reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Wlasnie wrocilam z Mikolowa, bylam odwiedzic porodowke bo 14go lutego otworzyli nowa. Wyglada slicznie, przy kazdym lozku wszystkie niezbedne ''maszyny'', no i wogole lozka nowe i wygladaja na wygodne:) Polozna z ktora rozmawialam byla ''do rany przyloz'' zloto kobieta - obym na nia trafila, choc ponoc wszystkie polozne w Mikolowie sa milusie. Chyba troche sie uspokoilam i w sumie jak tylko mezus wroci z Warszawki w piatek to moglabym isc rodzic - hihi. Szkoda tylko ze sale poporodowe sa w starym skrzydle, byloby juz calkiem milusio jakby sale tez byly nowe - no ale nie mozna miec wszystkiego na raz:) Jak ktoras jest z okolic i jeszcze sie nie zdecydowala w ktorym szpitalu, to polecam Mikolow;) Pozdrawiam!!!
 
reklama
koreczek83 pisze:
Zdjęcia z imprezki super , a imprezka zimowa to bomba śliczne zdjęcia na świerzym powietrzu

poniżej załaczam liste  poprosze o uzupelnianie danych i ewentualne dopisywanie sie


1. martusia_78                       Wojkowice
2. Madzia   09.11.2005  córka- Julia       Chorzów
3. 16.15.2005 córka – Natalka  Tychy
4. Beata       03.10.2005  syn – Mateusz
5. Mmm       24.10.2005 syn – Grześ    Sosnowiec
6. Mokkate   córka 10 lat   , w marcu II
7. karolinna   1.12.2005   córka -Lena   Katowice
8. izka-mummy-to-be                         Tychy
9. Koreczek83   18.08.2005  córka – Daria  Piekary śląskie

Jestem z Katowic, a Daria urodziła się 21 maja 1996r.
 
Witam,

Koreczek - Sonia - 14.10.2004 jestesmy z Tychow

Izka-mummy-to-be a dlaczego nie chcesz rodzic w tychach, mamy nowa sale porodowa i poporodowa tez, remontowali jak ja rodzilam :/ wiec pewnie teraz jest super, no, ale moze sluzba pozostawia troche do zycznia... niektore byly mile.

Kasia178 za rok i Wy bedziecie szalec, ja w zeszlym roku tylko o tym marzylam. Jak narazie wszystkiego najlepszego dla, to pewnie nie miesiac, ale 4 tygodnie to tak prawie ;)

Mokkate, super, ze wszystko dobrze z Twoim skarbem w brzuszku. Z niecierpliwoscia poczekam jeszcze 3 tyg na wiesci o porodzie ;)

Kasia76 to nieciekawie sie czujesz. Juz niedlugo, zobaczysz tego urwisa na swiecie. Sonia tez mocno mnie kopala i do tej pory jak mi przysoli z buta, to nie wiem jak sie nazywam ;)

Pozdrawiam,

 
Sandros, prowadzi mnie lekarz ktory tam jest ordynatorem i mam 100% zaufanie do niego - zawsze jest/bedzie pod telefonem. Poza tym wlasnie ta sluzba w Tychach - mimo iz bylo to pare lat temu (jak moja siostra tam rodzila) i duuuzo sie zmienilo ale jakos utkwilo mi w pamieci kilka niezbyt milych sytuacji i strasznie sie zrazilam.
 
Witajcie! Zdjęcia super. żaluję, że mnie nie było.
Jestem padnięta i ledwo patrzę na oczy. W pracy komputer i on mnie tak wykańcza :9. Tęsknota za Małym zżera mnie potwornie. Mateusz chyba zadowolony z opieki babci i ja chyba tez. Odpukac :0. A tak sie martwiła.

Tesknie za Wami. Jakies mam doły ostatnio strrrrrrrraaaaaaaaasssssznnnnnnnneeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzymajcie sie cipło.
 
