reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
mmm pisze:
czekam na fotki nowej fryzurki :) wiesz dlaczego ? :p ;D
wiem,dlatego nie wkleję tutaj tej fotki ;D ;D ;D ;) z tym laktatorem to widzisz, byłam pewna że mi się nie przyda,no chciałam go tylko do szpitala jak bym miała nawał pokarmu i choć odrobinę odciągając sobie ulżyć no i się wtedy udało :) ale najmniej mądrą rzecz jaką zrobiłam było to ze gdy miałam baaardzo duzo mleczka w pierwszych miesiącach to nie odciągałam i nie zamrazałam.ale byłam 3$%3@7i :-X teraz przydałoby się oj przydało ::)

czarnulka22 pisze:
Akurat to nie moje hihihi Ale chętnie Wiki pożyczy cioci karolinie ;D No i wielkie gratulacje dla Lenki za śliczne siadanie :) I dla ciebie za prace!
podziękuję za okularki :laugh: ale te twoje prawdziwe są super :) i dziękuję za gratulacje w sprawie pracy :) mam nadzieję że sie sprawdzę :)

no to lilith G R A T U L A C J E !!
 
reklama
karolinna pisze:
mmm pisze:
czekam na fotki nowej fryzurki :) wiesz dlaczego ? :p ;D
wiem,dlatego nie wkleję tutaj tej fotki ;D ;D ;D ;) z tym laktatorem to widzisz, byłam pewna że mi się nie przyda,no chciałam go tylko do szpitala jak bym miała nawał pokarmu i choć odrobinę odciągając sobie ulżyć no i się wtedy udało :) ale najmniej mądrą rzecz jaką zrobiłam było to ze gdy miałam baaardzo duzo mleczka w pierwszych miesiącach to nie odciągałam i nie zamrazałam.ale byłam 3$%3@7i :-X teraz przydałoby się oj przydało ::)

wiesz mam jeszcze na Ciebie haka ;P a mianowicie zaległe lody, więc poczekam aż fryzurka będzie gotowa, a o ile mnie pamięć nie myli to już dzisiaj :D

a z mrożonym pokarmem to się nie zadręczaj, bo nie wiem czy by się jeszcze teraz nadawał, bo jak wiadomo pokarm zmienia sie wraz z wiekiem dziecka :) zobaczysz że jak nie dasz jej jednej porcji to zaraz bedziesz szuła że masz dużo mleka, jak przyjdziesz do domu to odciągniesz na następny dzień, a tak wogóle to na jak długo będziesz wychodzić ???

Grześ dziękuje za komplementy :)

czarnulko tyle komplementów od Ciebie Grześ dostał ze nie wiem czy się teraz pozbiera, mamy całą sesję ze słuchawkami, jak będziemy mieć chwilę czasu to planujemy komiks zrobić ;) ;P dziękujemy
 
fotkę postaram się wkleić później czyli jutro :) powiem szczerze że nie jestem zbyt zadowolonakiedyś zrobili mi to lepiej ;) no ale wtedy zapłaciłam 100 zeta więcej ;D ale jak się przyzwyczaję to chyba będzie ok :)

czarnulka no no tylko proszę mi się tu nie obrażać ;)

co do tej pracy to nie wiem ::) mała koszmranie zniosła mój pobyt u fryzjera :o

dobranoc laseczki! idę przed lustro przyzwyczajać się ;D ;)
 
ja tez ze slaska!!dziewczynki spotykacie sie czasem??moze i ja bym dolaczyla prawie cale dzinki spedzam z moja dzidzia jak niew domku to na spacerach.
 
Witam,

Kanoot witaj w naszym gronie. Spotykamy sie czasem... Napisz cos wiecej o sobie, z jakiego miasta jestes, napisz cos o swoim skarbie.

MMM mnie tak w ciazy wzielo na dlugie, fatalnie wygladalam w krotkich - niestety nogi mi zgrubly i wygladalam nieciekawie. Zreszta nie umiem sie pozbyc rozstepow jakie mi sie pojawily w ciazy i tak polubilam dlugie, zreszta stwierdzilam, ze dobrze w nich wygladam ;D
Zdjecia swietne, jak Czarnulce, podoba mi sie to przedostatnie - swietnie wyglada w tych sluchawkach.

