cierpliwość mojego czorta !! I fajne w tesco mozna kupic !! W sobote byłam i kupiłam lokomotywe, królewne śnieżke i pinokio kaza za 2 zł i ładna kolorowa !!

a wczoraj moja panna TAK hukła głową w brzeg stołu ze ryk był taki ze cala sina az sie robiła, poszłam pozanosic torby z ciuchami bo bylismy u mojego taty i Liwie zostawiłam z babcią i tak fikała ze sie jej wyrwała i fikla głową w stól !! :( Bidula ma guza i tak strasznie płakala ze myślałam ze z nią bede zaraz ryczec a babcia prawie zawału dostała bo zaraz ją serce ze strachu rozbolało ! Taki urwisek mój mały ale na szczęście po 10 min juz sie śmiała i było ok !! A dzis czółko czerwone !!
 
Witam,

Mokkate, mialam to samo z Sonia. Spac na brzuszku uwielbiala, ale jak tylko sie obudzila to na plecy.

U mnie z czytaniem to porazka, jednynie co lubi posluchac, to bajek z Ramy. Poczatkowo myslalam, ze to ja fatalnie czytam.... bo czytac glosno to przyznam sie nie lubie, ale Rafala tez nie slucha.

Karolina czuje to samo, Sonia ma tyle fajnych dziewczecych ubranek, ale letnich, to nie. Musi sie pokazywac w spodniach i kurtkach chlopiecych :mad:

Pozdrawiam,
 
Witam!
Karolinna - to kuruj Lenkę żeby szybko wyzdrowiała, Karolinka przesyła jej buziaczki :-* :-* :-*

My dziś też zamówiliśmy torcik - śliczny będzie :) już nie mogę się doczekać kiedy go odbiore, mam nadzieje ze będzie dobry ::)
Mnie też się podoba imię Lena :) śliczne jest, ale mężowi się nie bardzo podobało :(

Justyna - Twoja Liwia juz większa i rozumie pewnie coś z tych bajek, Karolcia to chyba jeszcze za malutka. Dla Liwii też buziaczki z okazji guza :-* :-* :-*


 
hej
a Grzes zasnął z bajką w ręce :D Chyba bedzie nalezał do dzieci które lubią jak im się czyta, no i właśnie na dzień dziecka chcę mu kupić jakieś bajeczki :) w sobotę kupiłam mu rampersa na upały ::) z Nemo, skarpetki i butki. Zabawek nie kupuję bo i tak najbardziej lubi bawić się przedmiotami użytkowymi a od dziadków przywiozłam piłkę, bąka i piramidkę z kółkami- nie wiem jak to się nazywa ;) Dzisiaj to na krok nie mogłam odejść od Grzsia bo od razu w ryk !!

ale mi się nic dzisiaj nie chce!!! ...a to dlatego że góra prasowania mnie czeka :p

buziaki dla Liwciora i zdrówka dla Lenki !!!

sandros jak Twoja randka z Zygmuntem S. ;) ???
 
reklama
ojć,biedna twoja Liwcia justynko ,ja też raz miałam obawy jak widziałam co robi teściowa z Leną,tzn.jak nią wywija ::) Buziaczki dla spuchiętego czółka Liwciorka :-* :-* :-*

mmm w przyszłym tyg widzę Cię u siebie i idziemy na lody! :police: może i ja poczytam mojej dziecince ::) dziękujemy za życzonka zdrowia.

iza dziękujemy za życzonka zdrowia ,no przecież musimy się w końcu umówić na ten spacer!! :D

a tu moja mała księżniczka w sukieneczce od babci,rozczuliła mnie mała torebeczka przy tej sukienusi ;D pierwsza torebeczka mojej malutkiej damy :D

lennka5nh.jpg
 
Do góry