reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Witam cieszę się że mogę dołączyć do Was. Jestem w 9 tygodniu ciąży i chodzę do dr J. Śliwy. mam 3 letniego synka. Mam nadzieje że będziemy sobie opowiadać różne nowinki.
 
Ostatnia edycja:
reklama



w4sq3e3kcnrqszu1.png
 
heja tak jak Aylin napisala urodzilam ciut wczesniej bo 24 listopada o 20tej dostalam skurczy ok poludnia a ze nie przechodzilo pojechalismy do szpitala i o 20tej przez cc urodzila sie Olusia wazyla 3070g i 54cm a wiec teoria wziela w leb :-D:-D:-D:-D jest przegrzeczna w szpitalu nic tylko spala nawet niewiele jadla w domu to samo nie wiemy ze dziecko jest spi i spi :-D:-D dzieciaki nie sa zazdrosne ja mialam problem z cycami ale dzis juz opanowany bylam nawet u lekarza wczoraj po porannych bolesciach maz nawet pogotowie chcial wzywac i bylam sklonna przepalic pokarm wykupilam nawet leki ale za rada mamy postanowilam sprobowac wprawdzie cycem nie karmie ale sciagam ile mam i daje butelka...aha do tego jeszcze walcze z anemia tym razem wieksza jak przy poprzednich porodach bo az mnie wywracalo w szpitalu...a co do samego cc to sama operacja byla najgorsza strasznie ja znioslam po tez szybko poscilo strasznie bolalo ale juz 2 doba byla ekstra sama wstalam bez pomocy w dodatku z mala na rekach i w sumie to nie potrzebowalam juz nawet srodkow przeciwbolowych...

Kaska witaj widze ze mamy tego samego lekarza jestes zadowolona? pzdr
 
Ostatnia edycja:
Hej.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU dla Was i Waszych Rodzin.
Strasznie tu cicho odzywajcie sie mamuski.
KAŚKA witaj i pisz.
RENA jak sobie radzisz z trojeczka?
KOCHANECZKA jak Michalek i jak maleństwo w brzuszku?
AYLIN a co u Ciebie?
IWCIK i LIDKA to już calkiem zapomniały:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie mamy z Rzeszowa. Na początku ciąży parę razy pisałam na forum ale potem jakoś z braku czasu zawiesiłam "działalność", mam nadzieję, że mogę znowu do Was dołączyć:) Gratuluję tym mamom, które w międzyczasie powitały swoje maleństwa na świecie. Ja już jestem w połowie i teraz mam dylemat jak długo jeszcze pracować (jestem nauczycielką). Ale nie o tym chciałam pisać. Dziewczyny jakie macie opinie o szkołach rodzenia w Rzeszowie? Chodziłyście czy nie? Zastanawiam się nad Pro-Familią. Macie jakieś doświadczenie z tą szkołą? Pozdrawiam
 
Ja rowniez zycze wszystkim mamusiom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oby byl lepszy od starego :tak::tak::-D:-D:-D

dla tych ktore nie sa na biezaco na FB napisze ze Kochaneczka jest w szpitalu juz 2tydz ze wzgledu na zagrozenie ciazy musi lezec trzymamy kciuki zeby wszystko zakonczylo sie dobrze

co do szkoly rodzenia nie chodzilam nie wiem nie polece :)

Anek jakosc daje rade nie jest zle mala jest grzeczna spi i je w dzien czasem poplakuje jak kupki zrobic nie moze ale bardziej w kosc daje mi ta starsza dwojka zwlaszcza Piotrek zrobil sie taki lobuz z niego i taka gadula ze buzia mu sie nie zamyka to taki maly wielkolud ciezki ze hej nie wiem czy pisalam ze wazyl miesiac temu 16,5kg a wzrostu mial 99cm :szok: poza tym Ola ma niesymetryczne prawe bioderko wiec nosimy 2 tetry miedzy nogami za tydz czeka nas 1 szczepienie poza tym cala trojka zlapala katar najbardziej smarka Piotrek a Ola to nie wiem czy to katar czy jeszcze jej cos z zatok moze schodzi? poza tym troche niewyspana chodze dzis spalam az 4 godz....

a poza macierzynstwem to wczoraj zaczela dzialac moja strona na FB Zielonooka https://www.facebook.com/zielonoka gdzie mozna podziwiac moje amatorskie makijaze tak mnie to wciagnelo i mam z tego tyle satysfakcji i radosci ze juz sie uzaleznilam hihihihi jest to dla mnie mega odstresowywacz i zapominacz o klopotach problemach i zyciu...mial byc blog ale na to troche malo czasu mam musze ciut poczekac az Ola podrosnie :) chetnych zapraszam narazie niewiele na tej stronie ale codziennie postaram sie cos dodawac nowego...
 
Ostatnia edycja:
hej laski ale mnie tu dawno nie było łooooooooo kuoe czasu :)
NIE ZAPOMNIAŁAM :)))))))))))))))) tylko czasu brak jak bylam na necie to tylko FB i tyle tarez mam troche wiecej czasu bo styczen to mój jeden z luznych miesiecy haaaaa ze moge sobie cos zaplanowac i gdzies pojechac :) przedwczoraj bylam na imprezie w szkole mojego syna wytanczylismy sie ze hej grala orkiestra wiec zabawa była jak na weselu superrrrrrrr a wczoraj moja Lenka w przedszkolu miała bal przebieranców i tez wrocila mega zadowolona heee dzis ostatni dzien szkoły i ferie ja sie zastanawiam jak im te ferie zorganizowac zeby sie nie nudzili pewnie jakies wypady na basen kino fantazje napewno ich ucieszą a tez kilka dni u babci spedza bo dziadkowie sie domagaja wnóków to ja nie protestuje hiiiiiiiiiii

Laski moze jakies spotkanie by nam sie udało na rzeszowie podczas feri ??????????
 
reklama
Do góry