reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
melduję posłusznie, że się postaram być. mam nadzieję, że się nic nie wydarzy, bo od wczoraj się dziwnie czuję jakoś. Fasol napina się strasznie. brzuchol twardnieje mi przeokropnie, niekiedy aż boli. może to od jelitek??? albo się zaczynają skurcze przepowiadające??? zaczynam się bać powoli. tak na 97% będę , najwyżej gdzieś na 16, bo dam może chłopku mojemu pospać po nocce.
 
reklama
Witam! Cały dzień nie miałam internetu, bo nowy serwer instalowali.

MMM- mój mąż też lubi kupować mi buty.
I tak jak u Ciebie słyszę dużo pochwał, choć w pierwszej chwili nie przypadają mi do gustu... ;D

Sandros- ja to mam bzika na punkcie kupowania czapeczek dla dzieci. ;D
Czy Dziecko potrzebuje czy nie.. nie mogę sie oprzeć :D

Karolinna- zapisałam sobie Twoje GG, więc w razie czego dam znać czy będę, bo jeszcze nie wiem.
Zostało niewiele czasu, a w domu małe trzęsienie ziemi się zapowiada czyli remont...
Co prawda fizycznie za dużo mężowi nie pomogę, ale jestem niezbędna... ;)
 
oki, kaśka76 mój nr gg jakby co jest gdzieś tu zapisany,albo ta albo poprzednia strona :)

mokkate coś mi się wydaje że kręcisz ;) nic to,w takim razie czekam aż się zdecydujesz :)

ale miałam wczoraj komplementa od babki z tepsy ;D zapukała i spytała czy mamy tel stacjonarny z tpsa w domu i czy jest właściciel tego tel.bo ona oferuje jakąś nową usługę tpsa,jakieś tańsze rozmowy.A ja że tak i niech wejdzie do przedpokoju ( ja jestem właścicielką) i sobie stoimy i czekamy a ona nic nie mówi ::) i nagle zaczyna się śmiać i mówi że myślała że pójdę po moich rodziców ;D wystarczy nie mieć makijażu ::) ;) a tak serio to takie coś trafiło mi się jak miałam ze 21 lat w pubie i prosili mnie o dowód osobisty,ale to i tak dziwne bo zawsze dawali mi więcej lat przez mój wzrost ::) ale i tak miałam radochę ;D

jak wam mija piątek? w końcu weekend i mój mąż cały weekend ze mną w domu :) oj przyda mi się ,przyda w opiece nad małą :D
 
Cześć Dziewczyny!!!!
Złe newsy. mateuszek chory. Bylismy wczoraj u lekarza. STRASZNY katar i rozpulchnione gardło. Pediatra powiedziała, że dobrze, że przyszlismy po to na szczęście początki i chyba uda nam sie w porę zareagować. Poza tym musielismy jechać do dermatologa. Moja gastrolog nam kazała, tzn. gastrolog Małego. Na policzku wyszło mu takie okropne uczulenie, że az całą skórke ma spierzchniętą i takie straszne ranki. A Jak go swędzi. Dali nam nowe maściki.

Jakbyście widziały oczka Mateuszka... serce pęka... całe załzawione i opuchnięte przez ten katar.

Mam ogromniasta prośbę. Dajcie jakis dobry sposób na pozbycie sie tego kataru. Nawilżam mu nosek, ale jakos nie chce wypłynąć. BŁAGAM!!!! Bidok nie może jeść, spać, a jego do tej pory boskie uśmiechy są na wagę złota.

Trzymajcie za nas. Ja tez juz ledwo co żyję. Nocki mam z głowy. Buziaczki. Moje gg 6830151.
 
Karolka: mnie nawet w pełnym rynsztunku bojowym potrafią poprosić o dowód osobisty. ;D
powinnam coś wiedzieć więcej jutro, bo jedziemy zamówic meble w końcuuuuuuuuuuuuuuu.

ostatnio mam dziwny objaw - od czasu do czasu kłuje mnie w środku krocza- nieregularne, krótkotrwałe kłucie. czy to o czymś może świadczyć???
 
beatko dużo zdrówka dla małego :-* a na katarek spróbuj oprócz zakrapiania smarować mu pod noskiem maścią majerankową,jeśli mateuszek nie ma poduszeczki to pod materac (tam gdzie trzyma główkę)podłuż mu zrolowany ręcznik żeby materacyk był pod kątem 30 stopni,wtedy ta wydzielinka powinna mu lepiej spływać z noska.ja jeszcze gotowałam w garnku wodę z solą i nie daleko łózeczka to stawiałam ,wtedy to były takie inhalacje.Mam nadzieję że choć troszkę pomogłam ::)

kaśka76 :) .Mmoże to przygotowywania macicy do rozwierania się .Ja parę dni przed terminem miałam takie kłucia ale czasami mocne i w szpitalu sie okazało że mam już 2 cm rozwarcia ;) ale jak Ciebie to bardzo nie boli to nie ma się czego bać ;)
 
w sumie byłam u lekarza tydzień temu, było ok. ból to żaden wielki nie jest, bardziej takie niemiłe uczucie. pomyślim czy nie podskoczyć dzis do lekarza na macanctwo. nie uśmiecha mi się jeszcze rodzić. zresztą Fasol ma przykazane siedzieć w brzucholu do marca ;D

mój gg - 3414843
 
kaśka nie żartuj,no zastanowię się czy Cię zapraszać :p jak nam tam zaczniesz rodzić to dopiero byłyby cyrki ;D ;D ;D obiecaj że będziesz grzeczna :angel:
 
Hej!!

Meldujemy się po spacerku :D Byliśmy godzinkę, ale Grześ tylko 20 min spał i teraz odsypia. Na brzuszku jak leży trzyma mocno głowę, a od wczoraj w tej samej pozycji podciąga nóżki pod brzuch i je prostuje tym samym pupę podnosi do góry :)

Beatko dużo zdrówka dla Mateusza i dużo siły dla Ciebie :-*

Karolinnko to jak wileka jesteś?? Ja też do najmniejszych nie należę :)

Kaśkaja też miałam kłucia- gin mi powiedziała że to o niczym nie świadczy :) a Fasol niech jeszcze poczeka aż pani zima sobie pójdzie.

mokkate takich mężczyzn wiele nie ma na tym świecie ;D dodatkowo mój potrafi spędzić w jednym sklepie więcej czasu niż ja :)

 
reklama
Jej ale wy sie macie fajnie...ja mam tak daleko do was a od nas z bb dziewczyny jakos sie nie zbieraja:(:(

A mam pytanko! poleccie mi dobry basen! tak mi sie marzy!!!! nawet mezus obiecal ze mnie zabierze! juz nawet nie musi byc ten dla kobiet w ciazy tylko czysty gdzie jest jakuzyy (niewiem jak to sie pisze dokladnie hihi) i tyle!no i w miare nie drogo!
slyszalam ze w jaworznie ale tylko od jedenj osoby:(:(

Moze wy cos polecicie?
 
Do góry