reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej kobietki!!!
a tu widze ze ja i iwicik tylko piszemy:tak:gdzie wy lski jestescie???????????????

moje dzieci spią m mecz oglada a ja co moge innego robic jak nie buszowac po internecie:tak:
byłam dzis z całą rodzinka u mojej mamy i było fajnie,dzieci były grzeczne wiec spokojnie mogłam posiedziec i poplotkowac.
najbardziej mnie dobija ta pogoda koniec czerwca a pogoda jak w jesieni,pada i jest zimno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(poprostu masakra.


iwicik-no to jak maxsia nie ma to trzeba to wykorzystac:tak: wiec spokojnie na golasa możecie biegac po domu:-D:-D:-D:-D;-)
szalonej nocki życze:tak:
a i wiesz.....jak by Ci sie w domku nudziło to ja zapraszam do nas:tak:
a jesli o impreze chodzi to nawet Ci powiem ze sie ciesze ze moje dzieci były nie dobre-miałam preteks by tam nie siedziec i nie patrzec na twarz mojej tesciowej.
 
reklama
jestem, jestem

huuuuraaaaaa nareszcie pogoda piekna!!!!!!!

trzeba wode w basenie wymienic, bo ostatnio wyciągnęliśmy taki wiekszy, napełnilismy lododwata wodą po południu, a na drugi dzień pogoda sie popsuła i do tej pory nie korzystane było to pewnie z zieleniała, ale kupiłam dziś środek glono- i grzybobójczy do basenów, to wyczyszczę, naleję świeżej i jak sie nagrzeje to będziemy sie chlapać, bo cały tydzień ma być upalny yupiiiii
 
hej mamuski!!!
ja dopiero teraz bo od rana cos tam do zrobienia,jak nie gotowanie,to sprzatanie 2x pranie zrbilam i powiesiłam i dopiero teraz mam chwilke wiec zasiadlam z kawka na bb.jeszczec mi zostalo prasowanie ale to juz wieczorkiem.pogoda nareszcie sie fajna zrobila wiec jak moje dzieciaki wstana to sie udamy na długi spacer.

asia-no,wkacu sie pokazalas:tak:
a reszta mamusiek gdzie sie podziewa???????????????????????????

iwicik-kochana szalejesz chyba z m ostro bo Cie jeszcze nie mam na bb:-D:-D;-)
nie ma to jak dziecko wyslac do rodziców na wakacje:tak:ma sie pelen luzzzzzzzz.
 
hej laski jestem i ja:-D:-D:-D

no tak było chulaj duszo z łóżka dzisiaj wyszlismy dopiero ok11 bo zrobilismy sie wkoncu głodni no i pora była juz na sniadanko ja zrobiłam a mąż posprzatał wiec było oki a i kawke pózniej zrobił :tak::tak::tak:
Pózniej stwierdzilismy ze czas pojechac do miasta na zakupy bo obiad jakis trzeba było zrobic no i jeszcze kilka spraw było do załatwienia wiec pojechalismy , mąż ok 16 pojechal juz do pracy a ja sama siedze sobie no i wkoncu zrobiła sie piekna pogoda:-):-):-)

ASIU jasne szykuj basen bo cały lipiec ma byc upalny bez wiatru nawet bedziemy sie dusic :-D:-D:-Daz sie juz boje bo dla mnie to nie za dobrze:-:)-:)-(
 
Hejka jestem i ja;-):-)
Przed chwilą przyjechałam z pracy,zjadłam zupkę i zasiadłam przed kompem na chwilę bo padam z nóg:no: fajnie jest mi tak jeździć autkiem do pracy bo 10 min i jestem w domu ale niestety coś zaczyna sie psuć i przez jakis czas będe musiała jeźdzc rowerem buuuuu:no::no: Fajnie że juz ciepełko się zrobiło ale ja niestety tego nie doświadczę bo siedzę w pracy i tak,chyba że na weekend gdzieś wyskoczymy z rodzinką o uile auto będzie naprawione.Basen może teź wyciągnę tylko czy będzie jeszcze cały bo ma juz pare sezonów jak nie to trzeba będzie kupić nowy,zamierzam tez kupić małej rowerek,juz niemogę się doczekać pierwszej wypłaty:-)
 
hej anek

super ze zajrzalas wiem cos o psujacym sie aucie bo moje ostatnio tez nawaliło zaczeło sie od klimatyzacji pózniej wspomaganie wysiadło a na koniec łożysko w kole :wściekła/y:i tak w ciagu dwuch tygodni wydałam na auto 700zł :wściekła/y::wściekła/y:no ale co zrobic ja bez auta to siedze w domu bo nawet autobusu nie mam od siebie na najblizszy autobus musiałabym isc 4km z buta:baffled::baffled::baffled:

Ja tez mysla wyciagnac basen , a jezeli planujesz kupic dzieciom basen to w biedronce sa bardzo fajne i nawet duze za 80zł , warto je kupic bo takiej wielkosci basen w innych sklepach kosztuje ok140zł bo sprawdzalam , sasiadka kupowala i kupila tez w biedronce:tak::tak::tak:

No a pierwsza wypłata to wiadomo trzeba przymusowo cała wydac zeby nastepne były wieksze:tak::tak::tak:
A za rowerkiem rozejrzyj sie po allegro czasem sa bardzo tanie promocje i mozna kupic nawet za 150zł fajny rowerek:-):-):-)
 
hej dziewczynki
ja juz wrocilam z wesela bylo fajnie tylko ze narobilam mlodym stracha bo rano przed slubem na izbie wylomdowalam. i teraz nospa magnez i lozko nie moge sie ruszac przez 2 tygodnie zeby nie urodzic.
iwcik sliczna kolyska :) dobrze ze poradzila sobie ze zgaga :)
ula ja naszczescie mam juz cala wyprawke i ciuszki dla maluszka nawet laktator kupilam :) a zaczelam zbierac jakos w 25 tyg
pozdrawiam was :):)
 
hej laski

no taka ładna pogoda to az grzech spedzac czas przed kompem:-D:-D:-D

Kolumnea no to zes stracha narobiła abys wytrzymala jeszcze te dwa tygodnie i mozesz isc rodzic juz bezpiecznie:tak::tak::tak:ja tez mam nadzieje ze w 38bede rodzic:tak::tak:
 
hej mamuski!!!!!!!!!!
ale tu pusto:szok:lato sie zrobiło wiec dziewczyn brak:-(
a ja dopiero teraz wskoczyłam na bb bo od samego rana brak czasu.rano na 9 byłam umówiona z moimi blizniakami w poradni wczesnej interwencji(kontrola miesieczna)pani dr.jest bardzo z nich zadowolona:tak:daje im czas do sierpnia ze zaczna samodzielnie chodzic.ja wruciłam do domu to wziełam sie za obiad i sprzatanie,a nastepnie spacer zaliczyłam bo taka ładna pogoda wiec trzeba korzystac.na godz 16-45byłam z cała moja trójka dzieci u chirurga bo maja problem z napletkami,dostali masc i może po niej zacznie im zchodzic.
a ja od wczoraj jestem pokłucona z moim m:wściekła/y:wkurzył mnie wczoraj na maksa:wściekła/y:ale najgorsze jest to ze sa dzis jego imieniny(piotrek ma na imie)a ja mu nawet życzen nie złozyłam:zawstydzona/y::-(ale ja tym razem pierwsza do niego reki nie wyciagne:no:o nie!!!!

spokojnej nocki życze:-)
dobranoc

kolumnea-co ty mówisz????????to co sie stało ze na izbie wyladowałas?
mam nadzieje ze teraz juz wszystko ok i ze odpoczywasz duzo.
a wcale sie nie dziwie ze młodzi sie wystraszyli.
może jakies fotki z wesela wrzucisz:tak:
 
reklama
Witajcie,
Pojawiam się i Ja, po przerwie ale lekarz położyl mnie na oberwacji w szpitalu bo miałam złe wyniki moczu ale nareszcie wypuścili, no ale kazał odpoczywać ale jak to zrobić jak tyle pracy jest :) ale będzie dobrze. Mój m to też Piotr i dziś też ma imieniny choć naszczęście się nie klócimy. Ja juz troszkę spokojniejsza jestem, ostatnio dostalam 2 reklamówki ubranek i mama też juz cos kupiła wiec nie jest tak źle. Sama narazie nie chodze jeszcze po sklepach, chce najpierw poczekać na koniec remontu w mieszkaniu - w sumie to bardzie odswierzenie niż remont ale trzeba to zrobić bo później nie będzie jak i dopiero po porządkach zaczne wszystko ukladać.
Pozdrawiam serdecznie
Ula
 
Do góry