reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
KAROLKA ;D ;D jestes jeszcze ?? Jeju az podskakuje z radosci :-* :-* cos mi sie zdaje ,ze to juz ;)
Mnie czop tez jak Sandrze zszedl po badanku , a skurcze zaczynaly sie wlasnie takimi "piknieciami" w krzyzach ;D
Chyba jednak sie pojawie w szpitalu w sobote ;)
Poki co zycze krotkiego , w miare bezbolesnego porodu !!!!

Kasia :o :o łooo ale brzusio , na pewno jedno tam siedzi?;)

Laski zmykam , wpadlam na chwilke , bo moj malzonek nieco :mad: andrzejkowy przyszedl , ale Karolka mi porawila humor ;)
 
Aga: ja tam nie mam nic przeciw, a lekarz widzi jedno. tyle że u mojej kuzynki też widział jedno a w 8 m-cu nagle zrobiła się dwójka ;D
 
Kasia  ;D ;D tak szczerze to mnie tez lekarka juz po usg patrzac na brzuch znow polozyla i szukala drugiego bobasa;)
Nie znalazla , ale z podziwem ogladala brzunio , to bylo w 6 m-cu . Z gory powiedziala , ze jesli jest jedno to bedzie kawal chlopa  ;D i miala racje . A co to za 100-tka na brzusiu? ;D

MMM pokaz Grzesia pliss ;D ;) wielkie caluski dla Waszej trojcy.I powodzenia , a kiedy obrona ? chyba lada chwila co?

Jolik Tymcio sama slodycz ::) Mokkate, Kicius pisalbyscie czesciej  :p

A w ogole jakie poruszenie sie zrobilo ::) , taka solidarnosc sie mi podoba  ;D

Teraz moge isc spac spokojnie , maz spi na stole w kuchni i mam go gdzies  :p
Kolorowych snow sloneczka  :-* dobranoc
 
hej ja na chwile mała tak daje popalic ze nawet nie poczytałam wszystkiego !!
No ładnie to ja tu czapke szyje dla Liwci krasnala, główkuje nad scenografią a wszystkie pochwały zbiera mój chłop :mad:
A tak serio to ja i mężuś jesteśmy fotografami :)
A taki kalendarz to kwestia kilku dni licząć z wysyłką bo samo zrobienie jak ma sie juz zdj to expres
Całuski musze spadac bo wzywa Lilik
 
aga jeszcze jestem w domu :) ale się boję jak będę wyglądać po porodzie! dziś widziałam tam laskę która już się wypisywała z dzieckiem i wyglądała strasznie mizernie!zamiast jej odpowiedzieć jej uśmiechem to się gapiłam z oczami jak spodki ::) jak nie będzie krótkiego i w miarę bezbolesnego porodu to zgłoszę się do Ciebie z pretensjami :p ;)

jolik to miałaś szczęście do porodu :) od czego to zależy ::)

justynka kiedyś przymierzałam się do szkoły foto w piotrowicach(jeśli wiesz gdzie to) ale jakoś poszłam gdzie indziej. Poznaliście się z mężem w szkole czy w pracy ? i Tobie w takim razie też należą się oklaski za super zdjęcie :)

dobra,przestaję już was nudzić moimi przezyciami co do porodu ;) nonstop o tym piszę ::) jutro trochę odpoczniecie :)

dobranoc lasencje
cmok5gw.gif
cmok5gw.gif
 
Justysia  ;D ;D  a ile taka przyjemnosc kosztuje ?
A sesja ? Zglosilabym sie do Was z Oliverkiem ;)
Zdjecie super , ale stroj cala jego esencja ;)  Justysia wszystko jest bomba , no i nie wyszlo by bez niezastapionej i jednorazowej malej modelki  ;D

Karola idz idz spac , zbieraj sily i energie.  ;D jeszcze nie urodzilas , a juz o wyglad po sie boisz ;)
Bedziesz wygladac jak kobieta po porodzie ;D :p , zadna z nas nie wyglada wtedy kwitnaco  ;D
jestes usprawiedliwiona ;)
Pretencje przejda szybciutko kiedy malusia zobaczysz  :p :p

Ok mialam isc spac  ;D
 
no juz lepiej.....jak i na swoj temat człowiek pochwały czyta :p
Liwcior w koncu padł...ufffff to dziecie ma tyle siły i pary w sobie ze szok a jak zacznie chodzic to ja nie wiem chyba sie sklonuje i to podwójnie ;D
Co do kalendarza to : wymiary ma 50x70cm (moze byc mniejszy) i wraz z przesyłką w tubie koszt 30zł tylko zdj dzidziorka mozna przesłać mailem albo pocztą na płytce.
Aguś A co do sesji to wszystko zalezy czy to ma byc cała taka sesja czy tylko kilka zdj i czy po 1 szt czy wiecej itd jaki masz nr gg to Ci napisze wszysstko. No i zapraszam serdecznie

Karolka ja właśnie tam chodziłam i tam mnie mój męzuś zbałamucił. A poza tym noie zanudzasz o porodzie bo bedziemy Cie wpierać i trzymac kciuki, i sie nic nie przejmuj bedzie dobrze a i tak pewnie nie tak jak sobie wyobrażasz. Pamietam ze dla mnie najgorsze były włąsnie te ostatnie dni. No właśnie ostatnie czyli za chwile dzidzik ujrzy ten piekny świat i swoich rodziców i tylko o tym teraz myśl, tuż tuż i twój robaczek juz bedzie z Tobą

A ja wakacjuje sie do niedzieli u taty w Zbrosławicach (koło Tarnowskich Gór dla nietajemniczonych) !! Jutro w planach dłuuugi spacer
 
reklama
Justysia na pewno sie zglosze do Ciebie ;) Tylko jak mnie bedzie stac ;D
A moje GG to ..uwaga 5656558 ;D
A Zbroslawice znam ,jak najbardziej ,a szczegolnie knajpke grecka , mniam :p
Bylam tam niestety tylko raz , i chyba juz nie bede . jeju zmykam , Oliverek sie obudzil . Papaty :laugh:
 
Do góry