reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Basia - ja myślałam, że jesteście po zakupie działki.

ja mam dziś do opieki dodatkowego dzieciuszka. oczy wokół głowy. dwójka to dla mnie stanowczo za dużo. zaraz spadamy na działkę, bo rozniosą mi mieszkanie.
 
reklama
Hejo
nie mam siły pisać nic więcej (pierwszy dzień w pracy, po długiej przerwie:no: ), ale jak przeczytałam to zadanie Basiu to
Podobno drugie dziecko jest spokojniejsze od pierwszego...
nie łudź się nadzieją:-) moje drugie to żywe srebro:rofl2: i nie da rady na chwilkę spuścić go z oczu

Pozdrowionka dla Wszystkich
 
I ja się zgłaszam na apel,
ostatnio nie mam czasu prawie na nic.
W pracy latam pomiędzy jednym działem a drugim i choć mi to odpowiada, to potrzebuję jeszcze trochę czasu by sobie wszystko poukładać po swojemu. Poza tym nadal nei mam swojego biurka, co mnie do szału doprowadza ...
Basiu znajomi i rodzina też. Na to, ze jak np. mieszkasz w bloku i masz O.C. to nie musisz w piecu palić, odśnieżą Ci przed blokiem, jeśli masz ogródek i planujesz mieć kwiaty bądź inne cuda to też jest przy tym sporo pracy, sama widzę jak moja mama czasem chodzi umęczona.
Kubusiowa sto lat nie pisałaś !!! Gratuluję córci. Moze jakieś fotki, bo dawno Was nie widziałyśmy.
Iza zaklimatyzuje się, prędzej czy później. Ja się już nie mogę doczekać powrotu do przedszkola, bo Ozi był miesiąc z teściową więc ... reszty nei muszę dodawać :-D
Anian przynajmniej czujesz, że żyjesz przy dwójce rozrabiaków :-) Piękne masz te blondasy :-)

Jutro idę robić tatuaż :-D
 
Witam!
Nareszcie dzień wolnego po 4 dniowej harówce:-).

Widzę że forum nareszcie się ożywiło! Super! Najwyższy czas! :angry:

Basia to super że się będziecie budować i że możecie spełnić swoje marzenia :-)! A prawo jazdy to naprawdę konieczność jeśli się mieszka poza miastem :tak:.
Co do drugiego dziecka to różnie to bywa, niekoniecznie musi być spokojniejsze ;-).

Kubusiowa gratuluję ukończenia wymarzonego domku! Czekam na jakieś fotki Waszej rezydencji :tak:

Anian MamieBoo chodziło chyba o siostrę Kamilka a nie Kubusia:confused: Mała pomyłka ;-)

MamaBoo moja Karolinka na przemian jest z teściową i moimi rodzicami. Strasznie ją rozpieszczają, ale taka już rola babć i dziadków i nic na to nie poradzimy :sorry2:.
A co do mieszkania w bloku mam podobne podejście... :cool2:

W niedzielę wybieraliśmy się ze znajomymi do Wesołego Miasteczka, Karolcia już nie może się doczekać. Ale chyba nic z tego, bo zepsuła się pogoda :baffled:.
 
Ostatnia edycja:
Melduje, że żyje. Dziecię ruchliwe, brzuchol rosnie....Ja chodze na Psychiatryczny oddział dzienny do Bytomia i normalnie nie mam czasu....Starsze coraz fajniej mówi ale 1 znowu logopeda..Brrr..Juz mam stresa...
 
Ale fajnie, że to forum ruszyło :)

Iza , anian - nie spodziewam się tego, że po urodzeniu Julki będzie tak, że ona będzie leżała i tak jej będzie pasowało ale wiem, ze dziewczynki są grzeczniejsze niż chłopcy. Mam cichą nadzieję, ze nie będzie wstawała do cycka co 40 min jak Kamil tylko co 2h.Twoja Karolcia była inna niż mój Kamilek doskonale to pamiętam...Moje bratanice też są inne a zwłaszcza teraz ta najmłodsza nie jest nauczona noszenia i naprawdę potrafi poleżec gaworzyć i bawić sie swoją przytulanką a jako noworodek spała bardzo dużo. Co do budowy to zobaczymy co z tego wyjdzie...Tak samo z prawo jazdy można chcieć zrobic ale niewiem czy do tego się nadaję wiec zobaczymy...

Pogoda dzisiaj paskudna, ze siedzimy w domku i odpoczywamy. Miłej niedzieli...
 
Kubusiowa ja nie wiem co mi na oczy padło :-D:-D:-D:-D Sorki :zawstydzona/y:
Bodzinka trzymaj się mocno kobietko :-)
Iza wybraliście się do Wesołego ? Zgadzam się z tymi babciami i dziadkami, ale do szału mnie to doprowadza...
Basia czytałam Twojego posta gdzie pisałaś do Kubusiowej i a dole napisałaś o dziewczynce, ze lekarz Wam potwierdził to pewnie stąd ten błąd :-D
Gratuluję nie mniej niż Kubusiowej :-D
 
Basia - widzę, że imię już wybrane

my właśnie ściągnęliśmy z Parowozjady. Tito zadowolony, pojeździł parowozami, załapał się na przejażdżkę Stonką, no i siedział i prawie nie oddychał na makietach.
 
reklama
Do góry