reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

Karolina u mnie czop odszedl w szpitalu po badanu lekarki. Wczesniej mialam lekkie, co godzinne skorcze. Krew mi sia saczyla, ale razem z wodami, wiec nie wiem dokladanie jak to w Twoim przypadku. Ja jakkolwiek od odejscia czopa do porodu to tak pare godzin minelo. Moze jutro zobaczysz swoja coreczke ;D

Pozdrawiam,
 
reklama
karolinna powiem ci ze mi tez ten czop zaczol leciec z krwia i to w sumie bylo pare godzin i na swiecie byla moja coreczka
od 12 mi krew leciala a o 20 urodzilam martyna :)
 
Karolka: jak znajdziesz wizytówkę z tych mebli to daj mi proszę namiary.
a to mój brzucholec
19bd.jpg
 
Karolinna- a masz bóle? Bo mi czop zaczął odchodzić dzień wcześniej, ale skurcze miałam niewielkie i nieregularne. Dopiero rano odeszły wody i się zaczęło... Trzymam kciuki!!!
 
hm,pocieszacie mnie z tym czopem :) tylko że czasem faktycznie taka galaretka ale tak prawie cały czas to krew,czuję się trochę jakbym miała okres ::) bóli to nie mam żadnych konkretnych,czasem takie delikatne napięcie.

umyłam włosy,zaraz będę suszyć ;) i zaraz pod prysznic :)

kaśka76 poszukam tej wizytówki,a taki brzuszek to mam właśnie teraz! dużą masz tę piłeczkę :)
 
Czesc Dziewczyny!!
Nie za często pisuję ale na bieżąco czytam Wasze posty i jestem z Wami :) w szczególności z Karolinnką, która przygotowuje się do Wielkiej Chwili. Mnie nawet czop nie zdążył odejść a Grześ był już ze mną :) Ale z niego dzisiaj maruda; nie chce spać sam i cały czas na mamie albo na tacie :p Dzisiaj szukałam materiałów do pracy magisterskiej i z Grzesiem na rękach albo przy piersi :D
kaśka ładny brzucho a ta setka to 100cm czy 100 dni do końca??
justynka fajne zdjęcie i kalendarz- super pomysł na prezent dla dziadków :)
Pozdrowienia
 
kociak jak byłam na ktg to bolały mnie niemiło plecy a właściwie tyłek na wysokości kości ogonowej a ten aparat nic nie wykazał ::)

mmm
no nie dziękuję(nie zapeszam)ale fajnie że jesteś ze mną :) a ten Twój synuś to wielki pieszczoch! :)

 
reklama
Cześć kobietki,

Justyna
- zdjęcie cudowne, masz zdolnego męża !

Mmmm - ja Ciebie podziwiam. Nie wiem czy dałabym rade teraz przygotować się do obrony. Na szczęście obroniłam się w czerwcu i teraz nie muszę już o tym myśleć :-)

Karolinaaaa - z czałego serca życzę Ci lekkiego i szybkiego (jak ja) porodu. Powodzenia jutro !!!

Kociak - nasze dzieciaczki mają podobny wiek :-)
 
Do góry