reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Iwcik śliczne imię :)

a mój synuś bidulek ma jelitówkę, całe szczęście jakąś łagodniejszą wersję, ale i tak troche wymiotuje i ma biegunke, teraz śpi bo sił mu brak, a ja lecę pranie powiesić i następne wstawię, bo pościel po nocy do prania - wiadomo bleeeee było

miłego dnia babeczki
 
reklama
Marta ja jestem trochę przyszywana bo nie z Rzeszowa,zrobi mi ją lekarz,który mi ciążę prowadził,może się zdecyduje po wakacjach,na jesień,bo za miesiąc mamy weselicho i nie dałabym rady tańczyć,chyba,że założyłabym bardzo obcisłą spódnicę.Muszę jeszcze z m pogadać,ale jeśli będę czekać długo to dostanę obrzydzenia do seksu,a m kiedy pościł po moim porodzie aż 7 tyg to chodził jak struty!
 
hej mamuski!!
witajcie wieczorkiem.ja dzis od samego rana zabiegana i w domu byłam może z godzinke przez caly dzien.
rano bylam u fryziera,nastepne zakupy i z M jezdzilismy za naroznikiem do pokoju.a o godz 18 bylam u lekarza z moim alanem okazalo sie ze ma trzydniówke(strasznie go opsypalo)a to ze mi wczoraj wymiotował to poczesci moja wina bo wmusilam w niego jedzenie.
sokojnej nocki życze.

asia-zdrrówka dla synka,oby mu jak najszybciej przeszło.

iwicik-kochana jak sie czujesz?
 
Ja miałam miec wolne i odpoczywac a tu sie nie dało wyszło inaczej trzeba bylo sprzatac i prac a troche tego było , mąz wział sie za złom bo troche juz nazbierało sie koło domu i za ciecie drzewa na zime no bo ktos to musi zrobić:-):-):-)
Biedny zmeczyl sie calym dniem bo padł juz jak kaczka :-D:-D:-Dja tez ide odpoczac i nóżki wysmarowac moze troche odpoczna do jutra:tak::tak::tak:

Iwcik śliczne imię :)

a mój synuś bidulek ma jelitówkę, całe szczęście jakąś łagodniejszą wersję, ale i tak troche wymiotuje i ma biegunke, teraz śpi bo sił mu brak, a ja lecę pranie powiesić i następne wstawię, bo pościel po nocy do prania - wiadomo bleeeee było

miłego dnia babeczki

Dzieki , no i zdrówka dla synka bo to wstretna choroba wymeczyc potrafi:baffled::baffled::baffled:

Marta ja jestem trochę przyszywana bo nie z Rzeszowa,zrobi mi ją lekarz,który mi ciążę prowadził,może się zdecyduje po wakacjach,na jesień,bo za miesiąc mamy weselicho i nie dałabym rady tańczyć,chyba,że założyłabym bardzo obcisłą spódnicę.Muszę jeszcze z m pogadać,ale jeśli będę czekać długo to dostanę obrzydzenia do seksu,a m kiedy pościł po moim porodzie aż 7 tyg to chodził jak struty!

No tak to z tymi chłopami jest , maja post i chodza struci a co my kobity wtedy tez poscimy i jakos dajemy rade:-D:-D:-D

hej mamuski!!
witajcie wieczorkiem.ja dzis od samego rana zabiegana i w domu byłam może z godzinke przez caly dzien.
rano bylam u fryziera,nastepne zakupy i z M jezdzilismy za naroznikiem do pokoju.a o godz 18 bylam u lekarza z moim alanem okazalo sie ze ma trzydniówke(strasznie go opsypalo)a to ze mi wczoraj wymiotował to poczesci moja wina bo wmusilam w niego jedzenie.
sokojnej nocki życze.

asia-zdrrówka dla synka,oby mu jak najszybciej przeszło.

iwicik-kochana jak sie czujesz?

