reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej kochane;-)
Ja dalej nic :angry: Niestety nie mam nikogo telefonu żebym napisała esa:no: Chyba dopiero dowiecie się jak wróce ze szpitala :-( Jutro ide do lekarza po skierowanie ale wolałabym żeby samo sie zaczęło a nie żeby na demną sie znęcali ,podobno prowokacja jest dłuższai bardziej boli czy to prawda???????????:-(
luszczynka Super kolczyki ,jak mała to zniosła bolało ją ? a teraz uszka ją bolą i nie denerwuje ją że ma coś w uszkach też bym chciała mojej przebić ale niewiem jaka będzie reakcja :szok:
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Oliwka ma narazie tylko jednego kolczyka :-p bo straszna z niej wiercidupka i taks ie porusyzla ze druga dziurka wyszla krzywo :eek: Musimy odczekac trzy tygodnie az sie zarosnie i pojdziemy przebic uszko drugi raz :tak:Dziecko boli tylko samo przebicie, pozniej juz nic. Oliwia darla sie starsznie :-( Ale tylko dlatego ze sie przestraszyla :tak:Jednak po 5 minutach nic jej juz nie bylo, zapomniala ze cos sie dzialo:rofl2:Uszka nie szarpie, chyba sobie nawet sprawy nie zdaje z tego ze cos tam ma :happy2:;-)Polewamy uszko przez cztery dni sola fizjologiczna a pozniej mamy zaczac krecici kolczyczkiem zeby wyronila sie ladna dizureczka:rofl2:Nie bylo to mile przezycie dla mnie i dla niej ale jest to raz przez pare minut a pozniej wyglada juz slicznie, no i na roczek bedzie miala juz kolczyczki :-) Moja mala Damulka :happy2::-p

Oliwka jesli chcesz to podalam Ci juz na GG moj numer na komorke, jesli tylko masz ochote to mozesz smialo pisac a ja przekaze wiadomosc tu na forum :-)

Justyna ciesze sie ze Liwcia czuje sie juz lepiej :tak::-) No i skoro tak wyrabia to faktycznie jest jej o wiele lepiej :-p

Martaglo no biore tego dosc sporo, ale najwazniejsze zeby byly efekty. A to tylko jedne tabletki a reszta to herbatki ;-)No i szostego dnia rano mam 2kg mniej :-)
 
hej maminki !!!!

Monysia Ty lepiej z tymi objawami zadzwoń albo idź do lekarza !! i powiedz o tym twardym brzusiu !!!

Oliwka ja mój nr Ci wysłałam :-D :rofl2:
Ja miałam oxy i wywoływanie !!! życzę Ci tak szybkiego porodu jak mój !!! o bólach nic nie piszę Ci :crazy:



dobra potem popisze wiecej !!!
 
Oliwka ja tez mialam oxytocyne i jeszcze inna kroplowke, i wcale nie byl to krotki porod :no::-:)baffled: A co do boli...hmmmm.... Jak wrocisz ze szpitala to wtedy pogadamy :-p;-)

Monysiu skoro czujesz sie az tak zle to Justyna ma racje-zglos sie z tym do jakiegos lekarza.
 
ja nie jestem zwolenniczkątak wczesnego przekłuwania uszu dzieciom. zresztą ja dziurawiłam uszy jak miałam coś kolo 15-16 lat.
 
dzien dobry ;) wropcilam po kilku dzionkach u rodzinki :D pogoda super dopisala :D

co do wywolywanego porodu to ja tez mialam.. i to duuza dawku oksytocyny :)
moja opinia po tym wywolywanym porodzie ? :D moglabym rodzic codziennie!! :D

w razie pytan smialo i do mnie mozna sie kierowac :D

dziewczyny z okolic swietochlowic, chorzowa, bytomia itd.. znacie jakiegos DOBRY salon fryzjerski czy cos??
 
Cześć Dziewczyny !!!

Mężul jak wrócił z pracy to dalej miałam tak w tym brzuchu, ciężko mi było leżeć na plecach i obracać się na boki bo bardzo bolało i kazał mi dzwonić o tej porze do lekarza, ja oczywiście żeby jeszcze poczekać i jak się później obudziłam to czułam się normalnie. No ale jak to wróci to będe dzwonić chyba. Zresztą na początku sierpna mam wizyte i jeszcze badanie na glukoze mam zrobić i pare innych. Musze się za to wziąść bo ponoć u nas z glukozą nie robią :crazy:

Luczynka teraz Twoja mała to dopiero wygląda jak księżniczka :tak: pewnie się chwali wszystkim tak jak moja siostrzyczka jak była młodsza :-D

Oliwcia rozdwajaj sie rozdwajaj :-D ja nie chcę tak długo czekać :crazy:
 
Dzieki dziewczyny za telefony jak by co to wszystkim powysyłam :-D:-)
justyna luszczynka no ja też miałam z oxy ale mi chodzi czy tak na sucho mieliście podaną beż żadnych skurczów żeby wywołać poród .Bo ja to miałam w trakcie podaną żeby szybciej skończyć .
domiska fajnie że wypadzik udany ;-)
 
Oliwka ja niby mialam skurcze i to baardzo bolesne ale KTG nic nie wykazywalo :baffled::eek: rozwarcia zero, wiec dostalam zastrzyk rozluzniajacy, rano nadal nic i ordynator zadecydowal ze trzeba mi zrobic lewatywe i podac oxy bo "widac ze cos sie dzieje ale tutaj samo sobie dzieciatko nie da rady" :-( potem cosik ruszylo ale i tak musialam wziasc jeszcze jedna kroplowe zanim urodzilam, meczylams ie caly dzien, koszmar, a bolalo......az nie chce mi sie tego wspominac :-( Urodzilam 4 dni przed teraminen a i tak mialam wywolywane :baffled:
 
reklama
hej hej !!!!

Oliwka ja można powiedzieć że miałam na sucho !!! bo pojechałam pod koniec 38tc na wywoływanie i dostałam 2 albo i 3 kroplówy no a potem w trakcie samoego porodu też !! I tak każdy poród inny więc zobaczysz że i tak będzie inaczej niż sobie wyobrażasz :-) ani sie obejżysz a juz śmigać będziesz z wóziem na spacer a jeszcze niedawno pamiętam jak wstawiałaś suwaczki cyklu a tu juz ......

domiśka to Ty juz do domu wróciłaś czy jestes jeszcze w Polsce ??

co do kolczyków to Liwusi założe jak sama będzie chciała, chociaż babcia namawiała mnie i nawet juz ma kolczyki dla Liwii to ja jednak poczekam !!!
 
Do góry