reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.Witanko:-).

.Ha,ha widzę że to ja wczoraj królowałam na bb:-p.

. Dziś pierwszy raz odprowadzam Lenkę do przedszkola w towarzystwie Darii ,mam nadzieję że sobie poradzę ze schodami,wózkiem itp.:-D.Trzymajcie kciuki.


.Miłego dnia.
 
reklama
ChomikImage.aspx
 
Karolinna - może kup sobie taką chustę i w niej nosiłabyś Darie byłoby ci napewno bardzo wygodnie a teraz jest tak modnie :-)

Kasiu - co to za opis na gg??? Zaczęłaś nową pracę, że by może polubisz poniedziałki???

Jejku jak ja sie dziwnie czuję w domu :-D czegos mi brak :-D:-D Ale cieszę sie troszkę sobie dychnę ;-)

Miłego poniedziałku dziewczyny ;-)
 
witajcie,
Wybaczcie ale nie mam czasu na odpisanie wszystkim, powiem że życzę wszystkim zdróweczka, którzy mają z nim problemy, pomyślnego rozwiązania wszelkich problemów i znikam bo mam całą masę papierkowej roboty i nie mam na nic czasu :-( papapapa....
 
Witam w poniedziałek

My juz po imprezie ochłonęliśmy troszke zamieszania było ale do opanowania:)MOje dzieci to jak zegarki:)w kosciele jedno wyło z głodu drugie spało :-Dale spoko
Zulka dostała sliczne prezenty Fifi tez skorzystał:)

to troszkę fotek:
https://www.babyboom.pl/forum/attachment.php?attachmentid=98497&stc=1&d=1225107796

https://www.babyboom.pl/forum/attachment.php?attachmentid=98498&stc=1&d=1225107909


najprawdopodobniej trzy najfajniesze laski:))

https://www.babyboom.pl/forum/attachment.php?attachmentid=98499&stc=1&d=1225107976


spiący aniołek:)
https://www.babyboom.pl/forum/attachment.php?attachmentid=98500&stc=1&d=1225108038
 

Załączniki

  • P1010542.jpg
    P1010542.jpg
    497,5 KB · Wyświetleń: 29
  • P1010641.jpg
    P1010641.jpg
    368,8 KB · Wyświetleń: 41
  • P1010648.JPG
    P1010648.JPG
    139,4 KB · Wyświetleń: 54
  • P1010656.JPG
    P1010656.JPG
    106,8 KB · Wyświetleń: 55
.No i jakoś daliśmy sobie radę;-) ,za niedługo wychodzimy po Lenkę,dziś troszkę później bo mają rytmikę:tak:. A wózek wniosłam tylko przed drzwi przedszkola a z poprzedniego wózka wykorzystałam takie nosidło które wkłada się w wózek i wyjęłam tylko to i się pomieściłyśmy w szatni:tak:.


.baska tylko nie wiem czy są tak obszerne chusty? bo rano jak jest tak zimno to ja mam już grubsza kurtkę a i Daria w kombinezonie,nie wiem jak bym się tym oplotła?czy by się dało. Albo nic nie wyczytałam albo nie pisałaś że masz teraz urlop? fajnie tak ponudzić się w domu,co?;-).

.bodzinka czy mi się zdaje czy Karolek ma kolejnego ząbka do kolekcji? jesli tak to gratki:blink:.

.izoldzia fotki super,a Zuzia jaką ma ładną sukienusię:happy2:. No i widzę że lubisz heinekena;-).To Zuzia z głodu wyła w kościele?;-).


.Ok,lecę się ubierać no i na śpiocha ubierać Darię;-).

.pa.
 
Karolinna - oplotlabyś się tą chustą bo one są bardzo długie i szerokie. Widziałam laskę tu na osiedlu z takim czymś i na naszym forum bb dziewczyna to stosowała ale już się nie udziela a nie pamietam w kórym wątku wklejała to zdjęcie i o tym pisała. Jak znajdę to dam ci link ale nie obiecuje bo to juz dawno było. A ja jestem na L4 Kamilek ma zapalenie ucha.
 
Hejo,
Baśka zdrówka dla Kamilka życzę...bidulek z tym uszkiem...:-(
Karolcia na naszym forum to Bodzinka jest znawczynią w kwestii tej chusty więc może jej zapytaj jak i co...??:tak::-)
No to miłego wieczorku życze, idę Maćka opluskać który cały dzień podśpiewuje we are the champions.. i do spania, bo jestem już padnięta po całym dniu zaiwaniania :-(
papapaa
 
karolina tak wyła bo była głodna my mamy swój rytm dnia i o tej porze wracamy ze spacerku i Zuzia cycusia obie a Fifi idzie spac:))I mimo ze nakarmiam ja przed wyjsciem to sie nie liczyło hehhhe
A skąd pomysł heinekena????
Jak zobaczyłam tą sukienusię tez mi sie podobała gdybys chciała.............


POzdrawiam laseczki
 
reklama
Do góry