reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam :)

Noc nam minela w miare ladnie o 3 sie niunia obudzila i juz z roidzicami spala do rana :D
Pogoda piekna wiec zaraz zmykamy na spacrek :)

Dzieki za komplementy :D to mi sie cora artycha udala :p

Karolinna no roznica duza ;D ale fryzurka sie nie zmienila, a moze nawet urosla ;)

Kordianek tez sie duzo zmienil :D z takiego malenstwa wyrosl wielki chlop ;D

Milego dzionka :)

Ja pedze na spacerek
 
reklama
kaśka76 tobie też miłego weekendu :D

olak u ciebie też różnica spora :o :D te noworodki to takie maleństwa całkowicie od nas zależne ::) teraz juz trochę mniej ;) ale miło wspominam te czasy noworodkowe Leny,mimo iż długo dochodziłam do siebie po ciąży i porodzie :p

chochlik to trzymam kciuki za udane testy :D A mam pytanie :) co do karmienia piersią :) kiedy powinno się wprowadzać nowe papu gdy karmię tylko i wyłącznie piersią ? jak zacznie 6 miesiąc czy jak skończy 6 miesiąc ?

martusia miłego spaceru 8)

a mnie coś zaraz... wrr.... czekam na wózek i muszę siedzieć w domu :( ale pozostałe dziewczyny korzystajcie z pieknej pogody :police: jutro i w niedzielę ma być chłodniej :p
 
w końcu jest wózek!!!dotarł w końcu!bo już ledwo trzymałam nerwy na wodzy ;D ;) okazało się ze pierwszy wózek który do nas jechał to ktoś go ukradł,najprawdopodobniej w firmie kurierskiej ::) wygląda ślicznie(jak na zdjęciu) tylko czekam aż mąż go złoży bo to zbyt skomplikowane jak dla mnie :-[ ;) :D

no to mam radochę ;D
 
Magda78 - witaj wśród ślązaczek :)!
Karolinna - dzięki bardzo, ale to niestety nie jest pokoik Karolinki, to gościnny w którym chwilowo mała ma swój kącik i my też tam śpimy. Mamy tylko dwa pokoje i w tym drugim jest piec centralnego ogrzewania, jak się w nim pali to boimi się spać w tym pokoju a co dopiero położyc w nim niemowle. Już od chyba tygodnia w piecu nie palimy ale na razie nie przenosimy łóżeczka bo planujemy zrobić porzadek z tym piecem i przenieść go do piwnicy.
Rzeczywiście widać różnicę w wielkości Lenki :) Super że masz już ten upragniony wózeczek, na pewno będzie się super spisywał.

Olak, Martusia78 - śliczne dzieciaczki :)

A ja wczoraj w ogóle nie miałam czasu żeby posiedzieć na kompie, poczytać i popisać. Byłam tylko sama z Karolinką a ona miała jakiś zły dzień i nie dawała mi spokoju, ciągle by się nosiła i na cycu wisiała, nieżle mnie wczoraj wymęczyła. Dziś jest duuużo spokojniejsza :) i nawet umyłam 3 okna (wreszcie bo na święta z powodu ciąży i porodu były brudne strasznie  :-[) tyle tylko że dziś małżonek jest w domu :) i nawet jak troszkę pomarudziła to miał się nią kto zająć a ja tylko przerwy na cycusia robiłam :)

Pozdrowienia dla wszystkich! MIŁEGO DŁUGIEGO WEEKENDU!!!
 
Karolinko,mówi się,że można karmić wyłącznie piersią przez pierwsze pół roku.Czy to bedzie 5 m-cy i dwa tyg.,czy 6 m-cy to nie ma aż takiego znaczenia.Raczej zwróć uwagę,żeby nie wypadło to w szczycie upalnego lata(hehehe-a ma być upalne?),No i cierpliwie,bo dzieci róznie reagują.Jedne z radością a inne ....błeee.Nic tylko cyc.Znam takie co wszystko zapijały matczynym mlekiem.No i żeby nie wprowadzać wtedy innego mleka,zapotrzebowanie na mleko zaspakaja mama.Nie ma potrzeby stosować mleka krowiego tak długo jak możesz dawać swoje. Mozna [podawać zupki,papki jarzynowe czy owocowe,potem mięcho,jaja,powoli uzupełnia sie dietę we wszystkie produkty,bezmleczne.Nawet jak chcesz dać coś na mleku to można wykorzystać swoje.No chyba,że cię to znudzi.....ale wątpie ;-))
 
A ja sie dowiedziałam że moja siostra będzie miała synka :D Troszke sie zawiodła,bo pragnęła bardzo córeczki.Ale wiem że się oswoi z tym do końca ciąży i będzie kochała tak samo jak by miała córeczke :D

karolinka i OlaK No widzę że was na wspomnienia bierze :) Śliczne te wasze skarby :D

A teraz zmykam leżeć dalej :D bo lokator w brzuszku daje ostro czadu ;)

Dobranoc :)

 
Witam,

Jak tak wszyscy wspominaja.... Ja nawiaze do tego co napisala Czarnulka - moja siostra będzie miała synka Troszke sie zawiodła,bo pragnęła bardzo córeczki.Ale wiem że się oswoi z tym do końca ciąży i będzie kochała tak samo jak by miała córeczke - my tez bardzo chcielismy syna. Rafal wiec bardzo chcial wiedziec wczesniej, ja znow wolalam nie wiedziec. Tak dluzej moglismy sobie pomyslec nad imieniem dla chlopca, pomyslec jakby to bylo.... A urodzila sie Sonia i tak odrazu jak ja zobaczylismy to w zapomnienie poszlo, ze to nie chlopak.
Miala takie fajne dlugie czarniusienkie wloski...
Krzywe male paluszki po mamie ;D (juz teraz jak urozla i paluszki zgrubly tego tak nie widac)...
Ajak krzyczala - polozna stwierdzila, ze dawno nikt tak glosno nie pokazywal, ze pojawil sie na swiecie....

Pozdrawiam,
 
reklama
hej !!!!!

Czarnulka  gratulacje siostrzeńca  :) Super ze Wasze dzieciaczki bedą mniej wiecej w tym samym wieku !!!!! Musze pogonić moją siostre  ;D

MMM widze ze Grześ pływak pierwsza klasa

Super zdjątka !!!

Iza  ciesze sie ze z karmieniem ruszyło  :)

my dzis w domku bo leje ale ostatnie dnie cały czas na polku az bajzel w domu ze hej ale co tam dzis posprzątałam i juz !! Od tych spacerów to tak mam ramiona przyfajczone ze pieką mnie jak diabli no i buzia tez troche ! Juz chyba odzwyczaiłam sie od słonca  8)
 
Do góry