reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Kaśka, przystawiac jak najczęściej, to się sprowokuje laktację. Czytalam to gdzieś na BB.
Właśnie też się dziś zastanawialam, co z Lillith
Mada78 witaj u śląskich mam
 
reklama
Dziewczyny dzieci superasne :)

Jak tylko na basenik pojdziemy to obiecuje zdjecia wam pokazac :D

A co do spotkania to pewnie, ze jestem za :D ;D ;D tylko dajcie znac kiedy i gdzie :)

witam cie Mada78
 
Dzięki za powitanie :)
Mieszkam zaraz koła Geanta - samiusieńki początek milowic

Jak tak oglądam te wasze cudne dzieciaczki to juz nie moge się doczekac kiedy moja mrówa będzie już obok mnie :)
 
witam :)

ja dalej czekam na wózek ::) oby dziś przyszedł!

mada78 witaj nam :) zaglądaj i pisz :) a co urodzisz ?

martusia_78 super zdjęcie 5 od góry ;D

sandros ja też czekam niecierpliwie na zdjęcia :) tylko napisz czy sonia zatrzymała się dłuzej przy Lamie ? ;D ja zawsze przemykam chyłkiem ;D

kaśka76
nie poddawaj się,są momenty ze wydaje się że mleczka jest bardzo mało,ja też tak miałam ale wystarczyło 1-2 dni częstego przystawiania Leny i się unormowało :) powodzenia!

a wczoraj widziałam ze lilith pisała coś na wątku :brzuszki forumowiczek"więc chyba dalej 2w1 :)
 
a mnie dziś wzięło na wspomnienia :)

tu w pierwszym miesiącu a tu teraźniejsza,czyli w trakcie 5 miesiąca :)
ma322a11hz.jpg
ma322a3ek.jpg


kurcze,ale różnica co nie? ;D :D :)
 
No, Karola, jest różnica. Na długość!!!
ja też czasem nie mogę uwierzyć, że ten mój Korek taki był maleńki i urodziłam tego klocka w bólach, a teraz taki wielki i taki śmieszny.
 
Jak mnie weźmie na wspomnienia to serwer wysiądzie ;-)).Mam co powspominać,moje dzieci są duuuże i za mną też wiele ciekawych chwil.No....uwaga bo się zaczynam rozpamiętywać :-))
Jesteśmy po egzaminach gimnazjalnych......hehehe,ale dla większości z was to jeszcze abstrakcja.A tu nie ma śmiacia,czas szybko leci i zobaczycie jak to jest.Byłam jedyną,która się denerwowala egzaminami w moim domu.Do tego wczoraj,po egzaminie jeszcze mieliśmy bierzmowanie synusia.wszystko naraz.Dziecko moje podeszło do testów na luzie.Zobaczymy jak będzie.Próbny się udał ale ten mój tłuczek nic sie nie uczy.Oceny na świadectwie będą takie se...a kiedyś mielismy paski ....ech życie.Facet nawet nie wie gdzie dalej iść,do jakiego liceum.
Tatuś też nam się spisał na medal....wrrr....zapomnial o bierzmowaniu.Myślałam,że jak będzie pracował to może chociaż swoją ślubną wyśle z delegacją do kościoła,przecież z moimi dziećmi mają normalny kontakt.
Ale nie będę podła ;-)) za 2 dni kończy 40 lat więc dzieci mu przygotują niespodziewajkę.Chcę,żeby nagrały we wlasnym wykonaniu "40 lat mineło..."Maciek gra na gitarze,Goska odstawi wokal.A teraz przerwa,zebranko w pracy.No i chcę się zabrać za prace ogrodowe jak wrócę.Do 3 maja mam wolne,3 dopiero dyżur,można poszaleć.Planuję domowe spędzanie,ogródek,może grill jakiś,spacerki z piesem naszym,może rowerek? Upasłam się i muszę stracić 5 kg.Powiedzcie jak mam to zrobić??????
 
reklama
no,no. ja mam świadomość, że niedługo szkoła, gimnazjum, liceum, potem mi sie sym ożeni i tyle. Chyba sie rozpłaczę

A teraz trochę moich wspomnień, bo mnie Karolina nastroiła
tu Kordian ma 4 dni
711g188kd.jpg

a to dziś rano....niestety nie mam zdjęć w całości, jedynie golutki...więc tylko takie wklejam.
img00101ta.jpg

img00137xj.jpg
 
Do góry