reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam!!!!

Dawno nie pisałam ale jakoś mało czasu mam.

Luczynka - śliczne kolczyki widzę poszłaś śladem Agutki na wrześniówkach :-);-):tak::-D

Monysia - ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza się upewnić czy wszystko ok ;-)

Kubusiowa to ma sobie dobrze tak jej pogoda się udała nad morzem :-D My jedziemy w piątek 03.08. :-D:-) Już tak bardzo sie cieszę :-p:rofl2:

Karolinna to już nas olewa :-:)no::angry:

Mokatte - miłego wypoczynku :-D:tak::-):rofl2:

justyna - szkoda, ze nas nie bedzie na urodzinkach Liwii bo w tym czasie bedziemy juz nad morzem. Zdjęcia z Chorwacji superowe :-);-):-D

Oliwka - ja też mialam wywolywany poród dostawałam przez 3 dni zastrzyki na koniec kroplówkę jak ruszyło to znalazłam się na stole miałam cc bo Kamilek już krecił pępowinę i łozysko mi sie odkleiło ale całe szczęście byłam w szpitalu wiec polecam iść do szpitala i tam byc pod kontrolą jak już termin minął ;-)

Niewem co miałam jeszcze napisać:baffled::baffled::sorry2::rofl2::happy2::-p
 
reklama
No własnie kazdy jest inny poród ;-)zobaczymy:-)
Justyna mój mąz też mi powiedział że jak Oliwia bedzie chciała to sama sobie przebije i tak zostałam przy tym .A kolczyki też mamy ,na chrzciny dostała ;-)
 
justyna nie no jestem w polsce :D hihi ale bylysmy z mama i mala u rodzinki w swietokrzyskim i teraz znowu wrocilysmy na slask ;d
do stanow wracamy dopiero pod koniec sierpnia ;)

co do kolczykow u dzieciaczkow to mi sie strasznie podobaja ale kurde boje sie mojej malej przekuc uszka.. pomimo tego iz znajome nawet o wiele mlodsze dzieciaczki " kolczykowaly"
no nie wiem zobaczymy ;)
 
OLiwka mój tego samego zdania !!

Domiśka :-D tak myślałam :-DA tak w ogóle napisz jak trafiłaś za ocean sama :confused:

Czarnulka kozo na gg świecisz a tu cisza :wściekła/y:
 
witam

oliwka ...ja Tez Miałam Oxy I Jesczez Jakies Zastrzyki W Pupe A To Dlaetgo Ze W Niedziele Rano Odeszły Wody I Cały Dzien Bez Skurczów I Rozwarcia
Wiec Rano Musieli Działac Bo Mały Okrecony Był Pępowiną .
Wiesz Ja Poddana Miałam Kroplówke O 6,00 Rano A Urodziłam O 12,35 .
Wiesz Z Tymi Bólami To Różnie...ja Miałam Starszne Bo Wody Szybko Odeszły I Rodziłam Do Końca A Przy Tym łożysko Mi Sie Rozłożyło I Miałam Wyrywane. Same łożysko Wyciagali Mi Ponad Godzinę
To Teraz Juz Chyba Iwesz Dlaczego Nie Zdecyduję Sie Na Drugie:-):-)
Ale To Jest Prawda Każda Inaczej Przezchodiz Wiec Jak Jeden Już Przeżyłaś To Z Drugim Też Będzie Ok
Tego Z Całego Serducha Tobie życzymy
 
Ewcik no co Ty chyba nie chcesz miec jedynaka ???

a ja juz kombinuję jak to z tymi urodzinkami :-D no i mam nadzieję że pogoda dopisze :cool2:
 
jUSTYNKA A TY DLACZEGO URYWASZ SIE NA GG JAKO NIEWIDOCZNA A SLEDZIC CZARNULKE.......TY TY TY BY TOBIE MOJ FILIPEK POWIEDZIAŁ

TAK TAK JA ZOSTAJE PRZY JEDYNAKU. TO WSPOLNA Z MEZEM DECYZJA.:-):-):-):-):-)
 
A Kolczyki Tez Mi Sie Podobaja U Dziewczynek, Tak Słodko Wyglądają Ale Teraz Są Takie ładne , Delikatne Ja Sama Juz Na Roczku Miałam Ale Takie Ochydne....serducha...brrrrr
 
Chyba pora i na mnie.
Jutro znów do pracy na 8 godzin:-( no cóż takie życie....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Kaska76 a ty gdzie sie podziewasz tylko nie mów że śpisz bo nie uwierzę.:cool2::cool2::cool2:
Karolina hop hop hop gdzie jestes????????????????????Zamelduj sie przynajmiej ze u was ok:confused::confused::confused:
 
reklama
Do góry