reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
dzieńdobry :)

wczoraj oprócz radości z drugiego ząbka(dziękujemy za gratulacje :-* :-* :-* ) to odczuwałam też złosć :p ;) -do tej pory wózek nie przyszedł i gdy napisałam maila do tej babki to podobno dzwonił kurier i powiedział ze ukradli ten wózek :mad: :mad: :mad: ,podobno dziś wyśle następny i na jutro ma być! mam nadzieję bo na długi weekend i długie spacery i odwiedziny i wyjazdy nie chce mi się ciagnąć tego ciężkiego wózka :(

acha! i osiągnęłam wagę sprzed ciąży!!!! hurra! do wymarzonej jeszcze z 5 kg ale teraz cieszę sie tym co mam ;D :)

sandros
może zapuść Sonii włoski? i koniecznie chcę ją zobaczyć w sukience!!! :)

czarnulka no nie wmawiaj mi że nie schudłaś :p faktycznie fajna czapeczka :) ja widziałam podobną na targu i też chciałam kupić :)

martusia to jak tylko będziesz po basenie to wklej zdjęcia! :)
 
reklama
Gratulacje dla Lenki!
A my wczoraj byliśmy z małą u lekarza, trzeba było ją gdzieś zadeklarować i poszliśmy do Remedium, przy okazji pani doktor ją zbadała. Karolinka waży już 3100 gram i przybrała 200 gram przez 5 dni :laugh: Super, ale niezły z niej głodomorek, czasami jak ssie to jeszcze boli niestety ale jest to ból do zniesienia :p Badała ją doktor Michalska - stwierdziła że mała ma takie odruchy jak dziecko 3 miesięczne a nie 2 tygodniowe, chodzi o to że jest bardzo ruchliwa i silna :)
 
koreczek ano :)

iza1 no to gratulacje dla Karolci :D u mnie też mówiła doktorka że jest bardzo silna Lenka jak na swój wiek... ::) to zastanawiam się jak oni zrobili tą średnią ??? skoro wszystkie ślaskie dzieciaczki takie silne :D dziękujemy za gratulacje :D
 
cześć

karolinnko tak myślałam żeby się z Tobą umówić, ale Jarek wyrwał się z pracy i się spieszyliśmy, zobaczyłabym 2 piękne ząbale Lenki, a nam p. dr powiedziała że niedługo zobaczymy górne jedyneczki :)

iza1 jaki duży ten smoczek do takiej maleńkiej buźki :) super fotki :)

mokkate my od początku szczepimy skojarzonymi i Grześ bardzo dobrze je znosił tzn żadnych objawów niepożądanych nie miał :)

czarnulko śliczna ta Twoja pannica :)

sandros nie przejmuj sie ludzmi, my wiemy że Sonia to śliczna dziewczynka, mnie się wydaje ze Grzes wyglada na chlopaka a ludzie chyba z przezornosci pytaja czy to chlopak czy dziewczynka a przeciez nie nosi sukienek ;) i nie ubieram go na różowo ;)

a wczorajsze wymiary Grzesia ;) 9400 i 80 cm

i jeszcze fotki dla przypomnienia wstawiam :)

liniak015aa1oy.jpg


liniak018aa4rv.jpg


pozdrowienia
 
mokkate, my też szczepiliśmy skojarzonymi i rzeczywiście nic się nie działo, trochę płaczu i to wszystko. Ostatnio mały wogóle nie płakał, ale miał stan podgorączkowy i był marudny, jednak jakbym miała się drugi raz decydować to wolalabym zapłacić i mieć mniejszy problem

czarnulka brzusiu urósł od czasów kina. Wtedy to gdybym nie wiedziała, nie pomyślalabym że jesteś w ciąży, ale teraz....jest brzusio

Sandros, wiesz, ja byłam ubierana jako dziecko w sukienki (a wszystko było pięknie ;) jak na lata siedemdziesiąte) ale i tak dopóki nie skończyłam pięciu lat wszystcy mnie mieli za chłopca. Za to tearz nikt już mnie nie myli.hihihi

Gratulacje dla Lenki obfitującej ostatnio w zęby. Za każdy ząb po 1oo zł i po pełnym uzębieniu zebrałaby się piękna kwota w któtkim czasie.
220xv.gif


mmm, piękny fartuch...przydałby mi się taki, bo śliniaczki to tylko pod szyję, a Korek jest cały brudny jak je. Najgorzej sprać szpinak i marchew. Buuu
 
Bardzo dziekuję dziewczyny za odpowiedź.
Widzę, że większość szczepi skojarzonymi i nie ma problemów.
Chyba się na nie zdecyduję, bo nie uśmiecha mi się wizja kłucia tyle razy...
 
reklama
iza1 karolcia super na zdjęciach! a jaki ma ładny pokoik
icon_cool.gif


olak a to nie jest tak ze jak zęby mleczne wypadają to się wtedy płaci ? dobrze że Lenka nie wie o tych stówkach za ząbka
jezor.gif
,bo pewnie płaci ten kto znalazł a to byłam ja ;D (fajny gif znalazłaś :) )

mmm następnym razem koniecznie zadzwoń! to sobie poklachamy
cheers.jpg
;) .No nie ?kto pyta czy Grześ to chłopiec czy dziewczynka >:D:) przecież grześ to wygląda na małego chłopca,gdzie tu wątpliwości :o a ile już waży i mierzy
icon_smile.gif


oj ale piękna pogoda :) my byliśmy już po 9 na spacerku :)
slonce.gif
oby cały długi weekend był taki piękny
 
Do góry