reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

no nie Lidka własnie dostałam @ z opóznieniem ale wiedzialam zeto pan dukan opóznil a nie mój mąz:-D:-D:-D
A ja w piatek wybieram sie sama na rzeszów na sklepy mama moja bedzie z dziecmi a ja poszaleje troche na miescie:tak::tak::tak:
 
reklama
no nie Lidka własnie dostałam @ z opóznieniem ale wiedzialam zeto pan dukan opóznil a nie mój mąz:-D:-D:-D
A ja w piatek wybieram sie sama na rzeszów na sklepy mama moja bedzie z dziecmi a ja poszaleje troche na miescie:tak::tak::tak:


a ja juz myslałam ze rodzinka Ci sie powiekszy:-D;-)
to zapraszam do mnie na kawkę jak bedziesz w rzeszowie:tak:
 
ha ha dopiero jedno zaowocowalo a ty bys juz chciala nastepne :-D:-D:-D jak ty bedziesz miała córke to ja pomysle o nastepnym:-):-):-):-)
dzieki za zaproszenie ale nie wiem jak bede z czasem stała jak co to zadzwonie :tak::tak:
 
ha ha dopiero jedno zaowocowalo a ty bys juz chciala nastepne :-D:-D:-D jak ty bedziesz miała córke to ja pomysle o nastepnym:-):-):-):-)
dzieki za zaproszenie ale nie wiem jak bede z czasem stała jak co to zadzwonie :tak::tak:

ha,ha,ha:-D:-D:-Dkochana to chyba nie bedziesz miała następnego bo ja juz dzieci nie planuje!!!!!!!
pamietaj ze u mnie jesteś zawsze mile widziana:-):tak:zapraszam
 
czesc rzeszowskie mamuski!!!!

oj dłuuuuugo mnie nie było, nie mam usprawiedliwienia, jakoś tak po prostu doba za mało godzin ma...

U nas jakoś pomału leci, dzieci czasem chorują, ale i tak juz jest duza poprawa. We wrześniu jak Wiktoria poszła do przedszkola to tydzień chorowali, tydzień byli zdrowi i tak w kółko, a jak się przeprowadziliśmy do siebie to jest duuuzo lepiej. Teraz właśnie zdrowieją po zapaleniu krtani oboje, z Igorem to nawet na pogotowiu w niedziele by;liśmy tak się męczył bidulek kaszlał non stop aż wymiotował. Ale nie chciałam zostawać w szpitalu, dali nam tylko zastrzyk i inhalacje i do domu puscili, ale to pomogło i już z dnia na dzień coraz lepiej.
Poza tym jestem na etapie szukania pracy, bo po powrocie z wychowawczego okazało się że nie ma dla mnie pracy w firmie tzn. mają komplet ludzi w regionie i tyle. Jestem na zasiłku i szukam pracy. Byłam już nawet na 2 rozmowach w jednej firmie i za pare dni się okaże co i jak.

Pozdrawiam was wszystkie, buziaki dla maluszków, zdrówka komu trzeba i obiecuję czasem zaglądać,może nie codziennie ale będę!!!! Pa
 
:-D:-DLidka ja tez nie planuje ale kto wie co nam bozia jeszcze z nieba da:-D:-D:-D

Asiu jak miło ze wpadłaś zycze zdrówka oby szybko przeszło u mnie Lena tak kaszlała ze za kazdym razem wymiotowała przez dwa tygodnie wiec współczuje , no i powodzenia w szukaniu pracy :tak::tak::tak:

Lenka spi maz wrócił z pracy i kupił bilety do kina wiec w sobote mamy wypad :tak::tak::tak: mamuska ma dzisiaj przyjechac ciekawe o której chyba musze ciasto jakies upiec mam jabłka to chyba szarlotke zrobie:tak::tak::tak:
 
hej laseczki!!!
witam sie w piątkowy zimny dzien:wściekła/y:.pogoda do bani,co jakis czas pada snieg z deszczem,ciapa, chlapa jednym słowem masakra.
mój m pojechala na zakupy,dzieci spia,ja sobie poprasowałam,obad mi sie gotuje i chwilke mam wolną.
jestem załamana bo krystian od wczoraj ma stan podgoraczkowy :-(i mowi ze mu coś piszczy w lewym uchu:-(nie wiem co to znowu sie do niego przyplątało.zobacze jeszcze dzis jak sie nic nie zmieni to po lekarza musze dzwonic.


iwicik-zazdroszcze wam tego wypadu do kina.
udanej randki życzę;-)


asia-witaj kochana,witaj!!!!
matko kochana gdzie ty byłaś jak Cie nie było;-)
co tam u was?
jak wam sie mieszka w nowym domku???
jak dzieciaki?igorek już mowi????

zrowiejcie szybciutko i powodzenia w poszukiwaniu pracy.

wpadaj do nas częściej.:tak:
 
hej laski ja juz dzisiaj wszystko posprzatalam obiad w drodze heeeeee poprasowalam pazurki pomalowalam włosy na prostownicy zrobilam no i teraz tylko czekam do wieczora na randke , wczoraj byłam na zakupach kupiłam sobie buciki no i dzisiaj pierwszy raz załaoze do kina i wczoraj przymierzyłam spodnie ktore mialam jeszcze za male i okazało sie ze moge juz w nich chodzic wiec tez je ubiore bo bardzo je lubiałam przed ciażą wiec jest super bo wchodze we wszystkie prawie ciuchy juz sprzed ciaży :))))))))))))))))))

Lidka dziekuje bardzo ale i randka z meżęm nam sie nalezy :-D:-D:-D i zdrówka dla Krystianka :tak::tak::tak: jak ci dzieci wyzdrowieja to chyba wybiore sie do ciebie z moimi dziecmi bo maks nie moze sie doczekac :tak::tak::tak:
 
hejka mamuski ja tylko na chwilke Milenka zasnela wlasnie ale od rana walczymy z goraczka nie chce nic jesc tylko chrupki :no::no::no::no: leje sie z noska strasznie i czasem tak kaszle ze wymiotuje...teraz udalo mi sie zbic goraczke, w poludnie miala juz 39,1 st.C. najgorsza pewnie bedzie noc...

spadam ciumki i zdrowka dla wszystkich paaaaaa
 
reklama
hej laski

wczoraj bylismy w kinie było fajnie film suoer naprawde sie usmialam z hasel jakie tam leciały :-D:-D:-D no a po kinie myslałam ze maz zaprosi mnie do restauracji a tu niespodzianka :tak::tak:dziewczyny mój maz wziął mnie na dyskoteke no nie moglam uwieżyc on i dyskoteka:tak::tak::tak:ale było superrrrrrrrrrrr wrócilismy kolo 2 do domu około 3 poszlismy spac no i moja dieta ucierpiala bo zjadłam popcorn w kinie i w domu wypoilam lampke wina no ale za taki wieczór spedzony z mezem to nie załuje :-D:-D:-D:-D:-D

Rena zdrówka dla was mi tak lenka kaszlała i wymiotowała przez dwa tygodnie:tak::tak:
 
Do góry