reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej laseczki :-)

Justyś i gdzie te twoje foteczki?

Karola a ty wchodzisz na czacik by tylko zaliczyć obecność?

A czemu nie było większości dziewczyn wczoraj na czaciku hmmm...?????

A tak z ostatnich wiadomości o demnie to Emilka zaczeła chodzić przy meblach i ma dwa ząbki :-)

Wiki coraz więcej mówi ;-)

A ja po mału nadal spadam z wagi ;-)
 
reklama
Baśka .... suuuuuper :-) :-) :-) .... dzięki za link ... ja to jakaś ciemna masa jestem, że na to krzesełko nie trafiłam :baffled:

Oliwka .... cóż za piękne krągłości ... ah, jak ja kocham ten stan :tak:

Justyna, Kubusiowa ... dzięki za info co do dietki, też mi się wydawało to kapkę za wcześnie. Może jak Jeremi skończy 4 miesiące to ewentualnie jakiś soczek po kropelce, by smaki poznawał :confused:
 
Witam w kolejny wolny dzionek!!!

Oliwka widać że Oliwcia super się bawiła a Ty masz śliczny brzusio :tak:

Czarnulka super fotusie wkleiłaś, Wikusia jak zwykle modna dziewczynka :tak:

Kaśka super przystojniaczek z Titka :tak:skądś znam takie wchodzienie na krzesełko ;-) :-D Karolcia to wczoraj trenowałana swoim krzesełku na dworze.

Baska buziaki dla Kamilka z okazji kolejnej miesięcznicy!!!! Udanego wyjazdu (pewnie juz jesteście na miejscu :-) )

Wklejam kilka wczorajszych fotek Karolci:
 
Justyś Liwcia jak zwykle :laugh2: urocza i Ty również :tak:

DZIEWCZYNY CHCIAŁAM WAS O COŚ PROSIĆ:sorry2: , ZBIERAM KODY Z OPAKOWAŃ PRODUKTÓW NESTLE (z niebieskim misiem):rolleyes2: MAM CZAS DO KOŃCA MAJA, BRAKUJE MI JESZCZE 14 KODÓW :hmm: (zbieram na torbę na wózek ;-) ), MOŻE KTÓRAŚ Z WAS KUPUJE TE PRODUKTY I NIE ZBIERA KODÓW:confused: :confused: :confused: MOŻE MACIE JAKIEŚ ZBĘDNE KODY I POMOŻECIE MI ZBIERAĆ:confused::confused: :confused: :confused: :sorry2: SZYKUJE SIĘ SPOTKANKO WIĘC NA NIM MOGŁABYM JE ODEBRAĆ.
BARDZO WAS PROSZĘ O POMOC, SAMA TEGO NIE UZBIERAM :zawstydzona/y: :dry: :sick: :sorry2:
 
Czarnulka zapomniałam wcześniej GRATKI DLA EMILKI!!! Super zdolna z niej panienka, niedługo podrepta sama :tak:


Zaraz przyjedzie moja siostra z rodzinką, a potem idziemy na spacerek, byłam już dziś w sklepie i bardzo ciepło tam na dworku :-) Super pogoda, weekendowicze nie mogą narzekać :cool2:
 
.Hejka.

.Dzisiejszy dzień pędziliśmy z dziadkami na działce,było bardzo fajnie ale ja sie bardzo zmęczyłam ;-).Jakiś taki dzień dziś meczący:rolleyes:.


.Kobitki wszystkie fotki super:tak:.

.oliwka masz super brzusio,ach...super:tak:,się troszkę rozmarzyłam;-).

.czarnulka super Wiki ale czemu bez Emi wklejasz:confused: .

.kaśka76 już ostatnio ci mówiłam żePiotruś ostatnio zrobił się przystojniacha:-D.I w ogóle to bardzo do ciebie podobny na fotce nr. 2 i 4:cool2:.

.iza bardzo fajne fotki:-D. I muszę ci bardzo podziękować że poinformowałaś mnie o sklepiku Nestle:happy:,bo zastanawiałam się ostatnio kiedy znów ruszą:tak:.

.justyna Liwia robi się do ciebie bardzo podobna czyli jest bardzo ładna:-D.



.Dziękujemy za życzonka na 1 rok i 5 miesięcy!!!.


.Miłego wieczoru czwartkowego.



 
Witam Panie

dawno już nie pisałam... nawet jak weszłam na BB to dostałam wiadomość "że pora coś napisać"... hihihihihi....:-D

próbowałam nadrobić zaległości ale nie jestem w stanie więc nawet nie próbuję...:baffled:

iza.... niestety nie kupuję NESTLE bo one są wzbogacone w żelazo i Olek nie bardzo toleruje ich produkty.... więc przykro mi ale nie pomogę Ci w zbieraniu kodów....

Oliwka... brzucho imponujące.....

Justyna.... byliśmy dziś w fikolandzie w PLAZIE w Rybniku.... potem w PONYLANDZIE.... Olek jeździł zadowolony i dumny z siebie że sam trzyma się na koniku hihihihihi, potem chcieliśmy pojechać do Bielska na szyndzielnię ale od Żor zaczynały się takie korki że zrezygnowaliśmy i zawróciliśmy do domku.... potem poszliśmy jeszcze na spacerek.... i Olek.... padł... a ja też już powoli zasypiam....:-)

Karolinna... dołanczamy się do życzonek dla księżniczki:-)
 
reklama
dawno już nie pisałam... nawet jak weszłam na BB to dostałam wiadomość "że pora coś napisać"... hihihihihi....:-D

.hm,no niech zgadnę czy to justa do ciebie napisała tą wiadomość:confused::-p;-).Dzięki za gratki! i dla Olka, który jest tylko 9 dni starszy od Lenki też życzę wszystkiego naj:tak:.
 
Do góry