reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Iza- to może być od zębów, ale zawsze lepiej sie przejść do przychodni, albo przynajmniej zadzwonić, jak radzi Karola.

Sandros- nic się nie martw, że Sonia mało mówi. Jak w końcu zacznie, to będziesz marzyła, żeby przestała:-D :tak: :-D

Kubusiowa- daj przynajmnie znak, ze żyjesz....

Grzegorz "skoro świt" był z Darią na basenie. Wrócili zadowoleni. A teraz idzie z nią do dentysty. :tak: Ciekawe w jakim humorze wróci Daria...:-)
Czy jest możliwe, żeby Martynka sikała mniej w nocy? Od jakiegoś tygodnia pamper jest prawie suchy (w porównaniu do tego co było kiedyś) W dzień siusia normalnie. Czyżby w nocy robiła sobie odpoczynek...:laugh2: ?

Miłego dnia...
 
Witam,

Iza to normalne, ze tak spi. Sonia jak ma goraczke, to prawie non-stop spi. Dawaj ej duzo pic - to wazne jak ma goraczke.

Mokkate mozliwe, mozliwe. Sonia miala podobnie. Pamietam jak bylismy na wakacjach, miala 10 miesiecy, na noc moglam jej nie zakladac pieluchy, bo zawsze byla sucha. NIestety jak wrocilismy do domu to niewiedziec dlaczego wszystko wrocilo do normy :confused:

Pozdrawiam,
 
Lekarka jest dopiero od 11, ale mała już nie śpi, zmierzylam jej i ma 37 więc już ok. zobaczymy jak dalej. Dziękuję Wam za rady!!! Kochane jesteście!
A jeśli chodzi o picie to co jej najlepiej dawać, herbatkę, soczek:confused: Przystwiam ją częściej do piersi wydaje mi się że pierś najlepsza:confused:
 
Iza- myślę, że nie jest ważne co dasz, byle piła. Z piersi wypije tyle, ile będzie trzeba.:tak:

Sandros- dzięki, bo już się zaczynałam martwić...:happy:
Mówią, że dziecku jest najtrudniej kontrolować moczenie w nocy, ale Daria właśnie w nocy nie sikała (no, ale była dużo starsza, miała tak około 2 lat...), a w dzień musiałyśmy sie trochę nad tym napracować.
 
Witajcie kochaniutkie :-)

Justynko a dobrze zauważyłaś że ja to maniaczka allegro ;-)
i dziekuje ci BARDZO za pamięć i życzonka imienowe!!! Jak dla mnie zdążyłaś,nie ważne że dwie minuty po 24.00. A Liwia na zdjęciach wygląda super :-) Słodziuchna dziewczynka ;-)

Kubusiowa no to toast było za co wznieść ;-)

Karolinko dziekuje za wiadomość! Jak dam rade to będe w środe ;-)

Basiu Ja już dawno nie karmie piersią bo mi pokarm zanikł w piersiach i nawet częste przystawianie nic nie dało :-( Karmiłam do drugiego miesiąca.Teraz mała je mleczko z kaszkami i zupki mojego wykonania oraz deserki ze sklepu :-)

Sandros Normalnie gratulacje to za mało dla Soni za jej postępy! Gratuluje cudownej córeczki. Anioł nie dziecko ;-)

Iza zdjęcia Karolinki również śliczne.Zresztą jak zawsze ;-) Fotograf się stara ująć każdy szegół ;-)
 
reklama
No a u nas imprezka imienikowa sie udała w 100% :-) Dostałam super biżuterie srebrną prawie od wszystkich ;-)

A wczoraj do Wiki wezwałam raz jeszcze lekarza bo katar nie to że trzyma sie jej już prawie dwa tygodnie to jeszcze jej sie pogarszało :-( Dostała silny antyboity i ma go stosować trzy dni i jeszcze syropki silniejsze.Mam nadzieje że jej teraz przejdzie,bo na spacerki nam już tęskno :-(
 
Do góry