reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej!!!!
Spotkałam dziś w aptece Karolinnę. :-)
Karola nie pisze, bo nie ma dostępu do neta.
Prosiła, żeby Was baaaaardzo serdecznie pozdrowić i złożyć gratulacje dla Anian!!!!

U nas leje.....
A co do prezentów mikołajowych, to Darunia jak była mała na moje hasło : "No nie wiem czy dostaniesz tego pieska, bo on jest bardzo drogi" spokojnie odpowiedziała: "Nie martw sie mamusiu, Mikołaj za to nie płaci":-)
 
reklama
uważajcie z tym pisaniem listów do Mikołaja - w tamtym roku moja córka napisała ,że chce braciszka - 9 miesięcy później (03.09.2009) urodził się Kubuś . Także nie ma żartów z tym Mikołajem

Noo to ten Mikolaj prawdizwy byl i prezent spelnill :))

Hej!!!!
Spotkałam dziś w aptece Karolinnę. :-)
Karola nie pisze, bo nie ma dostępu do neta.
Prosiła, żeby Was baaaaardzo serdecznie pozdrowić i złożyć gratulacje dla Anian!!!!

U nas leje.....
A co do prezentów mikołajowych, to Darunia jak była mała na moje hasło : "No nie wiem czy dostaniesz tego pieska, bo on jest bardzo drogi" spokojnie odpowiedziała: "Nie martw sie mamusiu, Mikołaj za to nie płaci":-)

I my pozdrawiamy kolezanke :))

A coreczka spryciula Ci niezle odpowiedziala :))



Dobranoc :))
 
.Hej dziewczynki!:-).

.mokatka ,chyba spotkanie z tobą odblokowało net:rofl2: okazało się że po konfiguracjach różnych laptopowych udało się odebrać jakąś radiówkę:-D. Myślałam że Daria w Mikołaja już nie wierzy;-).

.No i powtarzam GRATULACJE ANIAN!!! DLA DZIELNEGO CHŁOPCZYKA:-).

.Widzę że ostatni raz byłam 30.09 więc mam sporo zaległości,postaram się wdrożyć.

.Serdecznie pozdrawiam.
 
Hej babeczki! :-)
Karolinna fajnie, że się odezwałaś :tak:, gdzie teraz mieszkacie:confused:

Mnie od kilku dni męczy jakaś niestrawność znowu, wymioty, zgaga itp. Jeszcze wczoraj byłam na imprezie z pracy i dziś po prostu jestem ledwo żywa. A na tą imprezę, wierzcie mi nie wypadało nie iść. No i musiałam się trochę przemęczyć :eek:.
My dla Karolinki mamy już prezent, taki jak sobie zażyczyła żeby Mikołaj przyniósł - wózek dla lalek :-), ale zastanawiam się czy nie kupić jej czegoś innego na Mikołaja a ten wózeczek wyląduje pod choinką :happy:

A oto on: NOWY DUZY wozek dla lalek WIELOFUNKCYJNY -7kolorow (793059445) - Aukcje internetowe Allegro

(róż w paski) jest bardzo fajny, juz go przetestowałam jak mała spała :-p

Pozdrowionka!
A jutro niestety do pracy :eek: i pewnie będzie masa ludzi, bo zawsze tak jest po jakimś święcie :eek:.
 
Dziś ja nie mam weny ale daję znać,że czytam pieczołowicie...cieszę się,że się odzywacie mamuśki,bardzo...Zdrówka życzę i ide robić syropek z cebulki :tak:
papapaaa
 
reklama
Do góry