reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hej Marcóweczki!
Mam pytanie: chciałabym na roczek córci kupić lalkę. No i myślę o takiej lali bobasie, chyba taka miękka lala podobna do dziecka ma największą szansę się spodobać roczniakowi?
Macie jakieś rady? Albo konkretne lale do polecenia? Wasze dzieci mają juz lalki?
 
reklama
Szarlota Kaja ma jedną lalę taką bardziej szmacianą z długimi zaplecionymi włosami, lubi ją, targa zawsze za te włosy i ciąga za sobą, oczywiście próbuje jej też wydrapać oczy ;)
 
Nikamo dzieki za linka co do bucików, pokarzę teściowej to przestanie gadać, żeby Lilianka cały dzień w domu w butach chodziła. Gadała nam już dwa tygodnie temu ale kupilismy w poniedziałek dla świętego spokoju no i cieplej w nóżki jak wychodzimy na powietrze. Zakupilismy takie Willkommen bei Elefanten | Kinderschuhe | Kollektion

szarlota w ubiegłym tygodniu małej kupilismy lalkę, podejrzewam, że taką jak ma Kaja michalki. Jest cała z materiału, ma rude warkocze.
 
u nas jasiu ma taką szmacianą hehe , ale to jest antoś nasz :) i to taka lala szmaciana bardziej płci męskiej hehe, gada do niej po swojemu i ciągnie za czuprynę :)

co do bucików u nas teściowa podobnie, że musimy kupić itp. ja odrazu powiedziałam że nie, że dopiero jak będzie chodził i to tylko na dwór. za to zastanawiam się na tym

K* STERNTALER Skarpety Skarpetki ABS 19/20 Jesień (1463452690) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

teściowa chce kupić. co myślicie? niewiem ale może to zbędny wydatek.
 
Tina moja tesciowa tez gada o butach jak tylko do nas przyjedzie ale też ucinam temat ,że sama zadecyduje kiedy mu beda potrzebne i finito.
Yra ja mam kilka par takich skarpetek (tylko innej firmy ,tańszej bo w sklepie płaciłam za nie 15 zł) i sprawdzaja się super.Miś się nie ślizga a dodatkowo guma jest gruba i nie marznie w nóżki od podłogi.

A u nas samodzielne spacerki sa coraz dłuższe już codziennie robi więcej kroczków:)
 
Yra my tez mamy te skarpetki, wiem ze drogie ale są w użyciu cały czas. Córcia w nich biega po domu i tylko w nich, oczywiście ściąga bez przerwy ale to normalne:laugh2:
No i kupiłam od razu większe rozmiary żeby zaoszczędzić na przesyłce.
Faktycznie one są bardzo grube, guma jest gruba więc praktycznie jak kapcie.
Synek też długo w nich chodził, teraz chodzi w takich mokasynach:skarpetach podszytych skórką bo tych nie umie ściągnąć:-p
 
Yra nasza lalka to Zuzia :) co do skarpet jak najbardziej polecam Na dole mamy płytki i panele w salonie w normalnych Kajka się ślizga i częściej upada w tych abs-ami dużo lepiej jej się chodzi no i fakt są grube śmiało zastępują kapcie
 
my tez mamy szmacianą lalke, mięciutka i też lusia lubi jej wciskac palce w oczy:) i tez sie nazywa Zuzia
wygląda tak:
DSC00737.jpg

Luśka nie robi samodzielnie jeszcze zadnych wedrówek, zresztą jest teraz taka słaba ze nawet jak stoi to sie chwieje:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to popularne Zuzie:)

a Lusia jakas chorowita, lekarz nic nie znalazł ale ja słysze jak charczy, jak raczkuje to co kawałek sie kladzie na podłodze bo nie ma sił a jak stoi to krótko i chwiejnie. Do tego mega katar, kaszel (głownie w nocy) i jakies zeby ida chyba - strasznie zgrzyta zebami! Daje jej polskie leki od zaprzyjaźnionej pediatry. jest lepiej ale nadal chora.
 
Do góry