reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Hej laski u mnie od rana zamieszanie bo bija swinke i jest masakra wiecznie cos potrzebuja i tylko tam i spowrotem do sklepu jezdze teraz wkancu juz chyba wszystko maja wiec wzielam sie za obiadek miesko sie piecze to ja skoczyłam na BB zobaczyc co sie tu u was kochane dzieje:-):-):-)

Witam rzeszóweczki :)

Z tą grypą jelitową to chyba jakis wirus bo strasznie duzo ludzi teraz choruje szczególnie dzieci. U mnie w rodzinie 3 dzieciaczki a w firmie 2 dziewczyny chyba jakis wirus. Kurujcie sie :)

Iwcik ja tez mam juz ten problem, wczoraj musialam sie zwolnic z pracy tak mialam opuchniete nogi ze w buty nie moglam włozyc. Ze zmeczenia brzuszek mi twardnieje no i strasznie miednica boli bo brzuchol juz ogromnny 10 kg po ostatnim wazeniu na plus a teraz podobno to bede niezle rosła ale maluszek przynajmniej zdrowy :)

pozdrawiam was kobitki :)

Widze ze miedzy nami nie ma duzej róznicy w tygodniach na kiedy masz termin i myslałas juz gdzie bedziesz rodzić:happy2::happy2::happy2: nie przejmuj sie ja tez juz jestem 10kg do przodu:-D:-D:-D

Hej laseczki.Chwilę mnie tu nie było bo z tym szkoleniem mam urwanie głowy,zrobilam parę prac z florystyki postaram sie wrzucic zdjęcia.
AGNIECHAK w tak młodym wieku i masz juz problemy z mięsniami krocza? O matko to straszne:no: moja teściowa ma 60 lat i czeka własnie na ten zabieg plastyki krocza.
ASIA100 jelitówka jest okropna przechodziliśmy ją w lutym,masakra była wszyscy prawie chorzy byli:no:
LIDKA ja tez reaguję bólem głowy na niskie ciśnienie a ostatnio prawie co dzień mnie boli:no:
IWCIK współczuje opuchniętych nóg na szczęscie ja nie miałam z tym problemów.Hemoglobinkę masz w miarę dobrą ja miałam tylko 10 i musiałam brac żelazo.
M odebrał wyniki rezonansu kregosłupa i niestety jest tak jak się obawialiśmy ma przepuklinę kregów i czeka go operacja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:

o kurcze z ta hemoglobina to sa jaja bo po porodzie ciezko sie organizm regeneruje tak mi lekarz mi gadał , a mam nadzieje ze męża szybko zoperuja i przyniesie mu operacja ulge bo to napewno boli:-(
 
reklama
hej mamuski!!!
ja od rana na pelnych obrotach.pranie,generalne porzadki,prasowanie, gotowanie.eraz dopiero sobie usiadłam i mam chwilke dla siebie.moje dzieci polożyłam spac,ale w nosie maja spanie ,słysze ich juz od godziny jak sie wygupiaja,krzycza,piszcza-masakra bedzie z nimi do wieczora:szok:wytrzymac.
na jutro mielismy w planach grila,ale ma ponoc padac przez cała niedziele:wściekła/y:wiec raczej nam nie wypali.

iwicik-kurcze ale ja mam smaka na taka szyneczkę wiejska:-pmoge wpasc;-):-)
 
Hej

Lidka szyneczki nie wedziłam tylko kielbaske i taka kaszaneczke na grila zrobil mi rzeznik także mozesz wpasc albo moge ci podrzucić jak masz smaka:-):-):-):-)

Juz sprawa załatwiona z swinka wszystko zrobione i posprzatane szwagierka z mężem sprzatała bo ja nie dam rady:no::no::no:
 
Cześć dziewczynki :)
Pogoda dzis dziwna ale nie jest zle nie pada przynajmniej. Ja mam jutro komunie wiec zle ze jutro ma padac. Najbardziej przeraza mnie to siedzenie w kosiciele nie wiem czy wytrzymam kurcze.
Iwcik mam termin na 5 sierpnia ale z usg ciaza młodsza na 13 zobaczymy jak bedzie rodzic bede w wawce jak dojade haha mazenie tatusia dzidziusia :) juz mamy wszytko ustawione włacznie z lekarzem a 28 maja jade obgadac szczegoły jeszcze i połozna.
Najgorsze jest to ze zaczynam sie denerwowac strasznie, to pierwsze dzidzi wiec przezywam i porodu sie boje i karminia piersia bo to podobno strasznie boli ale czy zawsze? sa przypadki ze od razu dzidzi zassysa i jest w miare dobrze? juz za duzo mam mysle kurcze. Dobrze ze przynajmniej juz wyprawka prawie cała wozek, łożeczko jeszcze tylko do szpitala rzeczy i kosmetyki dla maluszka i moge rodzic.

Jak jelitowka? przechodzi?
co tam u was słychac?
pozdrawiam
 
iwicik-uwielbiam kielbase wiejska taką jeszcze ciepłą,:-pmmmmmniam!!!!
kochana dużo odpoczywaj,mam nadzeje ze juz sie czujesz lepiej.

kolumnea-nie mysl tyle kochana i sie nie zamartwiaj,i tak wszystko w praktyce wyjdzie inaczej niż sobie zaplanujesz.


a ja już szalu dostaje z moimi dzieciakami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na szczesce m sie nimi zajmuje bo ja nie mam sily już do nich.:no:
 
kOLUMNEA ja nie rodziłam naturalnie miałam cesarke i uwiez ze wolałabym ten jednodniowy ból przy porodzie i wieczorem stawiac kroki i chodzic wmiare normalnie niz miesiac zwijania sie w łóżku po cesarce łokcie miałam pozdzierane i z łózka wstałam dopiero w trzeciej dobie , bo znieczulenie było za mocne , a na dodatek rana mi sie paskudziła za szybko szwy z jednej strony ranki sie rozpusciły, a karmienie piersia jest cudownym uczuciem w zyciu mamusi i dzidzi szkoda tylko ze ja po cesarce mialam malutko pokarmu i karmilam tylko dwa miesiace , teraz jestem tez w ciazy i strasznie chcialabym rodzic naturalnie ale lekarz mi powiedział zebym sie nie nastawiała bo jak raz było sie cietym to lekarze boja sie czekac i tna odrazu nie wiem dlaczego ale mam taka malutka nadzieje ze moze......... takze nie bój sie bo to wszystko sie szybko zapomina ta mała istota da ci tyle radosci ze w mig zapomnisz poród:-):-):-)

Lidka ja własnie ide zrobic kanapeczki z kiełbaska ale juz zimna raczej , ale ciepła tez mi smakowała i to bardzoooooooooooooooooooo:-D:-D:-D:-D

Maksiu sie wykapał a mąż dostał pozwolenie na piwko w sklepie wiec poszedł z sasiadem :-):-):-)tylko kazałam mu szybko wracac chociaz juz lepiej sie czuje bo ból minął wiec jest oki:tak::tak::tak:
 
zgadzam sie jak najbardziej z iwicik że lepszy jest poród sn.ja miałam to szczescie ze rodziłam pierwszego synka sn,a przy blizniakach miałam cc.to co sie nameczyłam po cesarce to szkoda pisac,jednym słowem masakra!!!!!!!!a przy porodzie sn,fakt faktem meczylam sie 9 godz.ale za 6 godz.wstałam i fukcionowałam normalnie i nawet krocze mnie tak nie bolalo.
te dziewczuny co płaca by miec cesarke nie maja pojecia w co sie pakują:no:cc to jest jak operacja.

iwicik-smacznego:-pto dobrze że sie juz lepiej czujesz:tak:
 
Cześć dziewczynki :)

Najgorsze jest to ze zaczynam sie denerwowac strasznie, to pierwsze dzidzi wiec przezywam i porodu sie boje i karminia piersia bo to podobno strasznie boli ale czy zawsze? sa przypadki ze od razu dzidzi zassysa i jest w miare dobrze? juz za duzo mam mysle kurcze. Dobrze ze przynajmniej juz wyprawka prawie cała wozek, łożeczko jeszcze tylko do szpitala rzeczy i kosmetyki dla maluszka i moge rodzic.

Jak jelitowka? przechodzi?
co tam u was słychac?
pozdrawiam
kochana nie denerwuj sie na zapas, wiem że myslisz duzo jak to będzie, ale staraj się mysleć pozytywnie, a wszystko bedzie dobrze. Co do karmienia piersią to jest to wspaniałe uczucie, a boli jedynie na początku bo brodawki nie są przyzwyczajone (ja smarowałam maścią Bepanthen i pomagało i szybciutko sie zagoiło). Córke karmiłam baaaardzo długo bo 22 m-ce i bardzo sie z tego ciesze. Syna karmiłam tylko 2 m-ce bo miałam mało pokarmu, a on się musiał najeść natychmiast i dużo. Ale karmienie butlą jest złe, nic nie można sobie zaplanować (a naprawde bardzo chciałam karmic piersią), najważniejsze że dziecko jest szczęśliwe.
Co do porodu dwa razy rodziłam sn i jak dla mnie za nic w swiecie bym tego nie oddała - to jedno z najwspanialszych przeżyć, pewnie że bolało, ale w momencie jak ci kładą dzidzię na piersiach czy brzuchu momentalnie zapominasz o całym bólu i liczy się tylko ta malenka istotka. A wcale nie boli az tak bardzo jak niektórzy strasza, także głowa do góry, będzie dobrze!
A dzięki, jelitówka juz sobie poszła na dobre, dzis juz apetyt wrócił, teraz nadrabia straty mój maluszek, chodzi i ciągle woła mniam mniam!

Iwcik ale ci fajnie z tą świnką, tyle dobrego mięska mmmmmm pychotka

U nas dzis zakrecony dzień, bo wczoraj przyjechała moja siostra ze swoim synkiem (pół roku starszy od mojej Wiki) i bylismy dziś w Łańcucie w parku, dzieciaki sie wyszalały, a Igorek się wyspał w wózku he he. No i w ogóle sajgon w domu, ciągłe wrzaski piski i takie tam....
 
czesc mamuski!!
witam sie w ten brzydki,deszczowy dzien.od samego rana pada,a mi już głowa peka i nic mi sie nie chce.zaraz jak dzieci pójda spac to ja ide razem z nimi(w taka pogode to tylko spac).ja już byłam w kosciele i już jestesmy po obiedzie.na obiad maiłam dzs rosołek i sharme z frytkami,ale to nie ja dzis robiłam tylko mój M szalał w kuchni.a ja sobie zrobiłam dzien wolny od gotowana;-)
na dzis mielismy w planie grila,ale nic z tego bo pogoda o d...!!!:wściekła/y:

miłego dnia!!!

asia-ja sie z tobą nie zgodze że karmienie butelką jest złe.ja wszystkie moje dzieci karmiłam butelka(bo nie miałam pokarmu)i na szczescie prawidłowo rosna i ,sa zdrowi.nie kazdej kobiecie jest dane karmic piersą!
 
reklama
lidka po twoim poscie jeszcze raz przeczytałam swojego (wczoraj pisałam na szybko) no i zgubiłam jeden wyraz, bo chciałam napisac że karmienie butelką NIE JEST ZŁE, ale w życiu nic nie mozna sobie zaplanowac, samo pisze swój scenariusz. Uważam że nie jest ważne czy karmi sie piersią czy butelką, ważne żeby i dziecko i mama były szczęśliwe, z tym że ja bardzo lubiłam karmic piersią. No zamotałam troche wczoraj, mam nadzieję że dzis troche rozjasniłam. To chyba ta pogoda tak mnie zmula he he

miłego popołudnia
 
Do góry