Dobrze jak narazie , troche kregosłup daje o sobie znac no i nogi puchna a wieczorami bolą , odebrałam wyniki to HB ma 11.5 pewnie troche za niska , a cukier znów mam 60 :-D:-D:-D mi ten cukier to jaja daje raz mam 80 raz 60 chyba takiego przypadku nie mieli jeszcze :-D:-D:-D w poniedziałek mam wizyte to zobaczymy co powie mi :-D:-D:-D
 
hej laski!!!
moje dzieci spia wiec ja korzystam i wskoczylam na bb.
rano myslalam ze z łuzka nie wstane tak strasznie mnie glowa bolala,byla taka ciezka-nigdy mnie tak jeszcze nie bolala.ale to chyba przez ta pogode bo od samego rana pada i jest zimno i brzydko.:wściekła/y:
nocka tez nie za fajna,wstawalam do alana bo krzyczał(dr.mi powiedzial ze przez pare dni moze byc rozdrażniony)
ja juz posprzatalam,obiad mam zrobiony tylko mi prasowane zostalo. ale nie mam checi sie za nie wziasc.:no:

iwicik-biedna kochana jestes z tymi nogami.
odpoczywaj dużo.
a kiedy ty te masaże zaczynasz?
 
Hej

ja tez wpadam zajrzec co sie dzieje na BB mąz pojechal po wegiel a ja sobie siedze i czekam :-D:-D:-D musze wybrac sie na zakupy do biedranki bo jutro u mnie bicie swinki wiec trzeba kilka rzeczy kupic , dobrze ze szwagier i szwagierka przyjada pomóc rzeznikowi i mężowi bo ja sie nie nadaje :-Dtylko obiad im ugotuje:tak::tak::tak:

Lidka ja zaczynam od 31 maja wiec jeszcze dwa tyg:tak:odnie i mam nadzieje ze bedzie lepiej bo juz sie boje upałów:szok:
 
Witam rzeszóweczki :)

Z tą grypą jelitową to chyba jakis wirus bo strasznie duzo ludzi teraz choruje szczególnie dzieci. U mnie w rodzinie 3 dzieciaczki a w firmie 2 dziewczyny chyba jakis wirus. Kurujcie sie :)

Iwcik ja tez mam juz ten problem, wczoraj musialam sie zwolnic z pracy tak mialam opuchniete nogi ze w buty nie moglam włozyc. Ze zmeczenia brzuszek mi twardnieje no i strasznie miednica boli bo brzuchol juz ogromnny 10 kg po ostatnim wazeniu na plus a teraz podobno to bede niezle rosła ale maluszek przynajmniej zdrowy :)

pozdrawiam was kobitki :)
 
Hej laseczki.Chwilę mnie tu nie było bo z tym szkoleniem mam urwanie głowy,zrobilam parę prac z florystyki postaram sie wrzucic zdjęcia.
AGNIECHAK w tak młodym wieku i masz juz problemy z mięsniami krocza? O matko to straszne:no: moja teściowa ma 60 lat i czeka własnie na ten zabieg plastyki krocza.
ASIA100 jelitówka jest okropna przechodziliśmy ją w lutym,masakra była wszyscy prawie chorzy byli:no:
LIDKA ja tez reaguję bólem głowy na niskie ciśnienie a ostatnio prawie co dzień mnie boli:no:
IWCIK współczuje opuchniętych nóg na szczęscie ja nie miałam z tym problemów.Hemoglobinkę masz w miarę dobrą ja miałam tylko 10 i musiałam brac żelazo.
M odebrał wyniki rezonansu kregosłupa i niestety jest tak jak się obawialiśmy ma przepuklinę kregów i czeka go operacja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:
 
anek-czekam na zdiecia twojej pracy.
a to przykre ze m musi miec operacje ale jak mam mu to pomuc to trzeba sie zdecydowac na nia.a kiedy ma miec ta operacje?
trzymaj sie kochana.
 
reklama
anek-czekam na zdiecia twojej pracy.
a to przykre ze m musi miec operacje ale jak mam mu to pomuc to trzeba sie zdecydowac na nia.a kiedy ma miec ta operacje?
trzymaj sie kochana.
Innego wyjścia nie ma tylko operacja.A kiedy niewiadomo bo musi najpierw wziąc szczepionki na żółtaczkę a i kasa potrzebna bo jak wiadomo teraz musi iśc prywatnie do lekarza który operuje w szpitalu w Lublinie.
 
Do góry