reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Hej
Kasiu poszukiwania mieszkania stanely w miejscu - bo juz mam upatrzone teraz to tylko dojrzec do decyzji mi zostalo:rofl2: ja sie strasznie przywiazuje do rzeczy, miejsc, ludzi i niby chce zmian ale zawsze jakies ale....:rofl2::rofl2:
a z tym ze mezulek cie zaskoczyl ze moze wrocicie do Polski to Ci zazdroszcze :tak: ja to marze zeby moj powiedzial pakuj sie malenka wracamy do domu ;-)
Oleska z tym toczeniem to nie przesadzaj - mnie nie widzialas w ciazy :eek::eek: widzialas Fione ze Shreka? to ja wygladalam tak samo :tak:a stopy to mialam poprostu identyczne jak ona :sorry::rofl2:
 
reklama
Kasiek83-ale sie usmialam z tej fiony:-D:-D:-D:-D:-Dale ja tez troche przytylam 22 kilo:szok::szok:
KASIAJ-Ja ostatnio tez mialam takie mysli zeby wrocic do Polski,nie teraz ale za pare lat:sorry:ale troche mi przeszlo jak przeczytalam ze w Polsce ze co 3 osoba straci prace,to mi sie odechcialo:no:

A my tez dzisiaj juz ubralismy choinke:-)Kuba dostal tekst do nauki ze szkoly,bedzie bral udzial w swiatecznej szopce:tak:
Aha zdrowka dla wszystkich chorowitek
 
Ostatnia edycja:
Doris - moj Kubus tez przygotowuje sie do przedstawienia, nic nie mowi, ale spiewa. I bedzie przebrany za sw. Jozefa :-) Juz 12 grudnia przedstawienie, a 6 mamy w szkole mikolajki.

kasiek - a ja to sama nie wiem czy wracac czy nie. Z jednaj strony fajnie, bo blizej rodzinki, przyjaciol i ze tak powiem wsrod swoich. Ale z drugiej strony przyzwyczailam sie do tego angielskiego zycia, nikt mi tu na rece nie patrzy, wychowujemy dzieci tak jak chcemy, co najwyzej maile od tesciowej czytamy, co robimy zle i co powinnismy zmienic ;-) Bardzo mnie tym zdenerwowal, chociaz wiem, ze dopoki mi nie powie, ze to juz, to nie powinnam sie tym niepotrzebnie denerwowac.
 
Kasia.J więc się nie stresuj do przyszłego roku jeszcze daleko ,a zresztą musimy się poznac ;-):tak::-) no nie?? :-)



 
Monika - no wlasnie staram sie, ale jakos to tak powaznie zabrzmialo, ze czuje motylki w brzuchu caly czas. Ostatnio mial propozycje pracy w Californii i jakos tak sie tym nie zdenerwowalam, jak mowil ze sie zastanawia, a tu mi z ta Polska wystrzelil....... Mysle, ze sie spotkamy u Magdy we czwartek, jesli bedziesz. Ja wpadne na chwilke.
 
hejka
Kasiu.j- ale cie maz zaskoczyl , widzisz ja tez sie juz przyzwyczailam do tutejszego zycia, ale moj jakby mogl to by wrocil nawet jutro
oleska- ty kobitko nie przesadzaj, chociaz wierze ze ci juz ciezko zawsze koncowki sa ciezkie. Dasz rade glowa do gory, ;-)
Kasiek83- a gdzie masz mieszkanko upatrzone?
 
Witajcie
No u nas niestety nie zaczął się dzień dobrze.Dzisiaj w nocy zmarła Michała babcia, kochana osóbka.A miałam nadzieje,że się z nią zobaczymy w święta:-:)-(
Tak sobie pomyślałam,że w przyszłym roku msimy pomyśleć i zorganizować mikołajki forumowe.Zorganizujemy jakąś sale, żarełko się zrobi, paczki każda dla swojego maluszka zrobi i któryś mąż się przebierze i będzie miło.Co wy na to??:-)
Kasiaj. Kasiek83 wysłałam wam linka na gg, mieszkanko koło mnie do wynajęcia.Fajna okolica, zreztą zobaczycie same w czwartek
Noami będziesz??
Marysia siedzi koło mnie i krzyczy na mnie-mamamamamam, bababababa itp:laugh2::laugh2::laugh2:
Miłęgo dnia dziewczynki
 
reklama
MARCELKU
Idzie misio... Idzie słonik...
Idzie lalka... No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzonkami...
Bo to dzień radosny wielce...
Masz już jeden roczek więcej...

ab727c8038ca18cbmedlg1.jpg
http://img291.imageshack.us/img291/2817/ab727c8038ca18cbmedlg1.jpg
 
Do góry