reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Izabell to jeszcze Cie pomecze:)kupujesz ja w polskich sklepach?czy mozna normalnie w byle jakim to dostac...nigdy tego nie szukalam, wiec oszczedzialabys mi czasu:)
dzisiaj bylam z Matim na placu zabaw i ja chcialam mu za raczke wszystko pokazac, a ten nie...sam w zaparte chodzil i patrzyl, nawet sie za mna nie ogladal, czy jestem, urwis maly...on mi czasem siebie przypomina, zawsze wszystko sama, dam rade...no ale teraz to sie pozmienialo, juz nie jestem taka odwazna jak kiedys, jak bylam mala:)pamietam, ze zawsze moja mama na mnie narzekala, ze niechce nigdy pomocy, choc moje rodzenstwo mialo odwrotnie, bylam uparta, no i chyba w genach to przekazalam Matiemu, mam za swoje hehehe

acha i jutro rano ide z Matim na playgroup, zdam relacje jutro, buzka
 
mała b. kupiłam w angielskim sklepie (asda) ale w dziale z polską żywnością, może oni tez maja swoja kaszę mannę ale nie wiem, widziałam różne kasze w woreczkach ale nie moglam rozpoznac czy to manna wiec wolalam kupić polską.

super że idziesz na playgroup!! zdaj relacje jak tam matiemu sie podobało no i czy różni sie od naszej playgroup:)
 
zakupilismy Liliance mały drobiazg na urodziny bo jako najmłodsze dziecko w całej rodzinie ma prawie wszystkie zabawki jakie są w sklepach. Kleines Entdeckerbuch, Vtech - myToys.de książkeczki nie podrze a poza tym jak nacisnie to śpiewa pioseki więc będzie radość bo mała sobie potańczy!!! Znalazłam fajne mini zoo ale dla trochę starszego dziecka, więc może dostanie na gwiazdkę Steckspielzeug: Tierchen Zirkus, CHICCO - myToys.de
 
Tina polecam w 100% ta ksiazeczke,super sprawa..do tego w ksiazeczce sa jeszcze inne przesuwajace sie obrazki wydajace dzwieki, moj Mati bardzo to lubial, teraz juz poszla w odstawke, bo juz sie znudzila, ale ok 3m-ce byla hitem:)
 
O matko dziewczyny jak ja się za wami stęskniłam!!!

Ostatnio mam strasznie mało czasu ... na wszystko ....

Mała b jak to sie miło czyta ze mały chodzi sam ... my na to czekamy, póki co sami nie chodzimy, tylko przy meblach. Idą nam kolejne ząbki, więc ostatnio dziwne stany miał Samuś ... a może to kolejny jakiś skok ...

miłej niedzieli!!!

Postaram się was poczytać ....

A i prezenty świetne!!! Podobają mi się!!
 
z6475539X.jpgRadosnego dnia kobiet :)
 
Dziewczyny wszystkiego naj, naj..pewnie taka cisza, bo swietujecie:)))a ja dzisiaj z Matim bylam prawie caly czas na dworze, bo cieplutko u nas i az zal siedziec w domku, maly juz spi z wymeczenia, wiec mam juz labe:)))
zaczynam zauwazyac, ze Mati chce juz tylko raz dziennie spac:(ciezko to ogarnac, gotowanie, sprzatanie i jeszcze zabawa non stop, wasze maluszki spia jeszcze dwa razy dziennie???
 
reklama
mała brzuchatko u nas różnie, raz jedna drzemka, raz dwie.

a dzis od rana lusia wymiotuje na maksa. wszystko co zje, zwymiotuje. bylismy u lekarza ale nic to nie dalo. boje sie pojsc spac. jak bedzie wymiotowac a ja nie uslysze?
 
Do góry