reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Zosia tez myślę że powinnać rozpocząć pracę już z aktualnymi badaniami lekarskimi, ale to nie Twój problem a obowiązek pracodawcy-on jest za to karany. Możesz sie najwyżej spytac kadrowej jak z tym będzie:-)
Carolaine ano nie ma... nie wiem jak wszędzie ale w takiej przychodni gdzie my chodzimy Lim jest bilans dwulatka.
 
reklama
Szarlota u mnie niestety nie ma kadrowej. Firma jest nie duża i wszystkie formalności trzeba załatwiać bezpośrednio z szefową. Jeszcze trochę wody upłynie zanim wrócę do pracy ale już na samą myśl skóra mi cierpnie. Nie rozstałyśmy się w przyjemnej atmosferze :-(W końcu jednak zanim wrócę do pracy będę musiała z nią usiąść i porozmawiać o tym jak to wszystko widzimy :-( Bardzo milo wspominam swoją pracę, ale niestety informacja o ciąży spowodowała że przestano mnie cenić jako dobrego pracownika i stałam się zbędna w firmie, atmosfera w pracy zmusiła mnie do pójścia na zwolnienie lekarskie, zbyt dużo nerwów mnie to kosztowało. Sorki:sorry:, że się powtarzam, bo pisałam o tej całej sytuacji, ale nie wiem czy pamiętacie;-)

Co do ząbków ja byłam przekonana że mamy ich 8 tzn. gorne i dolne jedynki i dwójki, i z niecierpliwością czekałam na kiełki, które już się bielą pod dziąsełkiem. A tu ostatnio smyram Piotrusia koło buzi, on z zachwytu aż buzię szeroko otwierał,ja patrzę- a tam w każdym kącie po ząbku trzonowym. Więc w sumie mamy ich już 12 :-)
 
dziś zauważyłam nowy ząbek, oczywiście już nieźle urósł czyli wszystkich mamy 10 sztuk. Jestem w szoku bo Lila nie ma żadnych objawów oprócz nadmiaru śliny.

kamelle, bilans zaliczylismy na początku marca Lila ważyła niecałe 9100 i 77 cm. wzrostu.

No i wczoraj znowu bylismy oglądać meble bo młoda ma w pokoju tylko komodę i zabawki!!! Coś znaleźlismy i myślimy intensywnie nad zakupem :tak: szafa rogowa i wyskoki na pięć półek regał, który ma na dole dwie szuflady. Krzesełka dwa i stoliczek dostaniemy od siostry M. to tylko przemaluję na biało (stolik) a krzesełka będą zielone. Mebelki będą biało-szare, chociaż ten szary to ciężko stwierdzić, taki dziwny kolor.

możecie podać linki do waszych rowerków, ostatnio na deptaki widziałam dziewczynkę w fajnym, taki z zabezpieczeniem, żeby nie wypadła, pedały uniechuchomione i mała opierała na nich nóżki, mama popychała ją na kiju ale w necie nie mogę tego znaleźć, są podobne rzeczy ale to zwierzaki co wsadzamy dzidzię i możemy pchać.
 
a u nas nie bylo jeszcze zadnego bilansu:(

tina u nas taki rowerek: Little Tikes 3 in 1 Smart Trike | Get the Best deal of Little Tikes 3 in 1 Smart Trike tylko ze czerwony i jak na razie jest wieeeelkim hitem.
DSC00751.jpg
 
1934139zhps7g5l2y8888888.gif
Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek. Sto latek dla Lenki! (Mnsmile)
 
wielkie urodzinowe buzi dla Lenki!!!

carolaine- ten wierszyk razem z m wyrecytowalismy naszej kolezance jak konczyla 30- ktorys roczek zycia!!! dodam, ze mialam dwa kucyki, piegi i balony :) m mial piegi i seplenil!!! usmialam sie jak sobie przypomnialam :))))
 
G02556_M.jpgA my mamy taki rowerek,3w1 więc posłuży nam dłużej;-) a w Pl na roczek Gabrysia dostanie też rowerek-będzie tam szaleć jak będziemy u dziadków:tak:
Miłego dnia mamuśki!!!:-)
 
reklama
Do góry