reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

badka - jaka zaklinaczka? Sorki za pytanie ale nie bardzo wiem o co chodzi a temat fajny ;-)
Zaklinaczka - tak się mówi na Tracy Hogg - Jest autorką m.in. " Język niemowląt" , "Zaklinaczka dzieci", " Język dwulatka" itp
Jej metody wychowawcze, które opisuje często są bardzo trafne

Mala_31 - nie można powielać postów. Zaraz pewnie zwróci Ci uwagę moderatorka. Jest taka opcja "edytuj" ( Pod Twoją wypowiedzią) - wtedy możesz pisać ponownie w swojej ostatniej wypowiedzi.
Jeśli chodzi o suwaczki i zdjęcia, awatary itp - wszystko jest jasno i czytelnie napisane na pierwszych stronach ( jak zaczęłyśmy tu pisać), także spokojnie możesz zerknąć i trochę poczytać, a na pewno się uda.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witamy w niedzielny wieczór...
My dzisiaj bylismy na saneczkach,troche sniegu spadło i moglismy wyjsc na spacerek...Moje dziewczynki narazie zdrowe...Odpukać Marta juz tydzien po antybiotyku,jeszcze tydzien jak bedzie zdrowa to moze w koncu uda nam sie pojechać na ten zabieg ktory nas czeka na sondowanie kanalika łzowego...Mamy kanalik zatkany od urodzenia wiec samo raczej nie przejdzie a oczko lzawi i ropieje szczegolnie przy przeziebieniu..A ze zabieg jest w ogolnym znieczuleniu (ktorego zreszta sie najbardziej obawiam) musimy byc min 2 tyg po antybiotyku i calkowicie zdrowi...Chcialabym miec to juz za soba bo bardzo sie meczymy z tym oczkiem...

Badka ja rpobowałam oduczyć Marte usypiania na rekach ale niestety nie dało rady,zęby wychodza nam na potege wiec corcia marudna ze hej wiec bez raczek nie idzie...Bedziemy sie oduczać jak wyjdziemy troche na prosta...

Moj M wlasnie sie pakuje troche bo o 4 nad ranem jedzie juz w trase i tak posiedzial z nami 2 dni i znowu do roboty...Ja jutro na 2 zmiane wiec rano Majcie zaprowadze do przedszkolka i czeka mnie mega prasowanie i kolejna tura prania...Milego wieczorku moze jeszcze pozniej sie odezwe...
 
Hej!
Badka - dzięki za odpowiedź. Właśnie to nazwisko Tracy Hogg obiło mi się o uszy ale jakoś nie mam czasu pochodzić po księgarniach i poszukać jej książek (a właśnie słyszałam że ma skuteczne metody tylko nie wiedziałam że mówi się o niej "zaklinaczka" :-) )

My dzisiaj też byliśmy na spacerku ale jeszcze w wózku. Sanki już wiem że dostanę (a właściwie to młody a nie ja) więc nie kupuję tylko czekam ;-)
No i chyba położę się dziś wcześniej bo o 5 pobudka i do pracy. Chciałam dziś wcześniej zaglądnąć ale goście przyjechali i tek zeszło do wieczora.
 
Witajcie niedzielnie!!!

Ale mi czas ucieka ... u mnie już lepiej z dołów wychodzę na pagórki i górki :-)
u Samusia 4 zęby na dole i piąty na górze idzie wiec nocki marudne, ja chodzę jak zombie :baffled:.

Zaklinaczkę znajoma nieznajoma mam daj maila to ci prześle kochana. Ja zaczęłam ją czytać ale jakoś przerwałam ... może do niej wrócę.

Póki co pa, wpadnę wieczorkiem późnym to was poczytam co tam się u was działo ... tęskniłam za wami !!!!!
 
A u nas nieciekawie. Mały ma 38,7 i od wczoraj zbijam ciągle tą temp.
Znajoma-nieznajoma my wczoraj dostaliśmy sanki od moich rodziców :) Ale u nas śniegu jeszcze nie ma, tylko mroźno jest.
Mała widać Twój suwaczek :) Tylko jeszcze poeedytuj swoje posty po tutaj nie powinno sie pisać kilku swoich postów pod sobą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeszcze dziewczyny mam pytanie odnosnie zdjecia, jak edytuje profil to jest, a przy wypowiedzi nie ma, tez je trzeba gdzies skopiowac czy cos?

Goyek:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry