reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
witajcie dziewczyny, wpadłam do Was z marcówek2006

mam prośbę...

zna któraś z Was dobrego, sprawdzonego laryngologa dziecięcego?? moja córka po serii chorób ma bardzo powiększone migdały, strasznie chrapie w nocy, śpi niespokojnie, budzi się, muszę jeszcze to koniecznie sprawdzić
 
zapomniałam dopisać
jestem z Dąbrowy Górniczej, laryngolog może być obojętnie skąd (Zagłębie, Śląsk), wizyta pewnie prywatna, bo państwowo - wiadomo... :no:
 
anian o kurcze ale sie wygłupiłam a już rady chciałam dawac jak to jest iść po wychowawczym do pracy:-D od razu przepraszam za błędy:-)

Ja tu widze dziewczynki że macie dzieciaczki w wieku przedszkolnym
przede mną i Domi własnie nowy roździał w życiu od poniedziałku idzie do przedszkola,wierze,że ona sobie poradzi ale nie wiem co ze mną będzie :-( Ja to bardziej przeżywam jak ona:-(
 
No to nowa ciocia także składa życzonka dla Emilci

Z okazji Twoich Urodzin
najlepsze życzenia
dużo zdrowia i usmiechów,
spokojnych,kolorowych snów,
a także mnóstwo radości
z pierwszego ząbka,
słowa i stawianych kroków.
[/SIZE][/COLOR]
 
Witam

monia skąd mogłaś to wiedzieć:confused:ale za to teraz już będziesz pamiętać:-)A co do przedszkola...to nie matrw się na zapas:cool:

diablica i jak tam sbs-ik:confused:. Zrobione już i działające:confused::confused2:
Tak szczerze, to Ci ogromnie tej "przyjemności" współczuję:baffled::dry:

oj zapomniałam o dzisiejszej jubilatce...
EMILKO
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!
 
witajcie kofane!!! Witajcie nowe Mamuśki, zozakoza i monia!!!!
Ja niezbyt sie rozpisze dziś ale daje znać że wrócilismy i jesteśmy, mielismy rozliczne przeboje o ktorych napisze Wam jak sie wykuruje, narazie nie mam specjalnie siły...
Buziaczki i do zobapisania!!!!;-);-);-)
 
reklama
Witam spóźnione życzenia dla Emilki.

Sto lat.

Padła mi matryca w laptopie i pojechał lapek do serwisu.

Także pisze z doskoku.

Już jestem w pracy plan beznadziejny :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pozdrowienia odezwe się jutro.

Co do laryngologa my chodzimy do dr Pawlasa prywatnie w Rudzie Śląskiej.
Lekarz ten pracuje w Chorzwoskim Centrum Pediatrii

Trochę daleko pewnie ...
 
Do góry