reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Jak jest z wyborem szpitala? Mogę rodzić gdzie chce? Czy muszę tam np gdzie przyjmuje mój lekarz lub najbliżej miejsca zamieszkania? Po waszych uwagach zaczynam się martwić, myślałam o Lwowskiej bo mam tam najbliżej ale w takim wypadku myślę że nie jest to dobry pomysł.
No i jeszcze to że nie mam kompletnie jeszcze nic przygotowane dla dziecka :( Od kiedy wy zazeliście wszystko zbierać?? No fakt mam łóżeczko :) ale z ciuszków kompletnie nic. Ale jakoś czasu mało. Ciągle albo z Kubą nauka albo budowa i jakoś czas zleciał. Boję się też zostawiać wszystko na ostatni moment.
sama wybierasz szpital tak jak już dziewczyny pisały, tylko dowiedz sie wczesniej co szpital daje dla dziecka, bo to jest różnie
a co do wyprawki ja miałam zawsze wczesniej przygotowane wszystko, bo to nigdy nie wiadomo kiedy sie urodzi i żeby nie latać potem i gorączkowo kupować, a torbe do szpitala to ze 3 tygodnie wczesniej miałam juz spakowaną:)

lidka moja Wiktoria tez ma dużą nogę, rozmiar 31 więc z racji tego że twój chłopak to może mieć większą, u nas to norma bo ja mam rozmiar 39-40, a mąż 45, więc nasze dzieciaki też wielkostope będą:)
i udanych zakupów

Iwcik dobrze że z toba już dobrze;)

a ja dzis byłam z młodym na szczepieniu, mam nadzieję że nie będzie żadnych sensacji, teraz spi to ja lecę obiad robić

paaa
 
reklama
Iwick - bardzo dziękuję za pomoc, jak rodziłam za pierwszym razem nie wybierałam szpitala bo w Świebodzicach był tylko jeden a lekarza też miałam z innej beczki. Więc każda pomoc jest na wagę złota. Ja też przesądna nie jestem i lubię mieć wszystko przygotowane wcześniej tymbardziej że wiem że m nie wiedziałby kompletnie co kupić ani w jakim rozmiarze, ale właśnie dziś sie dowiedziałam że znajoma ma przygotowane 2 worki z ciuszkami więc już mi trochę lżej :) No i jakby nie patrzeć jesteś o kilka tygodni do przodu :)
A ty w którym szpitalu będziesz rodzić?
 
hej
no tak Ula jestem troche do przodu od ciebie :-D:-Dja tez mam duzo ciuszków naszykowanych od siostry bo ona miała córeczke teraz ma juz 3 latka wiec mi pozwoziła no i zostało mi tez tych najmniejszych po moim synku bo nie rozdałam wszystkiego wiec z ubranek duzo nie kupiłam raczej z tych innych rzeczy typu oliwki balsamy , gabki do kapieli smoczki butelki pieluchy tetrowe bo [przynajmniej z 10 trzeba miec wiadomo do lekarza termosik no i nawet kosz z workami na pampersy :-D:-D:-Dnawt e grzechotke kupiłam hee ale tak własnie powiedział mój mąż ze mam wszystko kupic i ma czekac bo on pózniej po sklepach nie bedzie latał heeeeeee zreszta on jest kierowca zawodowym wiec nawet nie miałby czasu na to :-D:-D:-D:-D


No jednak zostało mi kupic wszystko sobie bo nawet pizamy nie mam do szpitala a chyba trzebaby juz o tym pomyslec i miec wrazie wuuuu przygotowana :tak::tak::tak:

Asiu mam nadzieje ze szczepienie bezbolesne bo ja jak ide z moim na szczepienie to on wychodzi jakby nigdy nic a ja cała mokra chocby to mnie kuli:-D:-D:-D:-D


a pochwale sie kołyska jaka kupiłam mojej princesce :-D:-D:-D

Zobacz załącznik 259182
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Iwcik - kołyska jest przecudna, ja niestety nie miałabym jej gdzie postawić dlatego pozostajemy przy łóżeczku.

Mieszkamy narazie w małym 2 pokojowym mieszkaniu a do wykończenia domu jeszcze duuuzzzooo zostało. Choć myślę że za maks 2 lata powinniśmy się przeprowadzić. Ja narazie nie miałam czasu na chodzenie po sklepach, w tym roku przeżyłam komunię naukę i swój ślub :tak::tak::tak: A to jeszcze nie koniec :) Ale szczęśliwie dziś już wakacje ( cieszę się pewnie bardziej niż mój syn) i będzie trochę luzu. Młodego wywoże na wieś do babci a ja luz. Wtedy myślę że nadrobię wszystkie zaległości.
Pozdrawiam :)
 
hej mamuski!!!!!!!!
u mnie jak zawsze bez zmian,pogoda do d.... i juz stracilam nadzieje ze w tym roku bedzie lato:-(
ja wczoraj wieczorem weszlam na bb ale tylko was poczytalam bo byłam okropnie padnieta.tak jak pisałam pojechałam na misto na zakupy.byłam od godz 13-19 i co kupiłam?nic nie kupiłam:no::no::no::wściekła/y:no poprostu nic w tym rzeszowie nie ma a raczej nic co by mi sie podobalo i w czym bym wygladała jak człowiek a nie jak baba ktora zaraz mam wybuchnac.jestem taka zła ze szok,obiegalam se jak glupia krowa i wruciłam do domu z niczym:no:w czym ja pujde na to wesele to nie wiem:no:dobrze ze zostało jeszcze trzy tygodnie to może cos kupie i może cos zchudne:confused::confused:

a moje dzieci juz spia a ja z kawka na bb zasiadłam.mam juz posprzatane a na obiad sie dzis nie wysilam zrobie sadzone,ryż i mizeria.


