reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Martusia 4 czerwca poprostu wstal i widzial smoka ostatni raz, wiecej nie widzial :-) i tak juz prawie miesiac bez smoka, pierwsza noc to byla najgorsza ale potem juz tylko bloga cisza, nawet nie piszczal o niego.

zadowolona teraz juz wiem napewno ze to ty :-) i twoje pociechy :-)

ja sie dostosuje co do godzinki :-)
aga czy to ty bo nieskojarzylam za pierwszym razem ta aga od ILONY????????
 
reklama
Wpadłam podziękować wszystkim mamusiom . które mi nadesłały ankiety. Szczęśliwie 30 czerwca obroniłam moją pracę licencjacką i jestem położną "po odnowie", już nie tylko na stare papiery ale już według nowych norm. Z rozpędu próbuję dalej, choć nie wiem czy podołam, bo latka już nie te , pracy od groma no i dziecko moje najstarsze też zaczyna studia...... Jeszcze się udzielam w 2 szkołach rodzenia..... Ale czasem tu do was zajrzę, wstyd mi ,że tak rzadko, Karolinna ma już drugie duże dziecię a przecież jak tu pierwszy raz przybyłam to pierwsze było maluśkie...........Co tu mówić, moje już całkiem się postarzały.
Tak więc-wszystkim pozdrowienia i buziaki....i znikam spać po dyżurze....papapa
 
Dziewczynki przepraszam, że się nie odzywam, ale mam urwanie głowy.
I niezbyt dobry humor...
Nie wiem co ze spotkaniem, w ogóle nie wiem nic.
Buźki dla Was i maluszków :-)
 
.no spotkanie 11 lipca,na działce koło godziny 12-13. Myślę że każdy może przynieść coś na grilla dla siebie(nie wiem co kto lubi i ile zje) i oprócz tego coś dla wszystkich:happy2: ja upiekę ciasta :tak: przyniosę też coś do picia,jakiś napój. Dziś lub jutro wrzucę mapkę i podam wam link.Piszcie co każda przyniesie do jedzenia żeby się nie powtarzało.
 
reklama
Karolka - poproszę Twój numer telefonu na priv:-):-):-)

ja zrobię sałatkę gyrosa - mam nadzieję, że nie będzie bardzo mocnego upału:tak::tak::confused::confused:
 
Do góry