reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
monysiu, dziękuję

Ewcik ja jestem zalogowana....ale niewiem jak się szuka znajomych więc podaj mi swoje namiary to Cię zaproszę do swoich:-p
 
reklama
pojutrze Mikołaj...u nas mój tata sie przebierze czyli dziadek.
A prezent jutro jedziemy kupic......dużą koparkę lub smieciarę ...Fifik ciągle o tym wspomina
 
.Więc i dla baski STO LAT :tak:.

.ewcik hej:happy2:.Wklej fotki po odwiedzinach Mikołaja u was:tak:,Filipek nie będzie się bał?;-).Ostatnio jak Lenka zobaczyła w sklepie Mikołaja to była cwaniara ale jak podszedł to się trochę zawstydziła:-D. A co to takiego Nasza Klasa???.


.Zaraz wkleję fotki,tylko nie pamiętam czy pamiętam jak się to robi:eek:;-),mam tylko nadzieję że nie wyjdą giganty;-).
 
Karolina www.nasza-klasa.pl to portal na ktorym przede wszystkim znajdujesz swoja klase z podstawowki i dalej i swoich znajomych. Fajnie zobaczyc sie po latach.
Ja mam juz kilka osob ze swojej podstawowki
Jak sie bierzemy wszyscy to robimy spotkanko
Zapraszam i Ciebie na ta stronk
e
 
.Pierwsza fota była w pierwszym miesiącu naszego przylotu do Szkocji,miasto obok,gdzie są piękne widoki na morze:tak:.

.Druga fotka z naszych wojaży po okolicznych miastach,tutaj w Perth.

.Trzecia fotka najświeższa,w dzień urodzin Lenki,wstała o 7 rano bo zobaczyła balony i prezent;-),jeszcze w piżamce.
 

Załączniki

  • wrzesień.JPG
    wrzesień.JPG
    130,6 KB · Wyświetleń: 37
  • perth.JPG
    perth.JPG
    108,4 KB · Wyświetleń: 39
  • urodzinki.JPG
    urodzinki.JPG
    100,3 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry