reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
witajcie, dlaczego wszystko nie układa się tak jakbyśmy tego chcieli...
znajoma o której Wam wspominałam,urodziła, zawiozłam ją w nocy do szpitala...niestety nie zmieniła swoich planów...dziecko zostawia w szpitalu...nie potrafię tego zrozumieć i wiem jedno, że jak przyjdzie czas że będzie miała z tego powodu depresję, bo na pewno ją będzie miała i będzie wtedy szukała u mnie pocieszenia to nie znajdzie go...bo chciałam jej pomóc, nie tylko ja, było wiele ludzi ktorzy deklarowali pomoc po urodzeniu dziecka, wózek, ciuszki,przewijak,butelki,, podgrzewacz i wiele innych drobiazgów...to wszystko miała dostać na początek...miałam być matką chrzestną...dlaczego niektórym tak łatwo przychodzi podjęcie takiej decyzji...gdzie w tym samym momencie niejedna kobieta oddałaby wieleee żeby znaleźć się na jej miejscu...dlaczego...dlaczego...brak odpowiedzi na to pytanie jest dla mnie jednocześnie odpowiedzią...
trzymajmy kciuki za miłość i radość macierzyństwa i ojcostwa...
 
trysiu przykro mi bardzo ze kolezanka jednak nie zmieniła zdania :-( ale może tak będzie lepiej dla dziecka...

dzisiaj jak tłumaczyłam dziewczynkom jakie są zwierzątka w książeczcce i pokazałam i powiedziałam ze to jest żaba to Emilka na to ''jaba'' :D ale byłam uradowana :-)
 
Trysiu... myślę iż Twoja koleżanka nie chciała tego dziecka z wygodnictwa... bo nie chciała.... a problemy typu... nie mam warunków, pieniędzy możliwości ... to w dużej mierze wymówki żeby zagłuszyć otoczenie i przedewszystkim własne sumienie.... tak myślę... a jeżeli mam choć trochę racji to lepiej dla dziecka że go zostawiła.... może uszczęśliwi tym ludzi którzy nie mogą mieć biologicznie własnego dziecka... napewno bardziej byś cierpiała jak byś widziała że koleżanka traktuje maluszka jak "kulę u nogi"...:-p

Czarnulka... buziaki dla Emilci za "jabę":-)

justa_71... witaj w klubie.... a tak swoją drogą zawsze myślałam że dąbrowa Górnicza należy do Śląska....hihihihi:-D ale może się mylę...


a ja już zaczęłam nową pracę... bardzo miło mnie przyjęto... jak narazie fajni ludzie (mam nadzieję że tak zostanie)... więcej szczegółów napiszę innym razem bo dziś już padam....

dobrej nocki
 
no to jkesteśmy w świeradówku.
pogoda ok, ja bawię sięw kurę domową - gotuję obiad itp.
jak Piotrek wstanie to spadamy na spacerek.
 
reklama
Do góry