Dzień Dobry wszystkim Mamusiom i Kangurkom :) !!
Dzisiaj coś sennie na forum ::) ,no to zaczynamy:

Beatko wszystko się ułoży tylko potrzebujesz trochę czasu żeby oswoić się z nową sytuacją, później będziesz się cieszyć, że Mateuszek będzie miał świetny kontakt z dziadkami i chętnie będzie z nimi zostawał :) Grzesia też zostawiam z dziadkami, we wtorek aż na 9 godz a tu na złość mleka miałam mało i miałam problemy z odciąganiem, w nocy co chwilę wstawałam żeby chociaż trochę odciągnąć, niestety tylko niepełne 2 butelki udało się mi zostawić, ale historia dobrze się skończyła, bo będąc na zajęciach mleko "przyszło" w dużych ilościach i tatuś przyjechał po kolejny posiłek dla dziecka :) A wczoraj znowu 7 godzin mnie nie było, a jutro na 5 godzin muszę wyjść :(

mokkate, kasia76 z (nie)cierpliwością czekam na Wasze dzieciaczki :) Trzymajcie się zdrowo
kasia76 jeszcze masz te drżenia rąk ???

chochliku chciałam się upewnić czy ja jestem przewrażliwiona na kobiety w ciąży i jeżdżące wózki, w pewnym momenicie to z daleka rozpoznawałam niektórych producentów wózków ;) Widocznie tak jest, pytałam się nawet mojej lekarki o to samo odpowiedziała tak jak Ty, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć :)
Nie ważne ile latek wykazuje nam dowód osobisty, ważne na ile się czujemy :) ;) Ja sie czułam młodo a na patologii okazało się że jestem najstarszą w sali wtedy jeszcze przyszłą mamuśką :) ogromne było moje zdziwienie :o

koreczku fajnie że zajęłaś sie ewidencją naszych dzieciaczków :) październikowe dzieci dominują :)

sandros jak już wiele razy pisałam czekam na Twoje doniesienia z postępów Sonii :) :)

a gdzie karolinna ???

buziaki dla wszystkich dzieciaczków
 
Witam,

MMM przepraszam, juz nadrabiam.
Wiec gadac tak by jak ktos zrozumial nie chce, za to swietnie gestykuluje, w tym to chyba przebija wszystkich rowiesnikow.
Zaczela chodzic w wieku 10,5 miesiaca, teraz juz zaczyna biegac.
Wspinania sie nigdy dosc chyba, bo pewnie nawet jak spi, to o tym sni ;) Wspina sie wszedzie, gdzie tylko mozna, na tapczany, na krzesla, na polki...
Swietnie ostatnio opanowala ukladanie takiej wierzy, co krazki naklada sie na patyk, teraz dominuje u niej ta zabawa, choc ostatnio probuje sil z wkladaniem klockow w odpowiednie otwory (kwadrat do dziurki kwadratowej , trojkat, do trojkatnej...). Nawet ostatnio ksiazeczkami sie zainteresowala.
Uwielbia place zabaw, tu jak tylko umiala raczkowac, to wspinala sie na zjezdalnie i tak zostalo ;)
Juz rozumie wiekszosc rzeczy ktore sie do niej mowi, kontakt jest juz super. Jak mowie idziemy na spacer, to otwiera szafe i ciagnie za kurtke, potem biega po buty. Jak ja sie rano ubieram, to wszystko m podaje, spodnie, bluze, nawet okulary.
Spi dwa razy w ciagu dnia, zjada mnostwo, ale ciagle jeszcze nie sama, chodzi o poslugiwanie sie lyzka, bo tak to wszystko sama wcina.

O postepac bede informormowac.

Pozdrawiam,

 
Huuuuurrraaaa!!!! Nauczyłam się wklejać zdjęcia!
To moje dwa szczęścia w czasie ferii.
10031272rt.jpg


Tylko jeszcze nie wiem, jak się zmniejsza :(
 
Witam Panie i dzieciaczki... wielkie buźki...
Nazywam się Kasia... Swojego synka urodziłam 22 listopada 2006... nazywa się Alek i właśnie śpi....



olozb3hv.jpg

 
reklama
Do góry