reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Sagapo pewnie że Cię pamiętamy. Jak Filipek?
Widze że się doszkalasz :) Super. Mnie też to chyba czeka.
Dziewczyny ja bym mogła byc pierwsza z życzeniami ale chciałam dać Wam okazję do bycia nr 1 :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ooooo, jak mi miło Carolaine, że mnie ktoś pamięta:-D. Filipo to już duży chłopczyk. Niedawno byłam z nim u fryzjera, po ścięciu wygląda wypisz wymaluj jak tatuś. M jest przeszczęśliwy, napina klatę jak tylko ktoś mówi, że Filip to kropla w kroplę tatuś. Poza tym jeszcze samodzielnie nie chodzi, ale myslę, że to kwestia kilku dni. Ślicznie woła swoją siostrę:Emiiiii, kiedy czegoś szuka mówi gdzie - zabawnie to brzmi. A wczoraj pierwszy raz w swoim życiu wstał w złym humorze (Filipo to wesoły chłopak). Tak mnie rozbawił swoimi fochami i minkami, że nie mogłam powstrzymać śmiechu, a moja dzidzia nie wiedziała o co chodzi.
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, więc obserwujemy małego.
 
Najlepsze życzenia dla Aleksa (Młodej) i dla synka znajomej-nieznajomej: zdrówka, słonka i dużo radości!
1657620a3f9rty8y4.gif
 
sto lat i wielkie buzi dla wczorajszych roczniakow: Luizy Gabrysi, Filipka i dla dzisiejszego jubilata Aleksa :-*
 
spoznione ale szczere zyczenia dla Lusi, Filipka i Gabrysi, oraz dla dzisiejszych roczniaków:)
Carolaine podziwiam:) ukłon w Twoja strone:)
 
Caroline dzieki za wczorajsze pierwszenstwo:)))dzisiaj bym tez zdarzyla, ale maly chcial kasze od razu,(zarcik) ale mysle ze glowna przyczyna to ta h roznicy, ktora nas dzieli:D, no jakis powod musi byc hehhe

STO LAT DLA ALEKSA!!!Niech sie chowa zdrowo :)duuuza buzka
 
reklama
Dziewczyny dziekuje za miłe słowa. Staram się aby było sympatycznie na tym forum. Tak jakoś to wszytko przygasa bo dzieci rosną i coraz mniej czasu mamy.
Mała brzuchatko mój jak wstanie to sam się przez jakieś 15 min bawi i wtedy mam czas :) Albo jak sam je poranne mleko. Teraz jest chwila bo teściowa przyjechała i poszła z nim na spacerek a ja sprzątam i na bb zaglądam :) Także tak to wygląda z mojej strony.
Wczoraj małemu kupiliśmy wiosenną kurteczkę w sam raz pasuje do czapki :) A tyle było szukania bo nigdzie nie było jego rozmiaru albo były takie smutne, brzydkie. Na prawdę producenci mało sie starają wymyślić coś ładnego dla chłopców.
 
Do góry