Kasia duzo zdrowka dla Piotrka, mam nadzieje, ze wszystko teraz wychoruje i jak podrosnie, to juz zadne chorubsko sie go nie chwyci.

Karolina, Lena przywyknie szybciej niz myslisz, dwa tygodnie Rafal mial wolne i juz Sonia woli niektore czynnosci robic z tata... a to pewnie przez to, ze ja rozpieszcza ::)
Z mlekiem masz problem - najlepiej odciagac i uczyc pic z butli, no ale fajnie mi sie pisze jak moja cora juz normalne obiadki, sniadania i kolacje zajada :p

Czas sie zebrac do nauki, jutro kolokwium mnie czeka....

Pozdrawiam,



 
Karolinna- to nie są badania prenatalne o jakich myslisz. To jest normalne usg, ale bardzo dokładne co potrafi zbadać mózg dziecka czy jest dobrze wykształcony i wykluczyć może zespół downa i czy serduszko dziecka jest w porządku i jakieś inne narządy. Także nic mi nie bądą pobierać z płodu tylko to bedzie normalne usg tylko tyle że bardzo dokładne.
Od dzisiaj jestem na urlopie strasznie się cieszę bedę miała teraz czas dla siebie i mojego maleństwa rosnącego w brzuszku. Także teraz nie wrócę do pracy aż do macierzyńskiego. Zobaczymy czy bedzie mi się nudzić bo jak maleństwo się urodzi to wiadomo wtedy to już zajmie mi każdą chwilę i będzie wesoło. Do porodu mam jeszcze jakieś 4 miesiące niecałe.
Pozdrawiam.
 
witam :)

no i wychodzi na to że nie pójdę do pracy...mąż już powiedział że więcej z małą nie zostanie po wczoraj ::) podobno prawie pół godziny wrzeszczała bez przerwy aż przyszłam ( fakt, jak przyszłam to był jeden wielki wrzask) ,prawie się nie zachłystnęła powietrzem.Oba moje skarby były mocno wystraszone a jak tylko wzięłam małą na ręce to od razu spokój ::) nie wiedziałam ze Lena jest az tak do mnie przywiązana.No i ten wrzask był identyczny jak kiedys Lena miała raz w życiu kolkę ,a wiecie jak dzieciaki wrzeszczą z kolką ,efekt taki że jak położyłąm małą spać to od razu zasnęła ;)

kanoot dokłądnie tak jak pisała sandroska spotykamy się czasem :) ostatnio nawet ze 2 tyg temu :)

sandros szkoda że Lenka nie jest już w wieku Sonii bo myślę ze większemu dziecku jest łatwiej pewne rzeczy wytłumaczyć ::)

dzis muszę lecieć po 13 na targ kupić Lenie białe buty i rajtuzki bo jak się nie uda to nie wiem co zrobię ??? na bosaka jej nie puszczę na chrzest ;)

miłego dnia!

 
my z Milenka jestesmy z Bytomia,z racji tego ze mam pare miesiecy wolne od szkoly teraz spedzam z moja niunia 24 godzinki na dobe,czasem jest taki marud z niej ze sobie wlasy a glowy wyrywam czym by tu ja zajac,zabki jej ida powoli i tylko na raczkach jej dobrze,krzyze to juz mnie tak bola ze chyba do lekarza sie przejde w koncu moja niunia majac troszke ponad 3 miesiace wazyla 6,900 a sama ja nauczylam bycia na raczkach jak i tez spania ze mna.Milcia ma niebieskie oczka,chyba po dziadku bo ja mam piwne jak i jej ojciec,wloski ciemne od urodzenia.od niedawna zaczela chwytac rozne przedmioty i smiac sie na glos,jestem pod tak wielkim wrazeniem ze jak sie rozesmiala poerwszy raz to sie nie umialam pochamowac od placzu.no to tyleo mnie i o mym skarbie jak narazie.
 
reklama
kanoot pisze:
jestem pod tak wielkim wrazeniem ze jak sie rozesmiala poerwszy raz to sie nie umialam pochamowac od placzu.
ja też tak miałam :D i to sie stało jak mój mąż był przy nas i miał "świeczki" w oczach :D

oj to faktycznie trochę cieżka ta twoja mała,moja teraz waży 7 kg ::) a ile ważyła twoja córcia jak sie urodziła? i ile miała wzrostu ? :)

ja się muszę wziąść do sprzątania,dziś mamy gości ::)
 
Do góry