reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Witam mamusie
Coż za wieści Iwcik wszystkiego naj naj naj. Zdroweczka dla malej i wytrwałości dla mamusi.

Na wstepie chcialabym przeprosic was bardzo bardzo za moją nie obecności ale nie mam na nic czasu niestety nawet na to spotkanie nie mogłam pojsc może jakoś za miesiac lub dwa jak ciezarowki beda juz na chodzie jakies spotkanko nam by sie udało. JA na jakąs kawusie chetnie :)
Cieszę sie że z Iwcik i mała wszytko ok. Pewnie dziewczyna wniebowzieta ze juz ma swojego skarba w ramionach :) mam nadzieje ze opuchlizna tez jej już nie dokucza. Teraz tylko czekamy na rozpakowanie weroniczki hehe.
Mój mały jest kochany ale ciagle by jadł juz waży prawie 3,300. Z dnia na dzien jest coraz bystrzejszy z dnia na dzien coraz to nowe rzeczy zauwazam jest poprostu cudowny tylko mama sypia po 2 godziny. Bo jak maly spi a to posprzatac a to ugotowac no i jak tata z pracy wraca to i z tata pogadac. Oj taka praca jest bardzo ciezka hehe.

pozdrawiam was dziewczynki milego dnia

ps. wiecie moze gdzie moge zrobic usg bioderek dziecku niegdzie nie moge sie dodzwonic kurcze a na lwowskiej mowia ze nie maja. Juz stracilam cierpliwośc do poszukiwan.
 
reklama
asia-na pewno przekaze.

kolumnea-no nareszcie sie odezwałas.zagladaj do nas czesciej.tylko sie ciesz ze maly chce jesc i na wadze przybiera:tak:wrzuc kochana fotki malego-pochwal sie:-)
a jesli o bioderka chodzi to na fredry robia,na warzywnej też(to na kase chorych)a ja bys chciala prywatnie to w medyku,lub z tej klinice co jest przy szpitalu na lwowskiej.


a ja mam luz m wzia dzieci na spacer,ja pranie nastawilam i sie nudz:tak:ale fajnie sie tak pobyczyc;-)
 
oj dziękuje Lidka ty to jak zwykle express dziewczyna express odpowiedz :) na szczescie juz mi sie udalo zalatwic na rejtana chociaz pozno.
 

Załączniki

  • P7230002.jpg
    P7230002.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 27
  • P8010023.jpg
    P8010023.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 23
gratulacje dla IWCIK duzo zdrowka dla Was dziewczynki a dla szczesliwej mamusi duzo wytrwalosci:-)

Kolumnea sliczny chlopczyk:-)

Lidka jak tam dietka dajesz rade?

Milenka jest dzis taka grzeczna ze jestem w szoku nie placze nie marudzi jak chore dziecko no ale moze nie bede zapeszac:-D:-D:-D:-D
zdazylam wyprasowac, zrobic kolejne pranie, obiad ugotowac i troche posprzatac:-D

strasznie mnie kregoslup boli juz wymiekam:wściekła/y: ale i tak jest lepiej wczesniej to nie moglam sie na lozku przekrecic tylko budzilam meza zeby pomogl mi zmienic pozycje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a zlozka schodzilam na czworaka jak piesek:-D:-D no ale to sa skutki znieczulenia podczas cc:baffled::baffled:


 
Dziekuję dziewczynki :) Fakt duzy chlopak no a wszesniaczek 36 tygzień przecież. Polożne mówily że jak bym donosila to ładnie ponad 4 kg by ważyl hehe. Fajnie sie rozwija jest strasznie silny ale to chyba po mamusi hehe
 
kolumnea-sliczny ten twój synek:-)buziaczki dla niego od e-cioci.
a gdzie twoje zdiecie:happy:
i zagladaj do nas czesciej.

a ja tak na chwilke wskoczyłam na bb bo m sie dziecmi zajmuje wiec ja korzystam.
a mnie czeka jeszcze prasowanie ale cholernie mi sie nie chce:no:
dopadl mnie kryzys dzis straszny mam wielka a to wielka ochote na cos słodkiego:eek:aż mnie kreci od srodka-a nic mi nie wolno:no::-(nie przypuszczalam ze tak szybko mnie dopadnie.ale dam rade-musze dac.
 
reklama
Hej laseczki:-):-):-)
Dawno mnie tu nie było a tu takie wieści:-):-):-):tak::tak:
iwcik gratulacje !!!!!!!!
fajnie że masz już swoją laleczkę przy sobie i wszystko dobrze się skończyło
LIDKA zrób sobie dietowy suwaczek to bardzo motywuje do odchudzania spójz na mój;-) aaaa niedługo muszę go zmienic bo ważę już mniej niż 60:tak:
KOLUMNEA chłopczyk cudny rośnie jak na drożdżach;-)
RENA córeczka sliczniutka i jakie ma długie włoski moja takie miała dopiero jak roczek skończyła.
A teraz w skrócie co u mnie,praca praca i jeszcze raz praca:no::no::no: jestem teraz kierownikiem sklepu i mam duuuużo na głowie.Od września moja praca stoi pod znakiem zapytania bo M wraca do pracy a ja muszę zająć się dziećmi.
 
Do góry