reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Hej dziewczynki
Asia wszytkiego naj naj naj lepszego duzo zdrowka, szczęścia i spelnienia najskrytszych marzen :):) mam nadzieje ze torcik wyszedl przepyszny.

Nie moge na to l4 niestety niby mówia ze nie ma ludzi nie zastapionych ale... mój P wkurza sie na mnie ze jak tak dalej pojdzie to lekarza i polozną do fimy zawola. Na to wesele to musze bo to slub brata blizniaka mojego P hehe no i moj P jest swiadkiem wiec nie moge odpócic ale maja apartament wiec moze bede tam uciekac zeby sie polozyc raz na jakis czas. Narazie mam problem tego typu ze nie chce sukienek kupywac bo na wesele drogie a ja uzyje takej ciazeowej tylko raz i do szafy. Oj i tak i tak pewnie bede uciekac przed fotografem haha bo jestem juz ogromna boze nie moge sie na siebie patrzec grubas jestem.
Lidka a jak tam remoncik skonczony juz?
Iwcik lez lez kochana wypoczywaj, a dzis fajna pogoda dla nas przynajmniej bo nogi w taka pogode mniej puchna. Jestem za spotkaniem tylko kiedy? mnie nie bedzie w rzeszowie od 24 czerwca do 29 czerwca a potem w polowie lipca uciekam do wawki rodzic. Dajcie jakis termin sprobuje sie dostosowac :)
cynka własnie gdzie ty jestes ja tu chcialam sie umowic na spacer z maluchem w wózku hehe bo nie wielka róznyca miedzy nami ty juz nic nie odzywasz sie?

pozdrawiam was dziewczynki milego weekendu. Ja lece do grafiki cienie chce do sukienki sobie kupic przynajmniej moze makijarz bedzie ladny haha
 
reklama
hej laski!!!!
co sie dzieje na tym bb,na wszystkich forum pustki:szok::szok:
witam sie w ten brzydki,zimny i deszczowy dzien:wściekła/y:ja jestem zła jak cholera.same przyznajcie ze mam pecha.........zawsze gdy mamy w planach grilla u nas to jest deszcz i zimno:wściekła/y::wściekła/y::-(wiec nici z grilla,a szkoda.
ja juz mam wszystko zrobione,posprzatane,obiadek zrobiony,pranie powieszone wiec teraz mam luz:tak:m z krystianem pojechali na zakupki a ja jak zawsze z dzieciakami siedze w domku.

milego weekendu:-)

kolumnea-tak my juz po remontach,na reszcie mam w domu czysto:tak:
a za rok planujemy remąt kuchni i łazienki-ale to za rok(na szcescie)

asia-wszystkiego naj naj najlepszego.
100lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie,
Mam na imię Ula dopiero znalazłam to forum i bardzo spodobało mi sie tutaj. Jestem mamą 9 letniego Kuby a teraz w 23 tygodniu ciąży i też będzie chłopiec. Mieszkamy w Rzeszowie na Pobitnym. Może mieszka ktos niedaleko?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Ula
 
Witajcie,
Mam na imię Ula dopiero znalazłam to forum i bardzo spodobało mi sie tutaj. Jestem mamą 9 letniego Kuby a teraz w 23 tygodniu ciąży i też będzie chłopiec. Mieszkamy w Rzeszowie na Pobitnym. Może mieszka ktos niedaleko?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Ula

witaj kochana,rozgosc sie.im nas wiecej tym lpiej:tak:
ja mieszkam na kwiatkowskiego(nie wiem czy wiesz gdzie to jest)w sumie to nie daleko od ciebie.
a jak sie czujesz?jak tam ciaza?wszystko ok.
pozdrawiam
 
Witaj,
Tak mniej więcej, chyba drabinianka?
W ciąży całkiem dobrze gdyby nie okropna zgaga to mogłabym powiedzieć że rewelacyjnie. A i dzidzia rośnie zdrowo, byliśmy ostatnio na usg i przebadany był pod każdym kątem i wyszło że zdrowy jak ryba :-) i waży już pół kilograma.



 
uska-tak,dokładnie drabinianka.
no to super ze dzidzia rosnie,i ze wszystko jest ok.
a co do zgagi to ja byłam dwa razy w ciąży i nie mialam nigdy(wiec nie mam pojecia jakie to uczucie)
 
hej laSKI

jestem i ja

witam nowa mamusie i ciężarówke fajnie ze nas znalazłas my tez sie cieszymy ze tobie sie podoba to forum no i za spotkaniem jestem jak najbardziej co prawda z LIdka juz zesmy sie widziały ale zawsze mozna umówic sie w wiekszym gronie chocby na rynku w rzeszowie:-):-):-)

ASIU wszystkiego najlepszego duzo zdrowia i słodyczy...... :-):-):-)

Kolumnea no to faktycznie wesele cie nie ominie :tak::tak: tobie tez kobito nogi puchną??????????/

Uska ty pisalas o tym ze masz zgage to witaj w gronie bo ja z nia zmagam sie juz od dawna pomagaja bardzo migdały ja je zawsze wieczorem jem bo jak nie zjaem to nocka z głowy , no i picie zimnego mleka tez pomaga ale na krótko wiec polecam migdały:tak::tak::tak:
 
dziekuję kochane za piękne życzenia!!!!!! torcik wyszedł pyszny i słodki jak diabli (bo to taki bezowo-orzechowy) - zapraszam chętne, jeszcze troche zostało :) a wirtualnie częstuję wszystkich

Uśka witaj, rozgość sie i pisz jak najwięcej:)

co do zgagi w ciąży to ja doskonale wiem co to za koszmar, w obu ciążach miałam prawie od początku do samego końca, migdały jadłam bo pyszne, ale nie pomagały tak całkowicie, non stop żarłam Renie (nawet nie zliczę ile opakowań zjadłam, tych największych), do tego piłam Manti ale to taka ochyda była, jakbym mydło piła, że odpuściłam i zostałam przy Renie miętowym

Jesli chodzi o spotkanie to bardzo chetnie, tylko ja jestem z Rakszawy i mam kawałek drogi, więc dla nas to cała wyprawa i muszę wcześniej zaplanować, no i w przyzwoitych godzinach, żeby potem w korkach nie stać. Najlepiej jak się rzeszowianki umówia, a ja się dostosuję:)

zmykam młodego szykowac do spania, bo już marudka

paaaaa
 
Witajcie,
Mam na imię Ula dopiero znalazłam to forum i bardzo spodobało mi sie tutaj. Jestem mamą 9 letniego Kuby a teraz w 23 tygodniu ciąży i też będzie chłopiec. Mieszkamy w Rzeszowie na Pobitnym. Może mieszka ktos niedaleko?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Ula

witaj uska78 mam nadzieje ze zagościsz u nas częciej :) ja tez oczekuje dzidziusia tylko ze moje to bedzie pierwsze :):).
Iwcik mi standardowo nogi nie puchna dopiero teraz zaczeły w te upały no i to juz 8 miesiac wiec nie przelewki cos musi dokuczac. Ja zgagi nie mam i nigdy nie mialam. wiec nie wiem jak sobie z niął radzic.
Lidka oj współczuje remont kuchni i łazienki najcięższy zawsze, ja mialam płytki klasc w mieszkaniu ale jak dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy no to cala kaska zaoszczedzona poszla na dzidziusia haha. wiec my pewnie za remonty zabierzemy sie jak dzidzi podrosnie :):)
Pogoda dzis kiepsciutka idziecie głosowac?
 
reklama
hej laski!!!
witajcie w ten brzydki,deszczowy i zimny dzien:wściekła/y:pogoda ja k w jesieni.
ja juz po kosciele i po obiedzie(a raczej po pierwszym daniu)ta pogoda zle na mnie dziala,nic mi sie nie chce i taka jakas zdenerwowana jestem.znajomi maja przyjechac po południu to moze sie odstresuje;-)

milej niedzieli:-)

aha i glosowac nie ide,bo ja nie mam kandydata.

kolumnea-ja nie nawidze zadnych remontow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a jeszcze przy malych dzieciach to tragedia.ale pociesza mnie ten fakt ze jeszcze cały rok przed nami do remontu i ze dzieciaki beda wieksze to bedzie mi lzej i lepiej.

asia-jak tam po urodzinach?????
jak masz jakies fotki to wklej.
 
Do góry