reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Spóźnione ale szczere Sto Lat dla Lenki i Matiego. Rośnijcie zdrowo , samych pogodnych dni dla maluchów i ich rodziców :-):-)

u nas bunt w postaci gryzienia , jak się coś nie podoba to trzeba ugryź winowajcę lub pobić pokrzyczeć , ale zęby górą.

dobrej nocki
 
i ja się dołaczam do życzeń dla Samusia:)
Mała racja ze zwolniło, ale chyba przyszła wiosna, i każdy ma mniej czasu, wiem po sobie:/ ale ogolnie razem z tą wiosną przyszło do mnie jakies zamulenie, nie mogę sie ogarnąć, chodzę zakrecona:(
a słyszałyście otej mamie, co chciała otruć WŁASNE dziecko w szpitalu??? dla mnie niewyobrażalne, niepojęte... aż brak słów....
 
mnsmile może jednak ktoś tu zaglądnie i podzieli sie zemna swoja wiedzą...
Dziewczyny jak to jest z gorączką u dzieci? Mała ma od rana temperature podałam 2 razy ibum i temperatura kreci sie w granicach 37,5 a 38,5 aż boję się nocy:szok:
Do tej pory jak miala goraczkę to po podaniu paracetamolu, gorączka ustępowała, a dziś spada troche i dobija do punktu wyjścia. Wogóle czy ktoś podawał rocznemu dziecku ibum, bo może za mała dawkę podaje, bo d roku to jest 2,5 ml, a od roku 5ml, a Ja podaje 4ml....
 
Ostatnia edycja:
Sto lat dla Samusia i Nadii :)

kidshappybirthdaysz9.jpg

Mała ta temperatura to nie najgorsza. Ogólnie u dzieci to powyżej 38 to już podaje się leki obniżające temp. Ja dawałam nurofen jak mały miał 3 dniówkę i świetnie działał. Najwyższą miał ok 39 st.

Mnsmile nie słyszałam o tym... Może i dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Carolaine dziękuję za odpowiedź, wcześniej ibum też zadziałał jak ręką odjął,a dziś temperatura się utrzymuje.

Oczywiście Sto lat dla Samiego:)
 
reklama
Mala- Carolaine ma racje, ze nie najgorsza ta temp, u nas tez przy 3 dniowce podawalam nurofen robilam tez chlodne oklady a jak siegalo prawie 39st ukapałam Mala to obniza temp. Słyszalam tez ze mozna np. stosowac np. nurofen co 6 h a jak minie to np paracetamol w czopkach i tak w sumie co 3h nurofen-paracetamol, a ja tego nie stosowalam, zaprzyjazniona mama mi podpowiedziała, i nie wiem czy tak mozna....
Oby Malutkiej szybko przeszlo:)
 
Do góry