reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
o matko Iwcik zdrówka, żeby to wszystko dobrze się skończyło, w razie jakby musieli robić cesarkę to mała juz nie taka mała i da radę
Rena piekny suwaczek, jednak się udało! no i zdrówka dla Milenki, teraz jak ma leki to szybciutko wyzdrowieje
Weroneczka no faktycznie tobie w takim stanie to ciężko w te upały, ale juz niedługo i sie nie będziesz męczyć!
 
no u nas wieczor tragiczny moze nie byl ale Milenka na zmiane plakala marudzila smiala sie w glos i gadala strasznie glosno ze az prawie piszczala ale miala ubaw przy tym za nic w swiecie nie chciala zasnac dopiero jak dalam jej niedopita czesc mleka i polozylam na poduszcze bo ma straszny katar to jakos zasnela ale juz 2 razy zdazyla sie przekrecic na brzuch na spiaco:/ a maz znow na wygnaniu w duzym pokoju bo Milenka spi ze mna:-D wogole dzis malo zjadla no ale chyba nic dziwnego podczas choroby za to wypila az 3 butelki herbatki:eek: to chyba dobrze bo w czasie goraczki trzeba dopajac? na noc dalam jej czopka bo znow goraczka 38:-(

no i dobrze ze mam kolezanke farmaceutke bo mi powiedziala ze Lakcid trzeba dac 2 godz po antybiotyku a nie zaraz po jak kazala ta lekarka:/ wiec lakcid nie zadzialal i pewnie brzuszek bolal bo takie baczki puszczala ze hoho:szok::szok:

no nic ide spac bo oczka same sie zamykaja...a tak z innej beczki jak juz widzialyscie na moim suwaczku niedlugo mamy rocznice slubu (juz 2ga:-) ) i chcialabym mezowi zrobic jakas niespodzianke ale zupelnie nie wiem co? moze podrzucilybyscie mi jakis pomysl?:-)

dobrej nocki


 
hej kobietki!!!
witam sie i ja w ten brzydki,pochmurny dzien:wściekła/y:ja chce ciepła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moje dzieci już spia,m pojechał na zakupy a ja posprzatalam glowe umylam i teraz odpoczywam.
wczoraj wieczorem zaczelam cwiczyc:tak:w domu brzyszki,rowerek a na dworze bieganie w kolo domu i skakanie na skakance:tak:i powiem wa laski ze zero u mnie kądycji:szok::szok:zrobilam dwa okrążenia w kolo domu i sapalam jak lokomotywa:-Dam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej.oczywiscie dieta jest cały czas.


rena-wiadomo że jak dziecko ma goraczke to mu sie jesc nie chce,najważniejsze zeby dużo pila jak sie lepiej poczuje to zacznie jesc.
a jesli chodzi o pomysł na 2 rocznice slubu to moze...................super kolacja w domku przy swiecach z szampanem:tak:a po kolacji wskocz w exstra sexi bielizne a zobaczysz ze padnie z wrażenia:-D:tak:;-)
 
oj z moja kondycja to tez kiepsko jak sie wyczolgam na 4 pietro to ledwo zyje a dzisiejsza pogoda jest super:-D Milenka juz sie lepiej czuje od rana rozrabiala nic tylko sie turlala z pleckow na brzuszek:-D zdazylam jej tylko lakcid podac i zasnela w 1 sekundzie:-D a ja mam sterte prasowania i tak mi sie niechce ze cos okropnego:eek: ostatnio mam strasznego lenia!

nad kolacja tez myslalam ale moj maz jest z cyklu tych nieromantycznych i nie bardzo przepada za takimi atrakcjami ehhhhhhhh:no::wściekła/y: i choc raz on moglby sie w tym temacie wykazac no ale coz zrobie:eek:


 
reklama
Do góry