reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
kanoot - witaj w naszym gronie :) Fajnie że do nas zawitałaś bo tu jest naprawdę super - przekonasz się :)

Karolinnka - jutro Lenka ma wielki dzień!!! Życzę Wam udanych chrzcin, pięknej pogody i miłej zabawy po chrzcie ;)
Szkoda że nie możesz wziąć tej pracy :(

Kaśka trzymam kciuki za Piotrusia, żeby szybko wyzdrowiał i żeby skończyły się już te Wasze problemy ze zdrówkiem małego.

Muszę kończyć bo mój skarb się niecierpliwi.

Pozdrowionka dla wszystkich!
 
Witam,

Kanoot to faktycznie masz co nosic, Sonia ma 12 kg, ale 19 miesiecy... ale ona jakos od zawsze trzyma linie, a je za dwoje ::)

Karolina, a Ty myslisz, ze Sonia to odrazu do Rafala sie kleila? Ja sie balam ich nawet na godzine razem zostawic, nawet jak Rafal mial wolne, a ja na uczelnie musialam na 3 godzinki jechac, to dzwonilam po mame, zreszta Rafal sam tak wolal.
Mysle, ze im mlodsze dziecko tym szybciej powinno sie przyzwyczaic do zmian, no ale to moje zdanie.
Moze nie rezygnujcie tak, poprobujcie moze jeszcze, tak na krotko zostawiaj ich samych...
Przykro mi, zebys miala zrezygnowac z pracy, ktora sprawialaby Ci przyjemnosc.

U nas zeby ida na calego, dzis troszke goraczkowala, na noc dalam jej Panadol.
Jutro komunia, musze sie zabezpiczyc w "srodki przeciwbolowe"

Pozdrawiam,
 
knoot witaj i szybko się tu zadomawiaj :)

Czarnulko gratulacje, ale ten czas szybko mija ::)

karolinnko zgadzam się z Sandros, pomyślcie jeszcze, na pewno nie będzie łatwo!!! Chrzest jutro czy to oznacza że kupiłaś wszystko dla Lenki ? :) Udanej uroczystości i napisz jak się Lenka sprawowała :)

sandros Tobie również udanej imprezy :)

a gdzie justyna, olak, nie mówiąc już o kasi178 ???
 
Karolina- ucieszyłam sięczytając o jutrzejszej Waszej imprezie bo myślałam że tylko ja czekałam tak długo z chrztem (ja mam w przyszłą niedzielę ::)).... życzę udanej imprezy..... a co do rezygnacji z pracy to poczekałabym trochę.... mój Olo na szczęście nie był taki zaborczy.... jak idę do pracy to Olo zostaje z Przemkiem a jak wracam to uśmiecha się do mnie i lubi się przytulać.... ;D ;D ;D to dopiero uczucie(mam nadzieję że będziesz miała okazję się przekonać ... jak lecisz do domu by przytulić uśmiechniętego bąbla ;D ;D ;D)

Czarnulka- ... "za 100 dni matura"...... a potem bal maturalny na porodówce hihihi

Sandros- Tobie również udanej imprezy.....

Kanoot - witam w klubie... jestem Kasia ;D ;D ;D

Ja ostatnio mało bywam ale przyzwyczajam się do roli "pracującej mamy"... i nie ukrywam że jestem trochę zmęczona ale zadowolona.... życie jest piękne..... O0 O0 O0
 
diablica2 ladnie masz na imie,ja tez Kasia
mmmpostaram sie jaknajszybciej zadomowic,potrzebne mi sa rozmowy z innymi mamusiami
sandrosw ciazy mniej mnie krzyze bolaly,niz teraz od dzwigania tego mojego kochanego ciezarka,a co bedzie tak za miesiac dwa trzy
iza1witam Ciebie jak i wszystkich pozostalych
 
mmm pisze:
Czarnulko gratulacje, ale ten czas szybko mija ::)

mmm przy mojej Wikusi czas leci baaaardzo szybko ;)

diablica2 pisze:
Czarnulka- ... "za 100 dni matura"...... a potem bal maturalny na porodówce hihihi

hahahahaha,dobre !!! ;)

diablica2 pisze:
Ja ostatnio mało bywam ale przyzwyczajam się do roli "pracującej mamy"... i nie ukrywam że jestem trochę zmęczona ale zadowolona.... życie jest piękne..... O0 O0 O0

Najważniejsze że jesteś zadowolona ;) Ale też za dużo proszę się nie przemęczać!!! ;)
 
czarnulka... niewarzne jak bym była zmęczona..... spieszę się do domu.... widzę uśmiech Alexa (jak akurat nie śpi) i jak go przytulę to wszystkie siły wracają....

a z tego co pamiętam to Ty wara od kompa..... tapczanik i pozycja horyzontalna.... bo znów zacznie ci coś "pikać"..... a o maluszka trzeba dbać....
 
reklama
Witajcie mamusie, melduje sie u Was, niestety nie moge nadrobic za Wami tyle tego produkujecie :)
Ja znow zostalam sama z Karolkiem , tym razem tatko wyjechal na miesiac, jest ciezko ale jakos daje rade, Karolek sprawia ze jest mi mniej smutno.
Buziaczki dla Was i mimo ze niezbyt czesto tu pisze to pamietam o WAS :)
 
Do góry