reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witam sie wieczorkiem

iza1 naprawde przykra ta historai,daj znac jak bedziesz cos wiedziala,a moze akurat ludzie na forum beda mogli w jakis sposob pomoc.
 
reklama
witam

Oj Dzis Mialam Ciezki Dzien Maly Jakis Marudny I Uparty...

monysia jestem Pod Wrazeniem......ten Filmik Z Psiaczkiem Wam Wyszedł........moze W Jakims Konkursie On Wygra.
A Propo Bo Ty Jests Z Czerwionki ???? Dzis Podobno Byl Jakis Powazny Wypadek W Poblizu Szkoly Ale Co Gdzie I Jak To Nie Wiem...tylko Kolezanka Dzownila Ze Sie Spozni Wlasnie Przez To , Bo Jakis Objazd Zrobili
 
Wpadłam tylko się przywitać i oznajmić że żyję. Właśnie Karolinka wrzuciła mi myszkę za biurko, za wszelką cenę próbuje mnie wykurzyć od kompa:baffled::-D.
Woła też jeść jeść, więc idę zrobić jej śniadanko :cool2:
 
Dziewczyny przepraszam, ze ostatni się nie pojawiam, ale mam sporo rzeczy na głowie a jak przychodzę d domu to padam na ryjek…
Weekend mielismy spokojny, słoneczny a ja Dzień Kobiet uczciłam (razem z bratową) 2 butelkami szampana 0,75 l i jedną 1,5 l. Małżowi dostało się dwa kieliszki z racji tego, ze jako jedyny zjawił się z kwiatkami dla wszystkich pań . Ogólnie było bardzo bardzo fajnie, bo miałyśmy naprawdę szampański humor.
No, ale teraz najważniejsze : DOSTAŁAM SIĘ NA NOWE STANOWISKO !!!!
Nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę…. Miałam później jeszcze jedno stanowisko do wyboru i podobno było małe spięcie gdzie mam iść, ale idę w końcu tam gdzie chciałam. Generalnie będę sią zajmowała umieszczeniami dzieci w Domach Dziecka, ustalaniem odpłatności rodzin naturalnych itp.
Bardzo mi to odpowiada.
U nas w sumie nic nowego. Oskarek wczoraj po powrocie do domu (18:30) zasnął i spał już całą noc. No może nie licząc wpełzania nad ranem do naszego łóżka 
Basiu kochana nie możesz się obwiniać o to, ze Kamilek spadł, bo do 10 roku zycia będziesz siwa…. Oskar jak miał chyba 4 miesiące spadł mi z łóżka. Więc wiem jak się czujesz, ale nie możesz chodzić przecież za nim krok w krok i pilnować. Mam nadzieję, ze już Ci lepiej.
Iza no i co z tą pracą Twojego męża ? Dostał się ? A co do bloga to nie mogłam na nim długo być. Serce mi się kraje. Mam nadzieję, ze z tą dziewczynką wszystko w porządku. Jak będziesz coś wiedziała to daj znać… A na jakiego raka dokładnie ona choruje ?
To prawda, dopiero gdy widzi się dzieci chore to docenia się jakie to szczęście mieć zdrowe dziecko… Ja niestety musiałam to przeżyć na własnej skórze i chyba bym sobie coś zrobiła gdyby Oskar zachorował….
Sandros śliczne fotki. Sonia na nich taka duża panna, a ten wózeczek jeszcze jej uroku dodaje.
No właśnie dziewczyny to jak ze spotkaniem ? Macie jakieś wybrane miejsce ? Chyba najlepiej będzie na świeżym powietrzu.
Monysia biedna Milenka…. Mam tylko nadzieję, ze anemia już minęła.
Filmiki też świetne, skacze tak radośnie córcia, ze aż miło popatrzeć.
Anian jak dawno Cię nie było. Jestem zauroczona uroda Twojej córci. Wygląda jak aniołeczek.
Trysia skąd ja to znam… Oskar co prawda jeszcze mi czegoś takiego nie powiedział, ale czasem mam wrażenie jakby u teściów było mu lepiej…. A mi się serce wtedy kraje… Swoją droga to przez teściową, bo mam wrażenie, ze ona mnie czasem jak gówniarę traktuje a Ozika traktuje jak swojego syna….
 
Dziewczyny, czy znacie jakiegoś fajnego lekarza okulistę z naszego regionu??? Chciałabym pójść z córą na badanie (profilaktycznie), więc dobrze by było, aby ten lekarz miał fajne podejście do dzieci.
 
Ivon - Wyględowska-Maliszewska przyjmowala w Katowicach na pocztowej


a ja byłam w żłobku, do którego chodzi Eś MMM - jesteśmy pierwsi na liście rezerwowej. przy dobrych wiatrach zacznie chodzić wcześniej aniżeli we wrześniu.
 
Hello !!!

MamaBoo gratuluje nowej posadki :tak::-)

A u nas nic lepiej :no: jutro ide z nią do lekarza
bo nie wiem co robić, jeden lek się dziś skończył
A leci z nosa jak diabli i kupki dalej tak samo :sorry2:
 
reklama
Do góry