iwicik-sliczna ta kołyzka:tak:

uska-spokojnie jeszcze masz duzo czasu do narodzin.dasz rade wszystko pokupic.
 
hej zyje ale padnieta ze szok:-(ochodziłam sie po sklepach z moja mama no i nogi to wiecie gdzie wchodza no i jakies skurcze czuje ale to chyba ze zmeczenia:confused::confused:
Mamuska obkupiła mi syna no i o mnie t:confused:ez nie zapomniała haaaa
 
hej mamuski!!!!
a co tu tak pusto?????:szok:od wczoraj nikt nic nie napisał:no:oj nie ładnie mamuski!!!
ja juz mam wszystko zrobione,dzieci spia wiec ja teraz odpoczywam.czeka mnie dzis impreza u tesciów na gorze ale nie mam ochoty tam isc wcale:no:nie mam ochoty siedziec przy stole z moja tesciowa,ja juz taka jestem strasznie pamietliwa i jak kogos nie lubie to nie potrafie tego ukryc.
milego i ciepłego weekendu życze:happy2:

iwicik-fajnie ze zakupy Ci sie udały.
mam nadzieje ze skurcze Ci przeszly i sie nie nasiliły.
 
hej jestem i ja

chwila spokoju i relaksu przy kompie heheh

pogoda nie za fajna ale co tam ja sie dobrze czuje wyspałam sie bo wczoraj byłam padnieta i faktycznie skurcze byly ze zmeczenia bo dzisiaj jest oki maz przyjechał przed 8 zrobił sobie sam sniadanko i poszedł robic autko a ja sobie smacznie spałam z synem do 10:-D:-D:-D:-D wstalam to posprzatałam i obiadek zrobiłam zostało mi tylko umyc po obiedzie ale to pózniej zrobie ,no i mam moja kołyske dla Lenki juz w domku oczywiscie zdazyłam ja rozpakowac zobaczyc i poskaładac spowrotem do kartonu bo jeszcze troche za wczesnie zeby juz stała bo sie skurzy hehehe:-D:-D:-D:-D
maz poszedł chwile na drzemke bo po nocce a wieczorem tez wybieramy sie do moich rodziców bo maksia trzeba zawiez na wakacje chce tam zostac :tak::tak::tak:to niech zostanie a ja bede sie byczyc w chałupie :-):-):-)

Lidka mam nadzieje ze nie bedzie tak zle ale rozumie cie bardzo dobrze bo ja tez jak kogos nie lubie to nie potrafie udawac ze wszystko jest ładnie i pieknie , tylko fakt szkoda tescia skoro z nim masz dobre relacje:tak::tak::tak:

Ula ja własnie z tego wzgledu ze nie mam gdzie postawic łóżeczka kupiłam kołyske bo ona mniej miejsca zajmuje:tak::tak:i zawsze moge ja z kata w kat przeciagnac na kółkach:tak::tak::tak:albo z pokoju do pokoju:-D:-D:-D

Asiu ANek gdzie sie zagubiłyscie w tłoku :-D:-D:-D
 
witam sie i ja wieczorem:-)
moje dzieci juz spią tylko krystek jeszcze koloruje myslałam ze mi padnie bo sie wyszalał z kuzynka i kuzyne a on mam w nosie spanie.po imprezie szczerze?bylo beznadziejnie,moje dzieci spały w dzien tylko dwie godz.wiec byli strasznie marudni sami nie wiedzieli czego chca wiec albo ja albo m siedzielismy z nimi u nas w pokoju bo tylko tam sie dalo z nimi wytrzymac.wiec impreza do bani.
no wlasnie laski gdzie wy jestescie??????????????????????????????????????
 
reklama
hej laski

ja dopiero wróciłam od moich rodziców było super przyszły kuzynki wiec grill i imprezka udana , moje dziecko zostało u dziadków no to ja z mężem wrócilismy do domku :-):-)no i wolna chata wiec dzisiaj bedzie sie działo dziecka nie ma wiec chulaj duszo:-D:-D:-D:-D

Lidka tak myslałam ze nie za dobrze bedzie no ale myslałam ze z innego powodu a nie dzieci jeszcze pokazaly swoje widzi mi sie :-):-):-):-)chyba dzieci wyczuły ze mamusia nie zbyt dobrze czuła sie na imprezce i ci chyba troszke ułatwili zmycie sie z tej imprezy :confused::confused::confused:
 
Do góry